Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A te diody są na taśmie tak? Coś jeszcze potrzebne do tego?

Kup lepiej neon gietki bo jest cieńszy i lepiej sie wpasuje :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A te diody są na taśmie tak? Coś jeszcze potrzebne do tego?

Kup lepiej neon gietki bo jest cieńszy i lepiej sie wpasuje :)

Możesz pokazać jak to wygląda, masz jakiś link:wink:
Opublikowano

wiecie gdzie dostać taka naklejka na szybę i wkładkę?

Karta Ratownicza Pojazdu już wkrótce obowiązkowa? - Fakty TVN online

dobra już mam

Punkty wydawania kart ratowniczych | Karty ratownicze

http://kartyratownicze.pl/wp-content/uploads/2013/12/Audi-A4_S4-2001-2005.pdf

Wzory kart ratownicznych | Karty ratownicze

szkoda tylko ze przy audi sie nie postarali tak jak np przy kartach bmw gdzie 2 stronie rozrysowane jest gdzie ciac blache

Opublikowano
chce ktoś moje carbony ? :whistling:

jozek daje ci swoje i pare stowek za twoje?:wink:

Opublikowano
chce ktoś moje carbony ? :whistling:

jozek daje ci swoje i pare stowek za twoje?:wink:

Tomek mogę ci zrobic dobrą cene jak chcesz, ale Twoich nie chce :wink:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Wladi kupiłem za śmieszną kasę :whistling::naughty::kox:

Opublikowano

Oki to będę gonił dalej jak nie chcesz:wink:

Opublikowano

lyknal bym je z checia ale ostatnio sporo zakupow zrobilem i jak moja wyczai to mnie z domu wypierdzieli razem z tymi listwami:decayed:

daj cene na pw:decayed:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:
Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
lyknal bym je z checia ale ostatnio sporo zakupow zrobilem i jak moja wyczai to mnie z domu wypierdzieli razem z tymi listwami:decayed:

daj cene na pw:decayed:

+1

jak wyczai ze webasto biore to :decayed:

Opublikowano

oj z tymi kobietami to ja wiem jak to jest :decayed:

Opublikowano

dlatego moja nawet nie wie, że klape us kupiłem - odbiorę od kumpla jak będę wracał z lotniska - stęskniona przynajmniej nie będzie mi brzęczeć nad uchem :grin:

Opublikowano
dlatego moja nawet nie wie, że klape us kupiłem - odbiorę od kumpla jak będę wracał z lotniska - stęskniona przynajmniej nie będzie mi brzęczeć nad uchem :grin:

:polew::polew::polew::polew:

musze tak isystem u siebie wprowadzic

Opublikowano
dlatego moja nawet nie wie, że klape us kupiłem - odbiorę od kumpla jak będę wracał z lotniska - stęskniona przynajmniej nie będzie mi brzęczeć nad uchem :grin:

:polew::polew::polew::polew:

musze tak isystem u siebie wprowadzic

ostatnio to zadziałało jak mi cwiara klamoty przywiózł przy okazji picia donkowego bimbra :grin:

Opublikowano

robiłeś u Babajów czy własny interes :wink:

:hi:

Angol miał myjkę i komis samochodowy a ja jak widać na gąbce napierdzielałem :wink:

Opublikowano

a ja już swojej nie mam, miał być ślub po wakacjach i w z końcem roku się wszystko rozpadło ;/ , teraz mogę rezac do upadłego albo do braku środków pieniężnych , przynajmniej auto mnie nie zostawi

co do podświetlanych klamek to świeca jak pol d*py za krzaka , chyba by dobrze było widać to podświetlenie gdzieś na zadupiu w lesie w nocy , diody trzeba by wyrezac na białe tak jak Marcin

Opublikowano
a ja już swojej nie mam, miał być ślub po wakacjach i w z końcem roku się wszystko rozpadło ;/ , teraz mogę rezac do upadłego albo do braku środków pieniężnych , przynajmniej auto mnie nie zostawi

co do podświetlanych klamek to świeca jak pol d*py za krzaka , chyba by dobrze było widać to podświetlenie gdzieś na zadupiu w lesie w nocy , diody trzeba by wyrezac na białe tak jak Marcin

nie ta to inna :wink:

Opublikowano

na końcu jeszcze kazała mi sprzedać samochód żeby pokazać jaj ja kocham, jak bym sie posłuchał to bym został bez auta i bez niej ^^

jak to powiedzieć na jakimś polskim filmie, jak bym dal palca sobie uciąć to teraz bym chodził bez reki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.