Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Robią zlecenia dla chłopaków z Wołomina :decayed:

Gwałty na zlecenie bez zlecenia też:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I brawurowa jazda Cinquecento :wink::kox:

Opublikowano
I brawurowa jazda Cinquecento :wink::kox:

Z instalacją gazową :kox:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Robią zlecenia dla chłopaków z Wołomina :decayed:

Gwałty na zlecenie bez zlecenia też:decayed:

No tu u mnie by się znalazło pare zleceń ;)

Opublikowano
I brawurowa jazda Cinquecento :wink::kox:

Z instalacją gazową :kox:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Robią zlecenia dla chłopaków z Wołomina :decayed:

Gwałty na zlecenie bez zlecenia też:decayed:

No tu u mnie by się znalazło pare zleceń ;)

holederską :decayed:

Opublikowano

Pany walczył ktoś z zawiechą z tyłu w B6? chce tuleje wymienić górnego wahacza. zewnętrzną zlokalizowałem ale wewnętrznej numer potrzebuje bo chyba nie robią w zamienniku:kwasny:

Opublikowano

Turzol

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 05:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 22:45 ----------

Siemka rezacze ;)

Opublikowano

Cześć Załoga. Jeszcze 3 dni i weekend :decayed:

---------- Post dopisany at 06:28 ---------- Poprzedni post napisany at 06:07 ----------

Pany ma ktoś foto lustra foto do b6??

Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano
:siema: wstawać śpiochy a ja dalej w kimę :wink:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Cześć Załoga. Jeszcze 3 dni i weekend :decayed:

---------- Post dopisany at 06:28 ---------- Poprzedni post napisany at 06:07 ----------

Pany ma ktoś foto lustra foto do b6??

:bry:

:naughty:

Opublikowano

Witam , panowie ma ktos moze na handel kierownice od b6 kompletna , najlepiej pikowana ? pzdr

3 ramienia

Opublikowano
Witam , panowie ma ktos moze na handel kierownice od b6 kompletna , najlepiej pikowana ? pzdr

3 ramienia

ja mam poduche piękną jakby co :wink:
Opublikowano

kaFFFar ja mam s-line bdb stan

PS, ma ktoś fotkę avanta z zawiechą 1BE lub 1BV na 19calach ?

Opublikowano
kaFFFar ja mam s-line bdb stan

PS, ma ktoś fotkę avanta z zawiechą 1BE lub 1BV na 19calach ?

Przejrzyj temat Flyera on miał taką konfigurację swego czasu:wink:

Opublikowano
kaFFFar ja mam s-line bdb stan

PS, ma ktoś fotkę avanta z zawiechą 1BE lub 1BV na 19calach ?

Przejrzyj temat Flyera on miał taką konfigurację swego czasu:wink:

Dzieki zaraz napisz. Panowie a w b6 kierownica miala wieloklin na 26 mm ?

Opublikowano
kaFFFar ja mam s-line bdb stan

PS, ma ktoś fotkę avanta z zawiechą 1BE lub 1BV na 19calach ?

Przejrzyj temat Flyera on miał taką konfigurację swego czasu:wink:

Dzieki zaraz napisz. Panowie a w b6 kierownica miala wieloklin na 26 mm ?

Ja pisałem do Slo na jego pytanie z zawiechą a nie o kierze:wink:

Opublikowano
kaFFFar ja mam s-line bdb stan

PS, ma ktoś fotkę avanta z zawiechą 1BE lub 1BV na 19calach ?

Przejrzyj temat Flyera on miał taką konfigurację swego czasu:wink:

Dzieki zaraz napisz. Panowie a w b6 kierownica miala wieloklin na 26 mm ?

Się 19 ma się jeździ całkiem całkiem komfortowo:-) ale nadkole na.tyle mam do wymiany. Bo się przetarlo przez 2 sezony. 19/9 235/35 opona.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.