Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcesz motoru sprzedać samego?:decayed: Dasz do Nosba to Ci diesla wsadzi w sobotnie popoludnie:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie chcesz motoru sprzedać samego?:decayed: Dasz do Nosba to Ci diesla wsadzi w sobotnie popoludnie:wink:

Za szybki dla Ciebie:-) a poza chcę sobie sedanem posmigac dla omiany:-)

Opublikowano
Nie chcesz motoru sprzedać samego?:decayed: Dasz do Nosba to Ci diesla wsadzi w sobotnie popoludnie:wink:

Za szybki dla Ciebie:-) a poza chcę sobie sedanem posmigac dla omiany:-)

:facepalm: Stopińciesiont to i mój jedzie:decayed:

Opublikowano

Ile??? STOP WARIATOM DROGOWYM:-) ja,po takich wichurach jadę że,jak,go do 130 bujne to jest szał :kox: a znowu na obwodnicy kielc kultury niet i 200 czasem się uda :doh:

Opublikowano

Pany, jakie zarowki siedza u nas w halogenach? i tylni stop?

Opublikowano

halo to h11

Opublikowano
Avf miałem i nie bylem zadolony. Może awx będzie,lepiej jechał:-)

przecież to to samo

Opublikowano

Zrob sobie przeszczep jednostki +ewentualnie skrzyni, moze wlasnie 2,7turbo i bedziesz mial radochy po pachy i smile od ucha do ucha :D gdybym mi zdolnosci Nosbiego to juz dawno bym u sibie twki mod poczynil :)

Opublikowano
Avf miałem i nie bylem zadolony. Może awx będzie,lepiej jechał:-)

przecież to to samo

skrzynia inna :decayed:

Opublikowano
Avf miałem i nie bylem zadolony. Może awx będzie,lepiej jechał:-)

przecież to to samo

skrzynia inna :decayed:

mówię o silniku :decayed:

Opublikowano

Marcin malo ci mocy czy jak bo nie kumam :bag:

poskladalbys wszytsko co masz i bylo by gites

po co zmiana na klekota ?chyba ze to kwestia spalania :whistling:

Opublikowano
Pany, jakie zarowki siedza u nas w halogenach? i tylni stop?

Tył lapma? p21 2 włókna

Opublikowano
Audi Rs4 B5 2,7 biturbo po kolizjii (4011653469) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

gdybym miał troche grosza w kieszeni już była by moja :whistling:

a ja jakbym mial odlozone 7k to juz bym mial ta

za cene smieszna wczoraj poszla

nowe turbox2 dp milteka....zal:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

2001 Audi RS4 Avant * Heated LEATHER * Bose * Sunroof * Rear TVs!! * SAT NAV!! | eBay

Opublikowano
Pany, jakie zarowki siedza u nas w halogenach? i tylni stop?

Tył lapma? p21 2 włókna

dzięki!

Opublikowano

Kto wie czy kiedys jak bede kupowsl auto nie kupie RS4 b5 albo RS6 C5:wink:

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=318594

Opublikowano

kto u nas moze zalatwic dywaniki ori do a4?w aso 60 funa :shock3:

Opublikowano

takie rzeczy się dzieją !

f0c77a2c7f4bbeacm.jpg

91cfd0e33b5c0d4fm.jpg

reszta poupychana w kuchni

Opublikowano

ma ktoś numer cupholdera ?

Opublikowano

ladne przynajmniej teraz jak pochlapiesz tylnia kanape sladu nie bedzie widac :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.