Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to spoko, ale nie nada się na swap s-linów

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podziękował :hi:

dobrze że się zapytałem bo już bym się wtopił :decayed:

Opublikowano

co grozi za jazdę z nie przepisową tablicą rejestracyją ( chodzi i o tylną klapę US)

Opublikowano
co grozi za jazdę z nie przepisową tablicą rejestracyją ( chodzi i o tylną klapę US)

Zabranie dowodu, do 200zł mandatu ewentualnie + 20zł za koszt przeglądu rejestracji po "naprawieniu".

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

si

:jerk:

To będę musiał swoje przerobić :decayed:

Opublikowano
podziękował :hi:

dobrze że się zapytałem bo już bym się wtopił :decayed:

Ja kiedyś tak wtopiłem jak do siebie przekladalem:decayed::decayed:

Opublikowano
co grozi za jazdę z nie przepisową tablicą rejestracyją ( chodzi i o tylną klapę US)

Zabranie dowodu, do 200zł mandatu ewentualnie + 20zł za koszt przeglądu rejestracji po "naprawieniu".

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

si

:jerk:

To będę musiał swoje przerobić :decayed:

a mozna zmienić na miejscu tablicę ??

Opublikowano
co grozi za jazdę z nie przepisową tablicą rejestracyją ( chodzi i o tylną klapę US)

zależy na kogo trafisz. do mnie się nie doczepiali, bo była czytelna i oczywiście w bagażniku woziłem ori wymiarową kwadratową :whistling:

a propos tablicy USA.... jutro klapa jedzie do mnie :banan:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:grin:

a ten z czego rechocze? :decayed:

Opublikowano
podziękował :hi:

dobrze że się zapytałem bo już bym się wtopił :decayed:

Ja kiedyś tak wtopiłem jak do siebie przekladalem:decayed::decayed:

A Ty co tak malo aktywny ostatnio w temacie?:whistling: Pewnie przez to że zupy kasuja:decayed:

Opublikowano

z gejów z wampa :grin:

Opublikowano
co grozi za jazdę z nie przepisową tablicą rejestracyją ( chodzi i o tylną klapę US)

Zabranie dowodu, do 200zł mandatu ewentualnie + 20zł za koszt przeglądu rejestracji po "naprawieniu".

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

si

:jerk:

To będę musiał swoje przerobić :decayed:

a mozna zmienić na miejscu tablicę ??

Jeśli usterkę możesz naprawić w ciągu 15min mogą Ci naskoczyć :)

Opublikowano

magnesy neodymowe, nakładasz jedną na drugą i mogą Ci klęknąć do miecza.

Opublikowano
magnesy neodymowe, nakładasz jedną na drugą i mogą Ci klęknąć do miecza.

Ja bym wyciągnął śrubokręt i powoli z zegarkiem w ręku zmieniał tablicę 15min :grin:

Opublikowano
magnesy neodymowe, nakładasz jedną na drugą i mogą Ci klęknąć do miecza.

Ja bym wyciągnął śrubokręt i powoli z zegarkiem w ręku zmieniał tablicę 15min :grin:

ja też lubie pyszczyć przy kontroli, ale jak Ci się spieszy, to nie warto, bo Ci przepierdolą wzdłuż i wszerz całą fure :grin:

Opublikowano

no i wszystko jasne....dzieki Panowie

Opublikowano
no i wszystko jasne....dzieki Panowie
Tobie coś wyjaśnić to jak zwykle trzeba dwie strony spamu nawalić :naughty:
Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Pany co myslicie o dokładce Cupra do seryjnego zderzaka? dolną dokładke mam w kolorze:wink:

nie bedzie dziwnie wygladac?

Opublikowano
magnesy neodymowe, nakładasz jedną na drugą i mogą Ci klęknąć do miecza.

Ja bym wyciągnął śrubokręt i powoli z zegarkiem w ręku zmieniał tablicę 15min :grin:

ja też lubie pyszczyć przy kontroli, ale jak Ci się spieszy, to nie warto, bo Ci przepierdolą wzdłuż i wszerz całą fure :grin:

Ja już dwa razy tak miałem, że się stawiałem..

Raz skończyło się na 100zł mandatu za niesprawne lampy :grin: (brak wstecznego i przeciwmgielnego w LED'ach), a chciał mi zabrać dowód i dać mandat za ściemę szyb "na oko", zamiast zmierzyć przyrządem do tego przeznaczonym (nie mieli), a za drugim razem trzepanie całego auta wraz z zawartością bagażnika, po tym jak szwagier, pasażer, nie chciał im dać dowodu osobistego :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.