Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tych drugich uszczelek co w drzwiach są też możecie podać :-) mi się przydadzą :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Panowie potrzebuje numerki uszczelek drzwi ,prawej i lewej przedniej . Tylko źe nie chodzi mi o te na drzwiach , tylko o te które sa na samochodzie .

Dzięki :hi:

+1

Opublikowano

ponoć w Polsce pogoda się zj***ła? to patrzcie co u mnie na wyspach:

muqehyqy.jpg

Opublikowano

Siemanko :) dziś rezałem spryski mgielkowe i efekt jest maga ! Tylko jak demontowałem to odkryłem że mam grzane... ( a zimą mi zamarzało xD )a kupiłem zwykłe wiec jak ktoś by chciał to moge sprzedać już przyrezane za 80zł w tym wysyłka to kupił bym sobie grzane, jak nie będzie chętnych to zostawie takie xD

Opublikowano
Siemanko :) dziś rezałem spryski mgielkowe i efekt jest maga ! Tylko jak demontowałem to odkryłem że mam grzane... ( a zimą mi zamarzało xD )a kupiłem zwykłe wiec jak ktoś by chciał to moge sprzedać już przyrezane za 80zł w tym wysyłka to kupił bym sobie grzane, jak nie będzie chętnych to zostawie takie xD

Duzo roboty zeby zamienic zwykle na te Twoje przyrezane?

Opublikowano
Siemanko :) dziś rezałem spryski mgielkowe i efekt jest maga ! Tylko jak demontowałem to odkryłem że mam grzane... ( a zimą mi zamarzało xD )a kupiłem zwykłe wiec jak ktoś by chciał to moge sprzedać już przyrezane za 80zł w tym wysyłka to kupił bym sobie grzane, jak nie będzie chętnych to zostawie takie xD

Duzo roboty zeby zamienic zwykle na te Twoje przyrezane?

w 15mni temat ogarniesz:wink:

Opublikowano

3 heinkeken on board:kox:

Opublikowano

u mnie kawa INKA :grin: jutro rano do roboty znow, a weekend bedzie za week , bedzie pogoda i warunki do porezania :wink:

Opublikowano
3 heinkeken on board:kox:

czy perły (już 2 znaczy się) wasze zdrowie :decayed:

Opublikowano
u mnie kawa INKA :grin: jutro rano do roboty znow, a weekend bedzie za week , bedzie pogoda i warunki do porezania :wink:

tragedii nie ma:decayed: ja od 11 miesięcy nic:whistling::facepalm:

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Panowie potrzebuje numerki uszczelek drzwi ,prawej i lewej przedniej . Tylko źe nie chodzi mi o te na drzwiach , tylko o te które sa na samochodzie .

Dzięki :hi:

+1

nikt nic ? :wink:

Opublikowano
u mnie kawa INKA :grin: jutro rano do roboty znow, a weekend bedzie za week , bedzie pogoda i warunki do porezania :wink:

tragedii nie ma:decayed: ja od 11 miesięcy nic:whistling::facepalm:

w Twoim przypadku warto :wink:

Opublikowano
u mnie kawa INKA :grin: jutro rano do roboty znow, a weekend bedzie za week , bedzie pogoda i warunki do porezania :wink:

tragedii nie ma:decayed: ja od 11 miesięcy nic:whistling::facepalm:

w Twoim przypadku warto :wink:

:naughty:

Opublikowano
:bry: Wasze Zdrowie :drinks:
Opublikowano

A Ty co na picie się z rezania przerzuciłeś :grin::drunk:

Opublikowano

Dzisiaj rezamy wodeczke :naughty::wink:

Opublikowano

ja nic od 1,5 miecha ...:decayed:

Opublikowano

wasze zdrowie ;p

w_480.jpg

Opublikowano
Siemanko :) dziś rezałem spryski mgielkowe i efekt jest maga ! Tylko jak demontowałem to odkryłem że mam grzane... ( a zimą mi zamarzało xD )a kupiłem zwykłe wiec jak ktoś by chciał to moge sprzedać już przyrezane za 80zł w tym wysyłka to kupił bym sobie grzane, jak nie będzie chętnych to zostawie takie xD

Duzo roboty zeby zamienic zwykle na te Twoje przyrezane?

Mi to zajeło jakieś 10 min i efekt jest mega a do tego pelna regulacja wysokości :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.