Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Artur Ty gangsterze, widzisz nie zakładaj mojego zderzaka bo wtedy to dopiero będą Cię ścigać:polew::polew::polew:

I dodaj że to już nie będzie policja:przebiegly:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Artur Ty gangsterze, widzisz nie zakładaj mojego zderzaka bo wtedy to dopiero będą Cię ścigać:polew::polew::polew:

I dodaj że to już nie będzie policja:przebiegly:

No ba:polew::polew::polew:
Opublikowano
Artur Ty gangsterze, widzisz nie zakładaj mojego zderzaka bo wtedy to dopiero będą Cię ścigać:polew::polew::polew:

I dodaj że to już nie będzie policja:przebiegly:

No ba:polew::polew::polew:

no właśnei nie chce go bo jak im powiedz\iałem ze założe s-line na pród to oni do mnie...

...panie daj pan spokój co druga ma s-line :polew:

Opublikowano
Artur Ty gangsterze, widzisz nie zakładaj mojego zderzaka bo wtedy to dopiero będą Cię ścigać:polew::polew::polew:

I dodaj że to już nie będzie policja:przebiegly:

No ba:polew::polew::polew:

no właśnei nie chce go bo jak im powiedz\iałem ze założe s-line na pród to oni do mnie...

...panie daj pan spokój co druga ma s-line :polew:

:ssij::grin::grin:
Opublikowano
Artur Ty gangsterze, widzisz nie zakładaj mojego zderzaka bo wtedy to dopiero będą Cię ścigać:polew::polew::polew:

I dodaj że to już nie będzie policja:przebiegly:

No ba:polew::polew::polew:

no właśnei nie chce go bo jak im powiedz\iałem ze założe s-line na pród to oni do mnie...

...panie daj pan spokój co druga ma s-line :polew:

:ssij::grin::grin:

:polew:zobaczymy kto bedzie ssał :polew:

Opublikowano

Nie pier**l ja będę najwyżej ciągnął:polew::polew::polew:

Opublikowano
Nie pier**l ja będę najwyżej ciągnął:polew::polew::polew:

Wariat!! :grin::polew:

Opublikowano
Nie pier**l ja będę najwyżej ciągnął:polew::polew::polew:

Wariat!! :grin::polew:

Evrybady laski opierdolimy za tydzień dwie flaszki:decayed::decayed:
Opublikowano

Panowie czy panel klimatyzacji o takim numerze 8E0820043AK będzie dobry do b6? Jest może gdzieś temat z klimatronikami?

Opublikowano
Panowie czy panel klimatyzacji o takim numerze 8E0820043AK będzie dobry do b6? Jest może gdzieś temat z klimatronikami?

to klimatronic do b7.

Opublikowano
Panowie czy panel klimatyzacji o takim numerze 8E0820043AK będzie dobry do b6? Jest może gdzieś temat z klimatronikami?

to klimatronic do b7.

Ok, dzięki już znalazłem:wink: ale po drobnych przeróbkach pasuje:kox:

Opublikowano
Panowie czy panel klimatyzacji o takim numerze 8E0820043AK będzie dobry do b6? Jest może gdzieś temat z klimatronikami?

to klimatronic do b7.

Ok, dzięki już znalazłem:wink: ale po drobnych przeróbkach pasuje:kox:

pasuje bez przeróbek, tylko że tylna szyba Ci nie będzie grzać

Opublikowano

forum1rtcbg8hzxk.jpg

:kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Jedziemy jedziemy....cała sala zapierd....:banan::dancing::dance::dance2::yeee::peace::banan2:

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

Się kuźwa odezwał znawca muzy:grin::tongue4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.