Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Narazie cena na niemcu sporo powyzej 30:doh:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to sporo :kwasny:

Opublikowano

Panowie jakie polecacie żarniki do bixów w B6? Miałem 4300k i było w sumie ok, nie chcę też dawać 8000k, ale zastanawiam się nad 6000k :wink:.

Opublikowano
Nikt nie wie , czy wszyscy jeżdżą na wycieraczkach z biedronki :decayed:
nie mam zielonego pojecia kto je produkuje, nie wnikam w to wazne ze dobrze zbieraja wode

kurcze bo znalazłem w na prawde dobrej cenie

gość pisze ze kupił w serwisie audi ori aero firmy SKF

ja u siebie mam Valeo ale już zmęczone i nie wiem jak te SKF będą działać

Opublikowano

Też już gdzieś słyszałem, że skf, choć valeo mam i sobie chwalę.

Narazie cena na niemcu sporo powyzej 30:doh:

Bo ni ma 200 najechane, dla nich to też magiczna liczba.

Opublikowano
Narazie cena na niemcu sporo powyzej 30:doh:

normalna cena jak z DE 1.9 w Q <200 tys km na w miare dobrym wypasie

mobile.de

Opublikowano

a jak bym wystawił swoje auto na forum za 33tyś z przelotem 150tyś to by mi pukali w głowę ze taka kasa za tak stare auto :decayed:

Opublikowano

Niech szukaja na de, troszke uszy opadną

Opublikowano

ostatnio przeglądałem niemieckie strony i nic ciekawego w dobrej kasie nie było ,większość golasy i już zmęczone

Opublikowano

Panowie a orientujecie się czy w VW t5 2003-2006rok, silniki 2,5tdi to dobre silniki ?

Opublikowano
Panowie a orientujecie się czy w VW t5 2003-2006rok, silniki 2,5tdi to dobre silniki ?

rzędowe one są jak kojarzę to sobre :wink:

Opublikowano
a jak bym wystawił swoje auto na forum za 33tyś z przelotem 150tyś to by mi pukali w głowę ze taka kasa za tak stare auto :decayed:

Ja za tyle gonić będę swoje, mniej wiecej te okolice 30-32k. Tylko zajumam kiere a reszta zostaje jak jest.

Ciśnienia nie mam na sell, ale kręci mnie temat dużej beny V6 lub V8

Opublikowano
:siema:

Pany takie pytanie , kto robi ori wycieraczki aero B6/B7

Ori wycieraczki robi firma SWF a nie skf - to firma produkujaca miedzy innymi lozyska a nie wycieraczki.

Opublikowano
Panowie jakie polecacie żarniki do bixów w B6? Miałem 4300k i było w sumie ok, nie chcę też dawać 8000k, ale zastanawiam się nad 6000k :wink:.

4,3-5k i pod żadnym pozorem wyższe wartości, bo w deszczu nic nie zobaczysz. Najlepiej jeszcze soczewka z B8 i jak pierdolniesz długimi to trawe po rowach wypalasz :hi:

Opublikowano

dzięki panowie :hi:

tak miało być SWF :doh: , człowiek zabiegany i literki się pomieszały :decayed::wink:

Opublikowano

Panowie wiem że było ale te zjeby z imageshack chcą kasę, gdzie indziej zdjęcia ładować ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.