Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

taaa w polmetku by padl:grin:
Tee cfaniaczku przyjedziesz to się zmierzymy na tyczki:polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oqiHPLR.jpg

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

RECARO AUDI S4 A4 B6 B7 01-08 fotele skóra, pamięć (4026377033) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Chyba Marcina z forum od nas to recaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak odblokowac te jezyki?

9ee3a04f190148e9m.jpg

u mnie w fotelach są schowane do środka i nie mogę zablokować oparcia na śrubach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak odblokowac te jezyki?

http://images63.fotosik.pl/717/9ee3a04f190148e9m.jpg

u mnie w fotelach są schowane do środka i nie mogę zablokować oparcia na śrubach

Jeśli dobrze pamiętam, to jest tam śrubka przykręcająca ten plastik, porozbieraj ile się da i na czuja :grin: Ja użyłem młotka i przecinaka, ale odblokowałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co o tym myśleć? :naughty:

From A4 (B6) to RS4 (B7)

bylo dawno temu juz

calosc ladnie wyglada tylko motor wstawic 4.2 z kompresorem i bedzie tez ladnie latac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co o tym myśleć? :naughty:

From A4 (B6) to RS4 (B7)

bylo dawno temu juz

calosc ladnie wyglada tylko motor wstawic 4.2 z kompresorem i bedzie tez ladnie latac

Rozsądek by mi nie pozwolił na takie coś.

Po kiego wydać kasę na klekota w B6, części RS4, wepchać to wszystko do ów klekota, a na końcu cieszyć, się, że ma się o wiele droższą imitację RS4 w dieslu niż kupno oryginału i dopieszczenie "pod siebie"? Wiem, wiem, chęć grzebania w autach, pasje, nuda w życiu, ale gówna bata nie ukrecisz. Podejrzewam, że nawet Q tam nie ma, a od zwykłej RS4 nie różni się niczym oprócz lakieru i hamulców.

Tylko nie mnie nie zagryźcie :decayed:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

Zerknij w pozostałe aukcje.

Handlarz - Poziom EXPERT :shock3: Parking strzeżony z ochroniarzem na pewno ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten handlarz 50km ode mnie :decayed:

Podjedź i zapytaj o przepis na biznes :decayed:

Albo idź wypożycz jakiegoś garniaka za kilka tysi, pożycz jakiś konkret zegarek i spróbuj nagiąć go na jazdę próbną :grin: Na bank jakiś papier o odpowiedzialności za te auto podpiszesz przed przejażdżką :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa pewnie nawet pomacać by mi ich nie dał, a ciekawe czy jazda próbna możliwa jak by zobaczył ze podjeżdżam audi :grin:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

a tak na marginesie to gość wygrał w totka i zainwestował chyba w samochody, bo dla zwykłego śmiertelnika jest niemożliwością kupić taki zestaw jak on sprzedaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak polowa tego co bylo w wakacje , mial z 8 ferrariek wszystkie odmiany lambo , slsy , r8 itd, od biedy mial tez jakies a8 nowe za grosze jakies 400tys chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...