Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hehe wszyscy tacy mądrzy a przy kobiecie to inaczej ryczą :decayed:

przy kobiecie przynajmniej zawsze mamy ostatnie słowo

.

.

.

Dobrze Kochanie :)

albo (milcz kobieto):decayed:

A ono za to szlaban na bzykanie na miesiąc :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie , wczoraj puścił mi któryś z węzy odpowiedzialny za transport płynu chłodniczego, w miejscu, hmm nad katalizatorem, bo lalo sie na łączenie katalizatora z turbina ,i praktycznie zleciał cały , na fisie zapalali się kontrolka collant bla bla i temperatura skoczyła do 110 stopni, teraz pytanie który to waz ? zaraz pójdę zrobić fotkę, i czy na warsztat mogę zalać wody do układu i dojechać? bo szkoda mi płynu za 70 zl zeby przez drogę cały zleciał , dymiło sie jak z ogniska już myślałem ze się zapali i będzie po moim wozidle

3408896ccdb625b1m.jpg

Opublikowano
Panowie , wczoraj puścił mi któryś z węzy odpowiedzialny za transport płynu chłodniczego, w miejscu, hmm nad katalizatorem, bo lalo sie na łączenie katalizatora z turbina ,i praktycznie zleciał cały , na fisie zapalali się kontrolka collant bla bla i temperatura skoczyła do 110 stopni, teraz pytanie który to waz ? zaraz pójdę zrobić fotkę, i czy na warsztat mogę zalać wody do układu i dojechać? bo szkoda mi płynu za 70 zl zeby przez drogę cały zleciał , dymiło sie jak z ogniska już myślałem ze się zapali i będzie po moim wozidle

http://images61.fotosik.pl/655/3408896ccdb625b1m.jpg

To chyba ten co kosztuje 900zl w serwisie:decayed:

Opublikowano

a ktory to ze zdjecia? ja pier** 900zl za kawalek gumy?

Opublikowano
a ktory to ze zdjecia? ja pier** 900zl za kawalek gumy?

Walnij pw do Bartka on ostatnio wrzucal zdjęcie z etki całego układu:wink:

Opublikowano

panowie mam pytanko auto listopad 04r szyby boczne ma SOLIVER 4 a tyl GUARDIAN 4 a przod podgrzewana SEKURIT 2 czy tak powinno być??

Opublikowano
panowie mam pytanko auto listopad 04r szyby boczne ma SOLIVER 4 a tyl GUARDIAN 4 a przod podgrzewana SEKURIT 2 czy tak powinno być??

Ważne żeby nie były młodsze niż auto :wink:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

panowie mam pytanko auto listopad 04r szyby boczne ma SOLIVER 4 a tyl GUARDIAN 4 a przod podgrzewana SEKURIT 2 czy tak powinno być??

Ważne żeby nie były młodsze niż auto :wink:

to wychodzily w takich nazwach??? . a przod podgrzewana jest mlodsza 2r ale ryj walonynie był

Opublikowano

Możliwe że jakiś leżak magazynowy założyli, co do reszty to się nie znam, ale chyba powinny być cztery sekurity

Opublikowano
Możliwe że jakiś leżak magazynowy założyli, co do reszty to się nie znam, ale chyba powinny być cztery sekurity

nie , przednia tylko sekurit albo splintex. Boczne szły soliver i guardian

Opublikowano

Ja mam u siebie wszystkie SEKURIT

:hi:

Opublikowano
Ja mam u siebie wszystkie SEKURIT

:hi:

zwracam honor, byly boczne sekurit .

Opublikowano

Nie ma ktoś gdzieś w dobrej cenie iso fissów do B6 lub widział :wink:

Opublikowano

Ale mi dzisiaj w robocie strachu narobili, schodzę na przerwę a tu mi mówią dach ci w audi rozpie.....

Kurcze biegnę na parking a tam faktycznie , wyrwał się kawałek blachy z dachu hali i rozpieprzył 3 samochody , masakra bo mój stał jedno auto dalej i naszczęście to nie było moje audi ufffffffff

aqepybed.jpg

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

u2ehuvyz.jpg

Mało brakowało

Opublikowano

Mikaszi, powiedz to kolesiowi z A6 :decayed:

Marcino, a co, dzieciaka zmontowałeś? :decayed:

Opublikowano
Mikaszi, powiedz to kolesiowi z A6 :decayed:

Marcino, a co, dzieciaka zmontowałeś? :decayed:

hihi :decayed:

Opublikowano

Kurcze a najlepsze jest to że niby fabryka nie poczówa sie do odpowiedzialności i słyszałem nawet taki tekst że niby parking jest fabryczny ale nie jest strzeżony a samochody stawiamy na własne ryzyko :facepalm:

A to że blacha była akurat z dachu ich hali to natura , kurcze co za tępe strzały :facepalm:

tepapabu.jpg

Był jeszcze golf 4 ale już go powineli

Opublikowano

Eeee tam... To nawet w Polszy by ich ścigneli :wink:

Opublikowano
hehe wszyscy tacy mądrzy a przy kobiecie to inaczej ryczą :decayed:

przy kobiecie przynajmniej zawsze mamy ostatnie słowo

.

.

.

Dobrze Kochanie :)

albo (milcz kobieto):decayed:

A ono za to szlaban na bzykanie na miesiąc :naughty:

mało tego po ziemi chodzi? panowie, błagam, bez takich :grin:

Opublikowano
hehe wszyscy tacy mądrzy a przy kobiecie to inaczej ryczą :decayed:

przy kobiecie przynajmniej zawsze mamy ostatnie słowo

.

.

.

Dobrze Kochanie :)

albo (milcz kobieto):decayed:

A ono za to szlaban na bzykanie na miesiąc :naughty:

mało tego po ziemi chodzi? panowie, błagam, bez takich :grin:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.