Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

klamka od anglika ni epasuję musi być od US

właśnie się przyglądnąłem... w amerykańcu masz klamkę razem z wejściem od rączki. myślałem sobie aby zapodać klamkę europejską, ale tam nie ma owego wejścia na rączkę :facepalm:

no jest różnica właśne z US wygląda tak :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

uzepupy6.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie 2 pytanie:

Czy po zmianie hamulców z tyłu + płyn zawsze jest miętki pedał hamulca, potem twardnieje czy jakoś tak ?

a drugie to takie o co chodzi z tym że przekłamuje mi licznik ? temperatura silnika na kompie 90 a na liczniku nie ? :whistling::whistling::whistling:

Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie to dziwnie jest.

Na liczniku jest 50*C i na VAGu też. Od 50*C do 70*C wskazania się pokrywają z VAGiem i licznikiem, ale jak na VAGu jest już 80*C to wskazówka ma 90*C. Poza tym od 80*C do 105*C pokazuje mi jako 90*C na liczniku :whistling:

Opublikowano
który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

klamka od anglika ni epasuję musi być od US

właśnie się przyglądnąłem... w amerykańcu masz klamkę razem z wejściem od rączki. myślałem sobie aby zapodać klamkę europejską, ale tam nie ma owego wejścia na rączkę :facepalm:

no jest różnica właśne z US wygląda tak :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/01/31/uzepupy6.jpg

na ebayu opór tych klamexów, trzeba pomyśleć :wink:

Opublikowano
który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

klamka od anglika ni epasuję musi być od US

właśnie się przyglądnąłem... w amerykańcu masz klamkę razem z wejściem od rączki. myślałem sobie aby zapodać klamkę europejską, ale tam nie ma owego wejścia na rączkę :facepalm:

no jest różnica właśne z US wygląda tak :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/01/31/uzepupy6.jpg

na ebayu opór tych klamexów, trzeba pomyśleć :wink:

poka poka

Opublikowano
który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

klamka od anglika ni epasuję musi być od US

właśnie się przyglądnąłem... w amerykańcu masz klamkę razem z wejściem od rączki. myślałem sobie aby zapodać klamkę europejską, ale tam nie ma owego wejścia na rączkę :facepalm:

no jest różnica właśne z US wygląda tak :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/01/31/uzepupy6.jpg

na ebayu opór tych klamexów, trzeba pomyśleć :wink:

powiem bardzo bardzo fajny temacik, bo od pasażera nic się nie swieci poza włącznikiem szyby, podświetlenia klamki nie widać a to już świeci, no i działa :decayed:

Opublikowano
który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

klamka od anglika ni epasuję musi być od US

właśnie się przyglądnąłem... w amerykańcu masz klamkę razem z wejściem od rączki. myślałem sobie aby zapodać klamkę europejską, ale tam nie ma owego wejścia na rączkę :facepalm:

no jest różnica właśne z US wygląda tak :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/01/31/uzepupy6.jpg

na ebayu opór tych klamexów, trzeba pomyśleć :wink:

poka poka

tak na szybkiego

8E1837020J | eBay

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

z RS4 ma końcówkę L jakby ktoś szukał :naughty:

F5JrZAY.jpg

Opublikowano

mój kolor jest, ale kjerwa bez przycisku :facepalm:

Opublikowano
który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

klamka od anglika ni epasuję musi być od US

właśnie się przyglądnąłem... w amerykańcu masz klamkę razem z wejściem od rączki. myślałem sobie aby zapodać klamkę europejską, ale tam nie ma owego wejścia na rączkę :facepalm:

no jest różnica właśne z US wygląda tak :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/01/31/uzepupy6.jpg

na ebayu opór tych klamexów, trzeba pomyśleć :wink:

poka poka

tak na szybkiego

8E1837020J | eBay

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

z RS4 ma końcówkę L jakby ktoś szukał :naughty:

http://i.imgur.com/F5JrZAY.jpg

mnie kosztowała 30 pln z włącznikiem :decayed:

turzol nie widziałeś gdzieś odbiornika do pilota webasto ?

Opublikowano

mnie kosztowała 30 pln z włącznikiem :decayed:

turzol nie widziałeś gdzieś odbiornika do pilota webasto ?

522312_412574242142945_1292810271_n.jpg

Opublikowano

turzol nie widziałeś gdzieś odbiornika do pilota webasto ?

Nie szukałem nic z webasto ostatnio. Wywalilem subskrybcje na teile bo za dużo tego było :facepalm:

Opublikowano

turzol nie widziałeś gdzieś odbiornika do pilota webasto ?

Nie szukałem nic z webasto ostatnio. Wywalilem subskrybcje na teile bo za dużo tego było :facepalm:

bo mi chyba się coś wykończył, jak byś tam widział daj znać, może i go jeszcze kolega elektronik postawi ale nie wiem :facepalm:

Opublikowano

A moj piec odpukać śmiga , czasem przy gaszeniu przykopci, ale ogólnie tragedii nie ma. Na następny sezon szykuje się na remont pieca, czyli wyciągnięcie, czyszczenie + nowy zestaw naprawczy.

Opublikowano
A moj piec odpukać śmiga , czasem przy gaszeniu przykopci, ale ogólnie tragedii nie ma. Na następny sezon szykuje się na remont pieca, czyli wyciągnięcie, czyszczenie + nowy zestaw naprawczy.

u mnie jak zimno bardzo nie odpali :kwasny: a jak cieplej odpala ni ekopci nic się nie dzieję, mam nadzieję że to świeca żarowa, bo już zdrowia nie mam :wink:

Opublikowano

Ziomale ! :)

najdzie to na kij b6 ? na ramke tez da sie podobno naciągnąć, ale główne pytanie brzmi czy pasuje na kij bo ktoś kiedyś pisał, że od a3 pasuje tylko nie wiem czy dokładnie taka:

NOWA GAŁKA AUDI A3 S-LINE SKÓRZANY MIESZEK ORYG! (3856174646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

Marcino87:wink:

Ja tez, i nawet bede mial jedna na sprzedaz :)

Opublikowano
który to zakładał klamkę od angliko-amerykańca z przyciskiem, aby pasażer mógł zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi??

Marcino87:wink:

Ja tez, i nawet bede mial jedna na sprzedaz :)

bij do Domina on chcę :wink:

Opublikowano

Oki :wink:

Opublikowano

:siema:

tutaj jak mnie nie ma w ciągu dnia to mam kilka zakładek zawsze do nadrobienia :kox:

JÓZEK a to znasz?? :naughty:

Opublikowano

Stary kawałek ale fajny:thumbup:

Opublikowano

dokładnie, stary ale jary :naughty::banan:

To teraz wiem co fanta będziesz w BT puszczał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.