Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie, już patrzył, żeby RNSa wytargać :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

carbony miał fajne :decayed: nie jeździłem tym cudem niestety :whistling:

Opublikowano
No to wszyscy macie swoje ALTy skladanki z diesla haha, tak jak pytalem o te owlony do benzyniakow. W sumid to do ropniakow rozumiem ze wyglusza ale do benzyniaka jewt sens sa jakies pozytywy?

jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens :decayed:

Powiedział właściciel 2.5 TDI :przebiegly:

Postaw obok siebie 1,9 i 2,5 i odpal na zimnym, a nawet na ciepłym - nadal chcesz prowadzić tą dyskusje? :guma:

Ja chce:przebiegly: 2.5tdi najlepiej na plaku gra. Jak grabarka na metalowym kole:naughty:

Opublikowano

Ja chce:przebiegly: 2.5tdi najlepiej na plaku gra. Jak grabarka na metalowym kole:naughty:

jak można 2,5 odpalać na plaka :facepalm: każdy idiota wpada na taki pomysł przy odpowietrzaniu VP. Gorszego debilizmu połączonego z lenistwem jeszcze nie widziałem :facepalm:

Opublikowano

Ja chce:przebiegly: 2.5tdi najlepiej na plaku gra. Jak grabarka na metalowym kole:naughty:

jak można 2,5 odpalać na plaka :facepalm: każdy idiota wpada na taki pomysł przy odpowietrzaniu VP. Gorszego debilizmu połączonego z lenistwem jeszcze nie widziałem :facepalm:

Czasem trzeba jak nie chce zagadac:decayed:

Opublikowano

Ja chce:przebiegly: 2.5tdi najlepiej na plaku gra. Jak grabarka na metalowym kole:naughty:

jak można 2,5 odpalać na plaka :facepalm: każdy idiota wpada na taki pomysł przy odpowietrzaniu VP. Gorszego debilizmu połączonego z lenistwem jeszcze nie widziałem :facepalm:

Żeby to raz na plaku.. Jak te szroty palić nie chcą :decayed:

Opublikowano

Miszcze ma ktoś na handel dystanse alu:naughty:

Opublikowano

ja mam te co Rdzewek produkował...

nawet do auta nie założyłem, nóweczki

Opublikowano

Ja chce:przebiegly: 2.5tdi najlepiej na plaku gra. Jak grabarka na metalowym kole:naughty:

jak można 2,5 odpalać na plaka :facepalm: każdy idiota wpada na taki pomysł przy odpowietrzaniu VP. Gorszego debilizmu połączonego z lenistwem jeszcze nie widziałem :facepalm:

Czasem trzeba jak nie chce zagadac:decayed:

Bo się nie chce odpowiednio odpowietrzyć, to się sięga po drastyczne środki, które te silniki uśmiercają - a potem płacz lament i komentowanie, jaki to ten silnik be.

Opublikowano

Ja chce:przebiegly: 2.5tdi najlepiej na plaku gra. Jak grabarka na metalowym kole:naughty:

jak można 2,5 odpalać na plaka :facepalm: każdy idiota wpada na taki pomysł przy odpowietrzaniu VP. Gorszego debilizmu połączonego z lenistwem jeszcze nie widziałem :facepalm:

Czasem trzeba jak nie chce zagadac:decayed:

Bo się nie chce odpowiednio odpowietrzyć, to się sięga po drastyczne środki, które te silniki uśmiercają - a potem płacz lament i komentowanie, jaki to ten silnik be.

Szkoda mi brudzić sobie rąk przy 2.5 :grin:

Opublikowano

Pany ile jest warty przód Hofele?:whistling:

Opublikowano

PANOWIE TAKA AKCJA!!

PODSYŁAĆ MI NA PW linki któr byście chcili podwiesić w wątku!

W tytule wiadomości proszę pisać B6 DIVISION

Opublikowano

Ja chce:przebiegly: 2.5tdi najlepiej na plaku gra. Jak grabarka na metalowym kole:naughty:

jak można 2,5 odpalać na plaka :facepalm: każdy idiota wpada na taki pomysł przy odpowietrzaniu VP. Gorszego debilizmu połączonego z lenistwem jeszcze nie widziałem :facepalm:

Czasem trzeba jak nie chce zagadac:decayed:

Bo się nie chce odpowiednio odpowietrzyć, to się sięga po drastyczne środki, które te silniki uśmiercają - a potem płacz lament i komentowanie, jaki to ten silnik be.

Kiedyś znajomemu z miski kilka dźwiegienek wyjałem z bratem:decayed: To nie od plaka:decayed:

Opublikowano

Kiedyś znajomemu z miski kilka dźwiegienek wyjałem z bratem:decayed: To nie od plaka:decayed:

Wada fabryczna do wyeliminowania - wiem z doświadczenia :wink:

Opublikowano

Kiedyś znajomemu z miski kilka dźwiegienek wyjałem z bratem:decayed: To nie od plaka:decayed:

Wada fabryczna do wyeliminowania - wiem z doświadczenia :wink:

Wady w dwaipół fabryczne to tylko 20T prasa likwiduje:polew:

Opublikowano

Kiedyś znajomemu z miski kilka dźwiegienek wyjałem z bratem:decayed: To nie od plaka:decayed:

Wada fabryczna do wyeliminowania - wiem z doświadczenia :wink:

Wady w dwaipół fabryczne to tylko 20T prasa likwiduje:polew:

VP jedynie nie wyeliminujesz - ma jebnąć przy 320-350 to jebnie, choćbyś ją nawet głaskał i zdrowaśki do niej odmawiał. Reszta jest do zrobienia i do jazdy bezawaryjnej przez dłuuugie kilometry :wink:

Opublikowano

orientujecie się może jak wygląda sprawa zrobienia w b6 z tyłu negatywu??

Opublikowano

Kiedyś znajomemu z miski kilka dźwiegienek wyjałem z bratem:decayed: To nie od plaka:decayed:

Wada fabryczna do wyeliminowania - wiem z doświadczenia :wink:

Wady w dwaipół fabryczne to tylko 20T prasa likwiduje:polew:

Ja mam złoty środek na wady fabryczne 2.5 TDI :D

Wyciągasz 2.5, wkładasz 1.8T i wszystkie wady wyeliminowane :grin:

Opublikowano
zaraz sprawdze lece do garazu

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

szeroka 4.5cm dl 107cm

i lipa od sedana nie podejdzie :-/ jesli ktos ma taka listwe do avanta to pw

Opublikowano

:siema:

PANOWIE TAKA AKCJA!!

PODSYŁAĆ MI NA PW linki któr byście chcili podwiesić w wątku!

W tytule wiadomości proszę pisać B6 DIVISION

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.