Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a kto mi powie czy sprzegło z BRD podejdzie P&P do awx??

Nie podejdzie.

AWX ma skrzynie 5 i mniejszą średnicę tarczy - 228mm.

BRD i AVF to skrzynia 6 i ta sama średnica tarczy - 240mm.

a podziekował to uderzam do dzika po awx`owe :decayed:

Daj znać jaki prajs Ci dał może coś urwę u siebie niżej:naughty:

daj PW za ile mozesz miec

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[h=1]Your estimated delivery date is Monday 03 March 2014:kox::kox::kox:[/h]

Opublikowano
Ciekawe co to za tjuning bo tak dosyć solidnie wygląda

AUDI A4 B6 GRILL ATRAPA (4020802979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wygląda jak wiejski tuning :ban:

widziałem w zeszłym tygodniu coś takiego w helmutowie na aucie ze chromem i znaczkiem,wyglądało OK:thumbup1:

Opublikowano

czy bebechy klimatronika 1din można włozyć do 2din ?

Opublikowano
czy bebechy klimatronika 1din można włozyć do 2din ?

moim zdaniem tak ale niech ktos potwierdzi

Opublikowano

widzialem petexy u kumpla w leonie po pol roku i wygladaly jak szmaty dal 130zl myslalem ze to sa jaj wiec juz nie wiem czy nie dorzucic i ory z salonu

Opublikowano
widzialem petexy u kumpla w leonie po pol roku i wygladaly jak szmaty dal 130zl myslalem ze to sa jaj wiec juz nie wiem czy nie dorzucic i ory z salonu

bierz ori

ale szukasz gumy czy welur?

Opublikowano
czy bebechy klimatronika 1din można włozyć do 2din ?

moim zdaniem tak ale niech ktos potwierdzi

pasują :wink:
widzialem petexy u kumpla w leonie po pol roku i wygladaly jak szmaty dal 130zl myslalem ze to sa jaj wiec juz nie wiem czy nie dorzucic i ory z salonu
u mnie teraz będą trzeci sezon i nadal :thumbup1:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

zima już 3 sezon kończy

welur zacznie

:wink:

Opublikowano
widzialem petexy u kumpla w leonie po pol roku i wygladaly jak szmaty dal 130zl myslalem ze to sa jaj wiec juz nie wiem czy nie dorzucic i ory z salonu

bierz ori

ale szukasz gumy czy welur?

welur

tylko jaka cena ory ?

Opublikowano
widzialem petexy u kumpla w leonie po pol roku i wygladaly jak szmaty dal 130zl myslalem ze to sa jaj wiec juz nie wiem czy nie dorzucic i ory z salonu

bierz ori

ale szukasz gumy czy welur?

welur

tylko jaka cena ory ?

no to welury mozesz smiało brac petexy grube i na bank sa ok!!

Opublikowano

no wlasnie u kumpla w leonie od kierowcy wyduszone i zle wygladalo

Opublikowano

nie spac :decayed: sen jest dla slabych ludzi :decayed:

Opublikowano

:bry: i już na roocie.

Pany całą drogę bujało mnie jakbym był na,łodzi- amory tył??

Opublikowano

Dobry :)

Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano
:bry: i już na roocie.

Pany całą drogę bujało mnie jakbym był na,łodzi- amory tył??

Marcin w sobotę zmieniłem amory z tyłu, też miałem bujanie ,teraz zrobiło się sztywno ,auto jak przyklejone szczególnie na łukach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.