Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Oj zdziwił byś sie panie :wink:

no tak , swój swego będzie bronił :D:D:D

Ponoć to fikcja. Sporo ładnych d*p a stereotypy własnie takie są:wink:

Opublikowano

Najwiecej gadaja ci co nie byli i nie widzieli :decayed: A prawda jest taka:kox:

Btw bedzie zmiana:naughty:

image.jpg

Opublikowano
Najwiecej gadaja ci co nie byli i nie widzieli :decayed: A prawda jest taka:kox:

Btw bedzie zmiana:naughty:

http://s13.postimg.org/63d35duk3/image.jpg

byłem i widziałem :) stereotyp dotyczy tych rodowitych brytyjek , nie mówię przecie o pieknych polkach :D

Opublikowano
Najwiecej gadaja ci co nie byli i nie widzieli :decayed: A prawda jest taka:kox:

Btw bedzie zmiana:naughty:

http://s13.postimg.org/63d35duk3/image.jpg

tylko nie mów że kupiłeś ten szit rs4 z yebaya :doh:

ufff , nie :wink:

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

Najwiecej gadaja ci co nie byli i nie widzieli :decayed: A prawda jest taka:kox:

Btw bedzie zmiana:naughty:

http://s13.postimg.org/63d35duk3/image.jpg

byłem i widziałem :) stereotyp dotyczy tych rodowitych brytyjek , nie mówię przecie o pieknych polkach :D

co do tych rodowitych to się zgodzę , ale ta brytyjska rasa już tak się zmieszała że naprawdę jest na czym oko zawiesić , co zmienia faktu że i tak nie dorównują urodą kobietą ze wschodu :jerk:

Opublikowano
Najwiecej gadaja ci co nie byli i nie widzieli :decayed: A prawda jest taka:kox:

Btw bedzie zmiana:naughty:

http://s13.postimg.org/63d35duk3/image.jpg

tylko nie mów że kupiłeś ten szit rs4 z yebaya :doh:

ufff , nie :wink:

cena porownywalna do tych co Marcin mial wiec nie ma sie co bawic w potrzaskane i porysane listwy

Opublikowano

też tak myślę za maks za 200 by się jeszcze opłacało , przy najmniej mi :wink:, bo tak to kupa :thumbdown:

marcinowe łyknąłeś :kox::slina::jerk:

Opublikowano
też tak myślę za maks za 200 by się jeszcze opłacało , przy najmniej mi :wink:, bo tak to kupa :thumbdown:

marcinowe łyknąłeś :kox::slina::jerk:

:cicho:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
Najwiecej gadaja ci co nie byli i nie widzieli :decayed: A prawda jest taka:kox:

Btw bedzie zmiana:naughty:

http://s13.postimg.org/63d35duk3/image.jpg

tylko nie mów że kupiłeś ten szit rs4 z yebaya :doh:

ufff , nie :wink:

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

Najwiecej gadaja ci co nie byli i nie widzieli :decayed: A prawda jest taka:kox:

Btw bedzie zmiana:naughty:

http://s13.postimg.org/63d35duk3/image.jpg

byłem i widziałem :) stereotyp dotyczy tych rodowitych brytyjek , nie mówię przecie o pieknych polkach :D

co do tych rodowitych to się zgodzę , ale ta brytyjska rasa już tak się zmieszała że naprawdę jest na czym oko zawiesić , co zmienia faktu że i tak nie dorównują urodą kobietą ze wschodu :jerk:

ja poległem będąc w Bułgarii na widok Rosjanek:shock3::shock3: każda za***ista , duże cycki ładne buzie:kox: I jeszcze na leżakach leża bez staników na plaży:slina:

Opublikowano

Panowie jak wiadomo nasze autka maja juz troche latek i ich bolaczka sa miedzy innymi kable w drzwiach ktore od otwierania i zamykania autka pekaja rwa sie itp. Ktos juz kupował nówki w aso lub z innego zrodla? Jakie koszta? Uzywek raczej nje warto brac bo nie wiadomo kiedy znow zaczna sypac sie.

Opublikowano
Najwiecej gadaja ci co nie byli i nie widzieli :decayed: A prawda jest taka:kox:

Btw bedzie zmiana:naughty:

http://s13.postimg.org/63d35duk3/image.jpg

tylko nie mów że kupiłeś ten szit rs4 z yebaya :doh:

ufff , nie :wink:

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

Najwiecej gadaja ci co nie byli i nie widzieli :decayed: A prawda jest taka:kox:

Btw bedzie zmiana:naughty:

http://s13.postimg.org/63d35duk3/image.jpg

byłem i widziałem :) stereotyp dotyczy tych rodowitych brytyjek , nie mówię przecie o pieknych polkach :D

co do tych rodowitych to się zgodzę , ale ta brytyjska rasa już tak się zmieszała że naprawdę jest na czym oko zawiesić , co zmienia faktu że i tak nie dorównują urodą kobietą ze wschodu :jerk:

ja poległem będąc w Bułgarii na widok Rosjanek:shock3::shock3: każda za***ista , duże cycki ładne buzie:kox: I jeszcze na leżakach leża bez staników na plaży:slina:

i na pewno skóra na małym poszła się yebać :jerk::decayed::wink:

Opublikowano

Z kobietą byłem:kwasny: Ale jakbym nie bym to ostro by było:kox: W barach same zagadywały:naughty:

Opublikowano

:hi: ale nawalili spamu, Kaju szalona ruda jest za***ista :naughty::kox::kox:

Jozek odbierasz czasami PW ???

jasne ale najpierw trzeba mi ja napisać bo nic od Ciebie nie dostałem :decayed:

Opublikowano

pany da radę uratować siedzisko w tym fotelu żeby było gładkie i co to się z nim porobiło

ULrsU8m.jpg

Opublikowano
:hi: ale nawalili spamu, Kaju szalona ruda jest za***ista :naughty::kox::kox:
Jozek odbierasz czasami PW ???

jasne ale najpierw trzeba mi ja napisać bo nic od Ciebie nie dostałem :decayed:

za***isty misiaczku to ja jestem, ruda jest :jerk:

Opublikowano
pany da radę uratować siedzisko w tym fotelu żeby było gładkie i co to się z nim porobiło

http://i.imgur.com/ULrsU8m.jpg

polujesz na nie Michal?
Opublikowano
pany da radę uratować siedzisko w tym fotelu żeby było gładkie i co to się z nim porobiło

http://i.imgur.com/ULrsU8m.jpg

polujesz na nie Michal?

dostałem naprawdę dobrą cene jak dam gościowi kasę do ręki przy odbiorze i nawet się opłaca i do tego nie mam daleko 80mil , + poducha z 20F , tylko kurcze drażni mnie to siedzisko :kwasny:

Opublikowano

co sądzicie o klapie usa w sedanie ??

Opublikowano
co sądzicie o klapie usa w sedanie ??

niegupi pomysł:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.