Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałeś nie wrzucać fotek mojej Gośki :kwasny:

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

A Ty jozek nie wklejaj Allroada na glebie bo dla mnie to debil jakiś zrobił:facepalm:

Nie znasz się :decayed:

---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

Warto to pokazywać - daje do myślenia...

---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

:thumbup1:

kaju w końcu cos fajnego :naughty::naughty::naughty:

nie mój klimat, ale wjechało pozytywnie :banan: to teraz tak na 103% po mojemu:

:hi:

Dzięki Ci - uratowałeś tą stronę... :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:thumbup1:

kaju w końcu cos fajnego :naughty::naughty::naughty:

nie mój klimat, ale wjechało pozytywnie :banan: to teraz tak na 103% po mojemu:

:hi:

Dzięki Ci - uratowałeś tą stronę... :grin:

także tego :guma:

jozek :drunk:

:dancing::banan2: chyba sobie wesele pierdolne :kox:

Opublikowano

Dobry panowie ;)

Opublikowano

Siemka elyta

Opublikowano
:bry: Śmietanka :kox:
Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano
:hi::siema:
Opublikowano

:siema:mordy

Opublikowano
:siema: Majstry :hi:
Opublikowano

siemanko :hi:

Panowie ma ktoś na zbyciu przetwornice valeo xenon 4 pinową?

Opublikowano
siemanko :hi:

Panowie ma ktoś na zbyciu przetwornice valeo xenon 4 pinową?

Fanta ja bym zrobił tak , sprzedał ta sprawna póki działa a zakupił za nia 2 koito , troche rzezby i bedziesz miał dozywotnie przetwornice:naughty:

Opublikowano
siemanko :hi:

Panowie ma ktoś na zbyciu przetwornice valeo xenon 4 pinową?

Fanta ja bym zrobił tak , sprzedał ta sprawna póki działa a zakupił za nia 2 koito , troche rzezby i bedziesz miał dozywotnie przetwornice:naughty:

w tym problem że już nie działa.. :facepalm:

Opublikowano
siemanko :hi:

Panowie ma ktoś na zbyciu przetwornice valeo xenon 4 pinową?

Fanta ja bym zrobił tak , sprzedał ta sprawna póki działa a zakupił za nia 2 koito , troche rzezby i bedziesz miał dozywotnie przetwornice:naughty:

w tym problem że już nie działa.. :facepalm:

eh tak to jest z tymi valeo :kwasny: teraz odrazu zakładaj koito , za 2 stówki zakupisz obie do tego zarniki po 25 zeta i z bańki:wink:

Opublikowano

Dominiki żarniki mam nowe więc szkoda mi ich zamieniać na inne:wink:

Opublikowano
Dominiki żarniki mam nowe więc szkoda mi ich zamieniać na inne:wink:

to do zyda , wtedy bedzie na przetwornice:decayed:

Opublikowano
Dominiki żarniki mam nowe więc szkoda mi ich zamieniać na inne:wink:

Fanta ja mam pod D2S przetwornice tylko że ona jest na 6pin valeo:whistling:

Opublikowano
Dominiki żarniki mam nowe więc szkoda mi ich zamieniać na inne:wink:

Fanta ja mam pod D2S przetwornice tylko że ona jest na 6pin valeo:whistling:

A byly takie? Wiem ze 4 i 12 pin to tak.

Opublikowano
Dominiki żarniki mam nowe więc szkoda mi ich zamieniać na inne:wink:

Fanta ja mam pod D2S przetwornice tylko że ona jest na 6pin valeo:whistling:

A byly takie? Wiem ze 4 i 12 pin to tak.

No ja takie mam. Jedna mi się spaliła to brałem od gwertego:wink:

Opublikowano

ja potrzebuje 4 pinową

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.