Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: pany czy zna ktoś z was kto sprzedaje zaslepke do pdc i obudowe do zaslepek
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/02/07/uqe3ydaz.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/02/07/7era9ery.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/02/07/yda5anyn.jpg

A wiec podczas pracy udalo mi sie wyciagnac i zrobic foti wtyczka z mojej instalacji po lewej to gps po srodku to niby to co musze podpiac i po prawej zwykla antenowa tak.

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Mala pomylka po prawej stronie ta co musze podpiac

chlopie 20 ludzi ci mowi co masz zrobic

czego jeszcze nie wiesz:facepalm:

Opublikowano

jak człowiek ma porobioną furke to takie niby "ideały" nie robią żadnego wrażenia :decayed:

po za tym jak napisał wyżej wladi przy naszych koksach to zwykły golas :thumbdown:

Opublikowano

wladi idz stont:grin: marudo:polew:

Opublikowano

Ej no co Wy tu nie chodzi o koksy bo auto ładne ale po co pisać jakieś niestworzone rzeczy których nie ma nawet w aucie:decayed:

Opublikowano
Haha no proszę Cię:decayed: po pierwsze 2.5:facepalm: po drugie max opcja?:facepalm: po trzecie gdzie on ma lusterka fotochrom:facepalm: po czwarte przebieg + 100 tyś.:facepalm: wymieniać dalej:grin:

Kaju się wkórfi zaraz:decayed: Ale fakt jedyne co w niej nie pasuje to 2,5 dyszel:wink: Do tego zmienić tył zderzak na esowy i szał na wiosce:banan:

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/02/07/uqe3ydaz.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/02/07/7era9ery.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/02/07/yda5anyn.jpg

A wiec podczas pracy udalo mi sie wyciagnac i zrobic foti wtyczka z mojej instalacji po lewej to gps po srodku to niby to co musze podpiac i po prawej zwykla antenowa tak.

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Mala pomylka po prawej stronie ta co musze podpiac

chlopie 20 ludzi ci mowi co masz zrobic

czego jeszcze nie wiesz:facepalm:

Wiem wiem ze pisza wszystko juz wiem tylko nikt nie napisal czy to napewno ta antena ktora jest na zdjeciu povorawej stronie. Bo nie chce niczego wyjarac.

Opublikowano

Wiem wiem ze pisza wszystko juz wiem tylko nikt nie napisal czy to napewno ta antena ktora jest na zdjeciu povorawej stronie. Bo nie chce niczego wyjarac.

to jest ta po lewej :wink:

Opublikowano

No to ta po lewej wkladam do gps jesli mowimy o zdjeciu na ktorym sa wtyczki z wiazki z auta

Opublikowano
No to ta po lewej wkladam do gps jesli mowimy o zdjeciu na ktorym sa wtyczki z wiazki z auta

:doh:sory

ściągnij tą czarną obudowę z wtyczki,a w białej wyciągnij zawleczkę fioletową i spróbuj złożyć do kupy :wink:

bo te wszystkie przejściówki niech uj trafi:facepalm:

Opublikowano
No to ta po lewej wkladam do gps jesli mowimy o zdjeciu na ktorym sa wtyczki z wiazki z auta

:doh:sory

ściągnij tą czarną obudowę z wtyczki,a w białej wyciągnij zawleczkę fioletową i spróbuj złożyć do kupy :wink:

bo te wszystkie przejściówki niech uj trafi:facepalm:

Oki czyli ta po prawej na zdjeciu. Wiec bede potrzebowal ta przejsciowke bo moja wtyczka ma w srodku bolec a z rns to samo wiec bede musial zalatwic przejscie

Opublikowano
Haha no proszę Cię:decayed: po pierwsze 2.5:facepalm: po drugie max opcja?:facepalm: po trzecie gdzie on ma lusterka fotochrom:facepalm: po czwarte przebieg + 100 tyś.:facepalm: wymieniać dalej:grin:

Kaju się wkórfi zaraz:decayed: Ale fakt jedyne co w niej nie pasuje to 2,5 dyszel:wink: Do tego zmienić tył zderzak na esowy i szał na wiosce:banan:

Kondunius baj kajus 2 i pól tedeikos złomikos vel trupikos :polew::polew::polew::polew::polew: a tak poważnei dobre dwa i półnie jest złe :banan::banan:
Opublikowano

marcin piles cos:eusathink:

Opublikowano

dzisiaj odpalamy:banan:

c6h1.jpg

:decayed:

Opublikowano
marcin piles cos:eusathink:

jeszcze nie ale miód się chłodzi :banan::banan::banan::banan::banan: i perling na jutro tudzież jakby miodu brakło :decayed:

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

teżmam 1.8t a moje ciut jakby inaczej się prezenci :doh::slina:

Opublikowano
No to ta po lewej wkladam do gps jesli mowimy o zdjeciu na ktorym sa wtyczki z wiazki z auta

:doh:sory

ściągnij tą czarną obudowę z wtyczki,a w białej wyciągnij zawleczkę fioletową i spróbuj złożyć do kupy :wink:

bo te wszystkie przejściówki niech uj trafi:facepalm:

Oki czyli ta po prawej na zdjeciu. Wiec bede potrzebowal ta przejsciowke bo moja wtyczka ma w srodku bolec a z rns to samo wiec bede musial zalatwic przejscie

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Opublikowano
1dc1.jpg

:shock3:

A ja bym przygarnął taki lakierek i szyber :slina:

Opublikowano

ten czerwony jest świetny :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.