Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda, że nie jestem w Divisionie bo chętnie bym przygarnął :kox:

no to wysylaj zgloszenie:wink:

nie mam autka tak pomodzonego jak Wasze :kox: a dodatkowo nie mam swojego wątku :wink:

to zakladaj swoj watek i juz komisja rozpatrzy:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jasne że tak :wink:

wymiarówka taka co by weszła na szybke boczną trójkątną

Opublikowano
Skąd ja to znam :polew:Wujek 300 :bag:

300zł? Biere:kox:

Dobra cena :kox:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Szkoda, że nie jestem w Divisionie bo chętnie bym przygarnął :kox:

no to wysylaj zgloszenie:wink:

nie mam autka tak pomodzonego jak Wasze :kox: a dodatkowo nie mam swojego wątku :wink:

Śmiało pisz i pokaż co tam masz a reszta już pójdzie z górki :wink:

kukurydza się Marcinowi należy jak nic:decayed:

Opublikowano

Szkoda, że nie jestem w Divisionie bo chętnie bym przygarnął :kox:

no to wysylaj zgloszenie:wink:

nie mam autka tak pomodzonego jak Wasze :kox: a dodatkowo nie mam swojego wątku :wink:

to zakladaj swoj watek i juz komisja rozpatrzy:wink:

Ostatnio chodzi mi to po głowiźnie więc może któregoś wieczorka... :decayed:

Opublikowano

piwko w reke i pojdzie z gorki:decayed:

Opublikowano

Artur dobra ta wlepa :naughty:

Opublikowano

Później założę wątek i tam pojedziemy z tematem naklejek

Opublikowano

Dziewczyny jak coś mam Motula X-clean 5w30 po 137zl za 5l:naughty: NIe żadne krętactwo od PL dystrybutora:kox:

Opublikowano

kompas juz w domu :decayed:

Opublikowano
:bry: Panowie tweetery BOSE są inne w przednich czy tylnych boczkach? Bo już sam nie wiem :grin:
Opublikowano
:bry: Panowie tweetery BOSE są inne w przednich czy tylnych boczkach? Bo już sam nie wiem :grin:

Przód jest taki sam - tylne są inne.

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Zmieniamy logo?
Opublikowano

Dziekuję Bartku, tak myślałem bo mają inne białe obudowy :hi:

Opublikowano
Dziekuję Bartku, tak myślałem bo mają inne białe obudowy :hi:
Obudowa jest inna ale głośnik ten sam - zmiana charakterystyki tylko dzięki wymianie kondensatorka. To tak na marginesie.
Opublikowano

Aha, w weekend podmienię zobaczę czy jest jakaś różnica na korzyść w brzmieniu :wink:

Opublikowano
Aha, w weekend podmienię zobaczę czy jest jakaś różnica na korzyść w brzmieniu :wink:

Raczej poczujesz że gorzej gra. Kondensatorem ma odcięte trochę górnego zakresu - wszystko na potrzeby akustyki systemu BOSE.

Opublikowano

ehh szkoda, to może chociaż głośniki BOSE poprawią troszkę brzmienie :wink:

Opublikowano
ehh szkoda, to może chociaż głośniki BOSE poprawią troszkę brzmienie :wink:

Jeśli masz już wzmak, to dołożenie głośników jeszcze troszkę poprawi brzmienie - ale cudów, jak po dołożeniu wzmaka się nie spodziewaj.

Opublikowano

no jasne, dzięki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.