Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany czy w momencie kiedy fotel kierowcy zaczął się bujać/ma luzy da się to jakoś usztywnić ? Mogło się coś poluzować czy coś ? Stało sie to z dnia na dzień, w momencie ruszania lekko sie chybocze i strzyka...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musialbys sam dokładnie sprawdzić gdzie pojawił się Tobie ten luz, czy to na prowadnicy szynie czy trochę wyżej w konstrukcji fotela.

Opublikowano

Panowie, pilnie potrzebuje wału napędowego do B6 2,5TDI quattro manual o numerze - 8E0 521 101 E, długość 165 cm !

Ktos ma, ktos widzial?

Opublikowano

A ja dzisiaj dostalem prezencik ;)

yvuha2up.jpg. Jihi

Opublikowano

ty widze same prezenty dostajesz:whistling:

Opublikowano
ty widze same prezenty dostajesz:whistling:

od sponsorek :bag::decayed:

Opublikowano

Powiem ze zayebisty jest ;)

Opublikowano
Powiem ze zayebisty jest ;)
No dziwisz się...tam ludzie mają kasę i mogą realizować swoje pasje a nie My biedaki:facepalm::grin::grin::wink:
Opublikowano
ty widze same prezenty dostajesz:whistling:

od sponsorek :bag::decayed:

Prędzej sponsorów:decayed:

Opublikowano
Powiem ze zayebisty jest ;)
No dziwisz się...tam ludzie mają kasę i mogą realizować swoje pasje a nie My biedaki:facepalm::grin::grin::wink:

a juz tam biedaki my tez modzimy i to dobrze:naughty:

Opublikowano

No wiesz na tyle co każdego stać to się modzi ale ile jeszcze pomysłów w głowie a kasy niet:kwasny:

Opublikowano
ty widze same prezenty dostajesz:whistling:

od sponsorek :bag::decayed:

Prędzej sponsorów:decayed:

Ząbki za gęsto Ci sie wysialy ;)?

Opublikowano

stare felgi sprzedane :wink: zatem :naughty:

zastanawiam sie caly czas czy 9,5cala z et 35 wejdzie na przód :naughty:

Opublikowano
ty widze same prezenty dostajesz:whistling:

od sponsorek :bag::decayed:

Prędzej sponsorów:decayed:

Ząbki za gęsto Ci sie wysialy ;)?

:naughty:

Fanta 9` wchodzą a 9,5 nie testowałem:wink:

Opublikowano
ty widze same prezenty dostajesz:whistling:

od sponsorek :bag::decayed:

Prędzej sponsorów:decayed:

Ząbki za gęsto Ci sie wysialy ;)?

:naughty:

Fanta 9` wchodzą a 9,5 nie testowałem:wink:

tak wiem ze 9 wchodzi bo mierzylem ale kurcze te pół cala może być za dużo..

ale Panowie wiem, że jeździ za granicami naszego kraju b6 w Q która ma 4 x 9,5 cala et 40 i dystans 5mm z oponą 225/35

tylko ciekawe czy cos przerabial

Opublikowano

PANY...

Zmiana języka na FISIE na ENG obowiązuje taka procedura ?

[17 Instruments]

Następnie :

[10 Adaptation]

wpisujemy wartość 04 (czyli kanał języka - proponuję zapisać wartość tak na wszelki wypadek)

Wprowadzamy new value (nową wartość) z przedziału od 1 do 6, gdzie :

1 - język niemiecki

2 - język angielski

3 - język francuski

4 - język włoski

5 - język hiszpański

6 - język portugalski

Następnie> test > save > done > go back

Opublikowano

W końcu pokazuje mi się normalna temperatura w silniku a nie wskazówka leżała sobie :grin: Marcin dziękował jeszcze raz :thumbup:

Opublikowano
W końcu pokazuje mi się normalna temperatura w silniku a nie wskazówka leżała sobie :grin: Marcin dziękował jeszcze raz :thumbup:
Zmieniłeś termostat?
Opublikowano
W końcu pokazuje mi się normalna temperatura w silniku a nie wskazówka leżała sobie :grin: Marcin dziękował jeszcze raz :thumbup:
Zmieniłeś termostat?

termostat i 2 raz czujnik temperatury :wink:

Opublikowano

Ile ta przyjemność Cię wyszła?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.