Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:

bry:eusathink: przeciez juz mamy afternon:decayed:

Opublikowano

nie mialem czasu wejsc na forum wczesniej:wink:

Opublikowano

Ty chcesz to kupić? przecież masz taki sam z cywilizowanym silnikiem:whistling:

Opublikowano

cywilizowany to 1.9 tdi:decayed:

Opublikowano
cywilizowany to 1.9 tdi:decayed:

:doh:

Dzisiaj siedziałem w A6 3.0TDI:kox::kox:Ale suczysko ładnie pracuje. Ale jak dla mnie trochę za dużo przestrzeni z przodu:kwasny:

Opublikowano

Ty chcesz to kupić? przecież masz taki sam z cywilizowanym silnikiem:whistling:

trochę z musu a poza teskni mi się za zapachem napalmu zaraz po odpaleniu:-)
Opublikowano
cywilizowany to 1.9 tdi:decayed:

:doh:

Dzisiaj siedziałem w A6 3.0TDI:kox::kox:Ale suczysko ładnie pracuje. Ale jak dla mnie trochę za dużo przestrzeni z przodu:kwasny:

motorownia piekna

przestrzeni nigdy za wiele

jak brac c6 to w avancie tylko :kox:

Opublikowano

Ty chcesz to kupić? przecież masz taki sam z cywilizowanym silnikiem:whistling:

trochę z musu a poza teskni mi się za zapachem napalmu zaraz po odpaleniu:-)

chyba za brakiem przyspieszenia i obrotami dla inwalidów:decayed:

andr3i powiem Ci że z tym autem miałbym dylemat czy brać sedana i czy avanta. Polifty brzydkie. Avant długi i ciężki ale ma ledy a sedan nie:kwasny: Odpalonego 3.0TDI nie czuć w ogole:kox:

Opublikowano

ze dwa tygodnie temu ktoś o niego pytał w Zakupie :wink:

Opublikowano

Ty chcesz to kupić? przecież masz taki sam z cywilizowanym silnikiem:whistling:

trochę z musu a poza teskni mi się za zapachem napalmu zaraz po odpaleniu:-)

chyba za brakiem przyspieszenia i obrotami dla inwalidów:decayed:

andr3i powiem Ci że z tym autem miałbym dylemat czy brać sedana i czy avanta. Polifty brzydkie. Avant długi i ciężki ale ma ledy a sedan nie:kwasny: Odpalonego 3.0TDI nie czuć w ogole:kox:

cycuchu mi w,pb dołu brakuje. A zmodzi się on pod 150-160KM. I będzie samolot.
Opublikowano

polac mu:wink:dobrze gada:decayed:

Opublikowano

Ty chcesz to kupić? przecież masz taki sam z cywilizowanym silnikiem:whistling:

trochę z musu a poza teskni mi się za zapachem napalmu zaraz po odpaleniu:-)

chyba za brakiem przyspieszenia i obrotami dla inwalidów:decayed:

andr3i powiem Ci że z tym autem miałbym dylemat czy brać sedana i czy avanta. Polifty brzydkie. Avant długi i ciężki ale ma ledy a sedan nie:kwasny: Odpalonego 3.0TDI nie czuć w ogole:kox:

cycuchu mi w,pb dołu brakuje. A zmodzi się on pod 150-160KM. I będzie samolot.

Jak Ci dołu brakuje to żona wkurzona co:bag::decayed: Jak Ci dołu brakuje to kup se ASN`a. Za 20k kupi i gaz ze 4k:wink:

Opublikowano

Żadne asn tylko on. Kwestia tylko wyboru budy przyzwoitej. Na 99% będziezmiana.

Opublikowano

Wara mi od ASNa :decayed:

Opublikowano

Opublikowano

Ty chcesz to kupić? przecież masz taki sam z cywilizowanym silnikiem:whistling:

trochę z musu a poza teskni mi się za zapachem napalmu zaraz po odpaleniu:-)

chyba za brakiem przyspieszenia i obrotami dla inwalidów:decayed:

andr3i powiem Ci że z tym autem miałbym dylemat czy brać sedana i czy avanta. Polifty brzydkie. Avant długi i ciężki ale ma ledy a sedan nie:kwasny: Odpalonego 3.0TDI nie czuć w ogole:kox:

Polifty brzydkie :shock3::shock3:

Wtf

Opublikowano

Ty chcesz to kupić? przecież masz taki sam z cywilizowanym silnikiem:whistling:

trochę z musu a poza teskni mi się za zapachem napalmu zaraz po odpaleniu:-)

chyba za brakiem przyspieszenia i obrotami dla inwalidów:decayed:

andr3i powiem Ci że z tym autem miałbym dylemat czy brać sedana i czy avanta. Polifty brzydkie. Avant długi i ciężki ale ma ledy a sedan nie:kwasny: Odpalonego 3.0TDI nie czuć w ogole:kox:

Polifty brzydkie :shock3::shock3:

Wtf

No nie podobają mi się:kwasny:

Opublikowano

sa gusta i gusciki:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.