Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak dopytujesz to myślałem że nie wiesz :wink:

staram się być na bieżąco :grin::naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

prawidłowo :naughty:

Opublikowano
prawidłowo :naughty:

ja to dwoma furami na zlot zajadę:grin::polew:

Opublikowano
Audi RS4 B5 PL SALON NOGARO BLUE (4025729994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

skóra chyba nigdy nie była czyszczona i ta kiera :thumbdown: ale nie zmienia to faktu że auto piękne

Dzwonilem dzisiaj do wlasciciela.

Audi cale malowane.

Mala stluczka z przodu i tylu byla- tak przynajmniej mi powiedzial.

Jezdzi od roku.

Kupil za ok 40 tys i 12 chyba wlozyl.

Skory w stanie slabym.

Poprzedni wlasciciel podobno byl duzy i wozil labradory z tylu:decayed:

Opublikowano

Nooo auto strasznie w środku zajechane:facepalm:

Opublikowano
Wody Ci się dookoła zechciało to masz:decayed:
Chyba wódy:decayed:

Jak wódy tudzież bimbru to okolice Taboru:decayed:

Opublikowano

fest :decayed:

Opublikowano

co tu się dzieje? :banan:

Opublikowano
co tu się dzieje? :banan:

środa popielcowa i sypanie głów popiołem :grin:

Opublikowano
Wladi jedziesz na letni?:przebiegly:
Jedziesz:decayed::banan:

chciałeś powiedzieć ze cała EKIPA jedzie :decayed:

1959975_545992918848693_223266453_n.jpg

jarać się! :banan:

Opublikowano
Wladi jedziesz na letni?:przebiegly:
Jedziesz:decayed::banan:

chciałeś powiedzieć ze cała EKIPA jedzie :decayed:

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1959975_545992918848693_223266453_n.jpg

jarać się! :banan:

czemu tylko b 5 batalion a gdzie b6 division ? :thumbdown:

Opublikowano
Wladi jedziesz na letni?:przebiegly:
Jedziesz:decayed::banan:

chciałeś powiedzieć ze cała EKIPA jedzie :decayed:

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1959975_545992918848693_223266453_n.jpg

jarać się! :banan:

czemu tylko b 5 batalion a gdzie b6 division ? :thumbdown:

czego sie czepiasz, to jest wersja beta, poza tym już nie aktualna :grin: doszło kilka szczegółów, jak się odnajdzie fota z trzema RSami to może się zmieni :wink: do Kowiego się zgłaszaj

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

poza tym tam jest logo P|W a że jest z B5B połączone w jedno, to dlatego tak wyszło :wink:

Opublikowano
Audi RS4 B5 PL SALON NOGARO BLUE (4025729994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

skóra chyba nigdy nie była czyszczona i ta kiera :thumbdown: ale nie zmienia to faktu że auto piękne

Dzwonilem dzisiaj do wlasciciela.

Audi cale malowane.

Mala stluczka z przodu i tylu byla- tak przynajmniej mi powiedzial.

Jezdzi od roku.

Kupil za ok 40 tys i 12 chyba wlozyl.

Skory w stanie slabym.

Poprzedni wlasciciel podobno byl duzy i wozil labradory z tylu:decayed:

O ile sie nie myle, to ta RS4 zna dobrze Hugo, bo to auto jezdzilo sporo lat w Lublinie.

Co do stanu... Wy chyba nie widzieliscie zajechanego wnetrza.

Opublikowano

Według mnie do odświeżenia i będzie malina

Opublikowano
Wladi jedziesz na letni?:przebiegly:
Jedziesz:decayed::banan:

chciałeś powiedzieć ze cała EKIPA jedzie :decayed:

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1959975_545992918848693_223266453_n.jpg

jarać się! :banan:

czemu tylko b 5 batalion a gdzie b6 division ? :thumbdown:

czego sie czepiasz, to jest wersja beta, poza tym już nie aktualna :grin: doszło kilka szczegółów, jak się odnajdzie fota z trzema RSami to może się zmieni :wink: do Kowiego się zgłaszaj

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

poza tym tam jest logo P|W a że jest z B5B połączone w jedno, to dlatego tak wyszło :wink:

Kaju ale rozumiem że w zamian za piosenkę super hiciora zlot mam już opłacony ? :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Kaju ale rozumiem że w zamian za piosenkę super hiciora zlot mam już opłacony ? :decayed::decayed::decayed:

:doh:

Opublikowano

Nie spac:decayed:

Opublikowano

Zwiedzać :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.