Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe ja co w aucie mam zrobić to po co ci to, na co ci to hehe Mówię że kupie buldoga francuskiego to będzie miała zwierzątko to nie. A za dwa dni chce Yorka bo ja mam auto a ona będzie miała pieska i żebym sobie robił w aucie co chce :facepalm: Ale swoje 2 słowa wszędzie musi dac hehe.

Baby, ach te baby. :grin:

:polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już swojej nie mam, miał być ślub po wakacjach i w z końcem roku się wszystko rozpadło ;/ , teraz mogę rezac do upadłego albo do braku środków pieniężnych , przynajmniej auto mnie nie zostawi

co do podświetlanych klamek to świeca jak pol d*py za krzaka , chyba by dobrze było widać to podświetlenie gdzieś na zadupiu w lesie w nocy , diody trzeba by wyrezac na białe tak jak Marcin

nie przejmuj sie znajdziesz inna taka co bedzie szanowac to co lubisz

moja mnie wkur.... za kazdym razem jak tylko cos kupuje i ciagle awantura ale mam to w d*pie i tak rezam a jak sie nie podoba to mowie: przeciez ja cie nie zmuzaszam do bycia ze mna :decayed:

takze u mnie krotka pilka

albo po mojemu albo wcale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do zony to juz tak Tomku nie latwo bedzie powiedziec, bo moze pogrozic rozwodem i podzialem majatku i wtedy moze byc nie halo -:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem komplet nowek oponek 18" to juz z koniecznosci, ale hebli 320/288 chyba i w tym roku nie zaloze dokladnie to nie zakupie tarcz i klockow :/ miesiac temu dowiedzialem sie ze bede tata i musze szukac jakiegos nieduzego mieszkanka i plany z modowaniem audi chyba skonczyly sie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce ktoś moje carbony ? :whistling:

jozek daje ci swoje i pare stowek za twoje?:wink:

Tomek mogę ci zrobic dobrą cene jak chcesz, ale Twoich nie chce :wink:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Wladi kupiłem za śmieszną kasę :whistling::naughty::kox:

:grin: drugie tyle dasz za brakujące elementy, jak znajdziesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już swojej nie mam, miał być ślub po wakacjach i w z końcem roku się wszystko rozpadło ;/ , teraz mogę rezac do upadłego albo do braku środków pieniężnych , przynajmniej auto mnie nie zostawi

co do podświetlanych klamek to świeca jak pol d*py za krzaka , chyba by dobrze było widać to podświetlenie gdzieś na zadupiu w lesie w nocy , diody trzeba by wyrezac na białe tak jak Marcin

nie przejmuj sie znajdziesz inna taka co bedzie szanowac to co lubisz

moja mnie wkur.... za kazdym razem jak tylko cos kupuje i ciagle awantura ale mam to w d*pie i tak rezam a jak sie nie podoba to mowie: przeciez ja cie nie zmuzaszam do bycia ze mna :decayed:

takze u mnie krotka pilka

albo po mojemu albo wcale :wink:

+10 , musimy się kiedyś napić :wink:

z moją może nie jest aż tak źle bo jak kupuje coś do furacza to od razu kupuje coś żeby trochę załagodzić sytuacje i jeszcze dodaję że te jej bzdety są droższe od tajli do furacza

dobrze że ona nie zna prawdy, bo o matko :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem komplet nowek oponek 18" to juz z koniecznosci, ale hebli 320/288 chyba i w tym roku nie zaloze dokladnie to nie zakupie tarcz i klockow :/ miesiac temu dowiedzialem sie ze bede tata i musze szukac jakiegos nieduzego mieszkanka i plany z modowaniem audi chyba skonczyly sie :/

no to gratki panie:wink: ja tez w czerwcu bede mial bobasa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ciągle te upychanie gratów po sąsiadach , a jak już coś niechcący przyszło do domu to było, a po co ci te rolety , kupił byś coś porządnego a nie firanki do samochodu, strach było coś kupować , zostawilem jej citroena c5 niech tez coś ma od życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem komplet nowek oponek 18" to juz z koniecznosci, ale hebli 320/288 chyba i w tym roku nie zaloze dokladnie to nie zakupie tarcz i klockow :/ miesiac temu dowiedzialem sie ze bede tata i musze szukac jakiegos nieduzego mieszkanka i plany z modowaniem audi chyba skonczyly sie :/
No to gratuluję a z drugiej strony jeżeli chodzi o furacza....łączymy się z Tobą w bólu:grin::grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem komplet nowek oponek 18" to juz z koniecznosci, ale hebli 320/288 chyba i w tym roku nie zaloze dokladnie to nie zakupie tarcz i klockow :/ miesiac temu dowiedzialem sie ze bede tata i musze szukac jakiegos nieduzego mieszkanka i plany z modowaniem audi chyba skonczyly sie :/

no to gratki panie:wink: ja tez w czerwcu bede mial bobasa:decayed:

ja już mam to za sobą a wam szczerzę współczuję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak Tomaszu szybko zakreciles sie z potomkiem, ja zaraz bede mial 3 rocznice no i wiek chrystusowy na karku wiec czas najwyzszy bylo cos zmajstrowwc moj bobas planowany na II polowe sierpnia heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już swojej nie mam, miał być ślub po wakacjach i w z końcem roku się wszystko rozpadło ;/ , teraz mogę rezac do upadłego albo do braku środków pieniężnych , przynajmniej auto mnie nie zostawi

co do podświetlanych klamek to świeca jak pol d*py za krzaka , chyba by dobrze było widać to podświetlenie gdzieś na zadupiu w lesie w nocy , diody trzeba by wyrezac na białe tak jak Marcin

będzie dobrze!

też miałem księżniczkę z którą planowałem wspólną przyszłość ale niestety bajka się skończyła ... mówiłem sobie co teraz, gdzie w tym wieku znajdę piękną, młodą przyszłą żonkę no i nagle masz! w kwietniu wesele a we wrześniu potomek :wink: dzisiaj jeszcze szybka rozmowa z szefem na temat wypożyczenia autka na weselicho , stwierdził w ramach prezentu ślubnego mam możliwość wyboru i wszystko za free! kolana mi poszły bo ma białe Audi R8 i BMW X6 w czarnym macie, zanim zdążyłem się odezwać młoda powiedziała że BMW :facepalm: ale i tak ją kocham :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak Tomaszu szybko zakreciles sie z potomkiem, ja zaraz bede mial 3 rocznice no i wiek chrystusowy na karku wiec czas najwyzszy bylo cos zmajstrowwc moj bobas planowany na II polowe sierpnia heh.

no widzisz krecilem krecilem i wykrecilem:decayed:

ja tez sie do tego wieku powoli zblizam wiec musialem jakis slad po sobie zostawic:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja audi ma juz i tak duzo wiec nie jest zle. golasem to juz nie jest B-) nie doczekala siie siedzen( tu byl sajgon z zona uff) rnse (w sumie stara juz technologia dla mnie) no i nieszczesnych tarcz i klockow do hebli. Ale to ostatnie moze uda mi sie zrealizowac bo tu chodzi o bezpieczesntwo a nie tunning wiec kobiety nie zakrzycza mnie hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...