Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany co myslicie o dokładce Cupra do seryjnego zderzaka? dolną dokładke mam w kolorze:wink:

nie bedzie dziwnie wygladac?

też się nad tym zastanawiam ale skoro dokładka leży to chociaż na chwile założe

btw to :hi:

wybrałbym się ...

:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany co myslicie o dokładce Cupra do seryjnego zderzaka? dolną dokładke mam w kolorze:wink:

nie bedzie dziwnie wygladac?

Ja będę zakładać dokładkę, ale do S-line, do ori nie bardzo :wink:

Opublikowano
no i wszystko jasne....dzieki Panowie
Tobie coś wyjaśnić to jak zwykle trzeba dwie strony spamu nawalić :naughty:

Ty sobie ku...wa grabisz...ale nie długo będziesz ryczał....

...jak indiański bawaoooł :polew:

Opublikowano

kaju :naughty::banan::banan:

Opublikowano
no i wszystko jasne....dzieki Panowie
Tobie coś wyjaśnić to jak zwykle trzeba dwie strony spamu nawalić :naughty:

Ty sobie ku...wa grabisz...ale nie długo będziesz ryczał....

...jak indiański bawaoooł :polew:

Bawoly to tylko w afryce:bag:

Opublikowano

kaju :naughty::banan::banan:

ło ja pier k**wa dole :banan:

Opublikowano

w sumie juz mam odpowiedz

IMG_1322copy.jpg

:decayed: warto nie warto?

Opublikowano

średnio, ja bym nie zakładał

Opublikowano
no i wszystko jasne....dzieki Panowie
Tobie coś wyjaśnić to jak zwykle trzeba dwie strony spamu nawalić :naughty:

Ty sobie ku...wa grabisz...ale nie długo będziesz ryczał....

...jak indiański bawaoooł :polew:

Bawoly to tylko w afryce:bag:

a ja myślałem, że w Płońsku :decayed::wink:

Opublikowano

mówie Ci że jak jest dobra gleba to jeszcze ujdzie (w avancie tym bardziej) a jezeli jest koza to wyglada jak kur'a w majtkach :decayed: i nie pasuje ani troche

Opublikowano
no i wszystko jasne....dzieki Panowie
Tobie coś wyjaśnić to jak zwykle trzeba dwie strony spamu nawalić :naughty:

Ty sobie ku...wa grabisz...ale nie długo będziesz ryczał....

...jak indiański bawaoooł :polew:

a Ty będziesz powtarzał jeszcze jeszcze :)

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

no i wszystko jasne....dzieki Panowie
Tobie coś wyjaśnić to jak zwykle trzeba dwie strony spamu nawalić :naughty:

Ty sobie ku...wa grabisz...ale nie długo będziesz ryczał....

...jak indiański bawaoooł :polew:

Bawoly to tylko w afryce:bag:

a ja myślałem, że w Płońsku :decayed::wink:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::polew::polew::polew:

cicho bo zaraz Bobowicza naśle :grin:

Opublikowano

yk99.jpg

:decayed:

Opublikowano

Co do rejestracji US to pełnowymiarowa się spokojnie mieści :wink:, ja mam swoją przyklejona na taśmę dwustronna

Opublikowano

Fanta Ty już od pół roku tą dokładkę zakładasz:grin::decayed:

Opublikowano

Pany, wzmacniacz antenowy (ten pod lewym boczkiem bagaznika) - mozna dokupic dowolny, czy musi miec taki sam numer jak u mnie?

Opublikowano
Co do rejestracji US to pełnowymiarowa się spokojnie mieści :wink:, ja mam swoją przyklejona na taśmę dwustronna

tak ale mi się pełnowymiarowa nie podoba :decayed:

Opublikowano
Co do rejestracji US to pełnowymiarowa się spokojnie mieści :wink:, ja mam swoją przyklejona na taśmę dwustronna

tak ale mi się pełnowymiarowa nie podoba :decayed:

wygląda to jak sr***cy pies... dla porównania foty mojej ex:

wymiary ori:

485532_256417671170945_2019202944_n.jpg

wymiary US:

dscf6789.jpg

także tego :nose:

Opublikowano

US wymiata :wink:

Opublikowano

jest i moja:

ca0439aa.jpg

:banan: będzie rezanko :jerk:

Opublikowano

To ty teraz w cabriolecie latasz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.