Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Eeee nic tam nie da sie zrobic kabelkow podmienic czy cosik takiego? Bo jak ma wogole nie dzialac to nie bede zabieral sie za mod elektrycznych tylnych szyb :/

jak cos to pisz bo ja szybki przerabialem i cos tam pamietam jeszcze

zaloz normalne czarne przyciski i bedzie smigac wszytsko bo robic cos i jesli czesc ma nie dzialac to mija sie z celem :wink:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Pytanie do tych co zakladali kiere tt do b6

Mieliscie problem

z klaksonem po zmianie? Pezekladal ktos jakies piny w tym zoltym

laczniku airbaga z tasma?

ostatnio obaj i Artur i Wladi zmieniali piny:wink:

juz ogarnalem co i jak :wink:

i to chyba z wiekszych zmian w srodku bedzie na tyle

http://i.imgur.com/H8DvzCR.jpg

Witamy w elicie kier(owników):grin::decayed::wink:

:hi::hi::kox::kox:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

:slina: może kiedyś i u mnie zawita taka :kox:

+1 :kox: bo ładna jest je...niutka :kox:

:hi: dziekuje mnie tez sie podoba bardzo, jednka pikowana to jest to :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
w końcu przepiąłem u siebie pin od halunów... ostatnio z cwiarą sie z 40minut w nim mordowaliśmy i skapitulowaliśmy, a dzisiaj 3 sekundy i wylazł :grin: jutro zalewanie szczeliny między zdesiem i dokładką i miejsca na rejke - zobaczymy co z tego wyjdzie :hi:

Jutro to Ty bedziesz zalewal co innego :grin:

tyz tak mysle:grin:

Opublikowano
w końcu przepiąłem u siebie pin od halunów... ostatnio z cwiarą sie z 40minut w nim mordowaliśmy i skapitulowaliśmy, a dzisiaj 3 sekundy i wylazł :grin: jutro zalewanie szczeliny między zdesiem i dokładką i miejsca na rejke - zobaczymy co z tego wyjdzie :hi:

Jutro to Ty bedziesz zalewal co innego :grin:

tyz tak mysle:grin:

Ale ze Ty też? :)

Opublikowano
w końcu przepiąłem u siebie pin od halunów... ostatnio z cwiarą sie z 40minut w nim mordowaliśmy i skapitulowaliśmy, a dzisiaj 3 sekundy i wylazł :grin: jutro zalewanie szczeliny między zdesiem i dokładką i miejsca na rejke - zobaczymy co z tego wyjdzie :hi:

Jutro to Ty bedziesz zalewal co innego :grin:

wątrobe :grin:

w końcu przepiąłem u siebie pin od halunów... ostatnio z cwiarą sie z 40minut w nim mordowaliśmy i skapitulowaliśmy, a dzisiaj 3 sekundy i wylazł :grin: jutro zalewanie szczeliny między zdesiem i dokładką i miejsca na rejke - zobaczymy co z tego wyjdzie :hi:

Jutro to Ty bedziesz zalewal co innego :grin:

tyz tak mysle:grin:

Ale ze Ty też? :)

Opublikowano

Kaju co będziecie rezać...oprócz wątroby oczywiście:decayed:

Opublikowano
Kaju co będziecie rezać...oprócz wątroby oczywiście:decayed:

mierzyć oporność na G80, bo trochę partyzancko popierdalać z siódmym wtryskiem... Chociaż też duma mieć jedyne V6TDI na świecie z siedmioma wtryskami :polew: a dalej wątrobe, chyba, że Mef zdąży dojechać jak będę jeszcze rezał gładki zdeś :wink: dzisiaj tylko dokładke zmieniłem i mi się światło dzienne skończyło, a w garażu to hói nie światło :whistling:

Opublikowano
Kaju co będziecie rezać...oprócz wątroby oczywiście:decayed:

mierzyć oporność na G80, bo trochę partyzancko popierdalać z siódmym wtryskiem... Chociaż też duma mieć jedyne V6TDI na świecie z siedmioma wtryskami :polew: a dalej wątrobe, chyba, że Mef zdąży dojechać jak będę jeszcze rezał gładki zdeś :wink: dzisiaj tylko dokładke zmieniłem i mi się światło dzienne skończyło, a w garażu to hói nie światło :whistling:

Nie łatwiej sie najebac i dwaipol w kszoki?bag:

Opublikowano

Wandrzeju Oszukisto - wyjć :bag:

Opublikowano

Ah te kobiety....jaka jazda o kierownice:facepalm:

Ale ze stara sprzedalem to juz nie widzi....

chyba bedzie kolejny single na forum :grin:

Opublikowano
Ah te kobiety....jaka jazda o kierownice:facepalm:

Ale ze stara sprzedalem to juz nie widzi....

chyba bedzie kolejny single na forum :grin:

dlatego ja wszystko po ludziach trzymam, obiecałem, że krawata nie będę rezał - jutro jak pojedzie do roboty od razu się za zderzak biore, a wieczorem cwiara mi moją klape przywozi :banan:

Opublikowano
Ah te kobiety....jaka jazda o kierownice:facepalm:

Ale ze stara sprzedalem to juz nie widzi....

chyba bedzie kolejny single na forum :grin:

Przełoż ją przez to recaro i zacznij przekonywać jak,jej się,pikowana skóra na twarzy odbije zaraz jej,się,spodoba.

:decayed:

Opublikowano
Ah te kobiety....jaka jazda o kierownice:facepalm:

Ale ze stara sprzedalem to juz nie widzi....

chyba bedzie kolejny single na forum :grin:

Jak będziesz sprzedawał graty z auta jestem pierwszy:polew:
Opublikowano

dzis swojej powiedzialem cos o recaro to myslalem ze mnie zapierdzieli tluczkiem do kotleta:grin:ale i tak se kupie:decayed:

Opublikowano
Ah te kobiety....jaka jazda o kierownice:facepalm:

Ale ze stara sprzedalem to juz nie widzi....

chyba bedzie kolejny single na forum :grin:

Przełoż ją przez to recaro i zacznij przekonywać jak,jej się,pikowana skóra na twarzy odbije zaraz jej,się,spodoba.

:decayed:

testowałeś już :grin:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

dzis swojej powiedzialem cos o recaro to myslalem ze mnie zapierdzieli tluczkiem do kotleta:grin:ale i tak se kupie:decayed:

ja ci pozwalam a jeszcze bardziej będą podobać mi się w mojej nunie:naughty:

Opublikowano

Ba:-)

Opublikowano

Miszcze znaczki s-line na listwach bocznych są klejone na taśmę dwustronną?

Opublikowano
Miszcze znaczki s-line na listwach bocznych są klejone na taśmę dwustronną?

a co chcesz dolozyc sobie s-line:decayed:

Opublikowano
dzis swojej powiedzialem cos o recaro to myslalem ze mnie zapierdzieli tluczkiem do kotleta:grin:ale i tak se kupie:decayed:

Hehe mam to samo a i tak po jakimś czasie zaczyna przyswajać te informacje i i tak kupuje to co chcę hehe :grin:

Opublikowano
Wandrzeju Oszukisto - wyjć :bag:

Hi five:kox: Moja wątroba cie pozdrawia do sierpnia trenuje:naughty:

Opublikowano
Wandrzeju Oszukisto - wyjć :bag:

Hi five:kox: Moja wątroba cie pozdrawia do sierpnia trenuje:naughty:

i tak trzymać :guma::drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.