Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jojo nayebany ostatnio nie byłem:thumbup::thumbup::P
y

Eeee Pieron z Ciebie .

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siemanko wszystkim :hi:

Panowie pytanko , jak mam w Moim wozidelku pompowtryski z oznaczeniem "BA" to czy jak zaloze pompki z innym oznaczeniem ale rowniez z 1.9 TDi np. "AL" itd. to silniczek odpali i bedzie pracowac poprawnie czy tez nie ?

Odpali i pojedzie ale bipy będą nie takie i prawdopodobnie będzie potrzebna korekcja. Wszystko wyjdzie na vagu jak odpalisz auto :wink:

Opublikowano

Wujek:whistling::whistling:

No co Wujek?? Miałeś mi przypomnieć!!!! Powiedz mi jaka tsm jest taśma wpinana cxy wsuwana bo podobno są 2 rodzaje?

Opublikowano

Wujek:whistling::whistling:

No co Wujek?? Miałeś mi przypomnieć!!!! Powiedz mi jaka tsm jest taśma wpinana cxy wsuwana bo podobno są 2 rodzaje?

Wsuwana :wink:

:hi:

Opublikowano

Wujek:whistling::whistling:

No co Wujek?? Miałeś mi przypomnieć!!!! Powiedz mi jaka tsm jest taśma wpinana cxy wsuwana bo podobno są 2 rodzaje?

Wsuwana :wink:

:hi:

Kurfa dobrze że ja pamiętam do domu wrócić po robocie:decayed: Kurfa zapomniałem mordo:bag: Tak guru mikaszi pisze wsuwana:wink:

Opublikowano

Skąd ja to znam :polew:Wujek 300 :bag:

Opublikowano
Skąd ja to znam :polew:Wujek 300 :bag:

300zł? Biere:kox:

Opublikowano
Skąd ja to znam :polew:Wujek 300 :bag:

300zł? Biere:kox:

i za fatygę pincet :polew: w,sobotę odbiore. Kto ma radio?
Opublikowano

Reflektuje ktoś?

DSC_0042.jpg

Opublikowano

Panowie a jest mozliwosc zamontowania ori CLH bez lusterka z czujnikiem zmierzchu? Zeby sie wlaczaly halogeny po zamknieciu/otwarciu auta.

Opublikowano
Panowie a jest mozliwosc zamontowania ori CLH bez lusterka z czujnikiem zmierzchu? Zeby sie wlaczaly halogeny po zamknieciu/otwarciu auta.

Tak. Ale beda sie wlaczaly niezaleznie czy jasno czy ciemno.

Opublikowano

To git :D a jakis uproszczony opis podlaczenia jest?

Opublikowano

Szkoda, że nie jestem w Divisionie bo chętnie bym przygarnął :kox:

no to wysylaj zgloszenie:wink:

Opublikowano

Szkoda, że nie jestem w Divisionie bo chętnie bym przygarnął :kox:

no to wysylaj zgloszenie:wink:

nie mam autka tak pomodzonego jak Wasze :kox: a dodatkowo nie mam swojego wątku :wink:

Opublikowano
Skąd ja to znam :polew:Wujek 300 :bag:

300zł? Biere:kox:

Dobra cena :kox:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Szkoda, że nie jestem w Divisionie bo chętnie bym przygarnął :kox:

no to wysylaj zgloszenie:wink:

nie mam autka tak pomodzonego jak Wasze :kox: a dodatkowo nie mam swojego wątku :wink:

Śmiało pisz i pokaż co tam masz a reszta już pójdzie z górki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.