Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro resztkę Twojej herbaty będę aplikował, ale, że mam tego raptem ćfjortke i to na trzy głowy, to chyba zaaplikujemy dożylnie, albo dodupnie... :polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty::kox::banan::banan::banan:
Opublikowano

autoryzacje wujek masz!? :decayed::grin:

tu nie o autoryzacje chodzi a o palec naciskalec:grin:

Opublikowano
jutro resztkę Twojej herbaty będę aplikował, ale, że mam tego raptem ćfjortke i to na trzy głowy, to chyba zaaplikujemy dożylnie, albo dodupnie... :polew:
Nie znasz tajnej konsumpcji alkoholu:naughty: wacik ze spirytem w d*pę i heja:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

autoryzacje wujek masz!? :decayed::grin:

tu nie o autoryzacje chodzi a o palec naciskalec:grin:

:polew:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

jutro resztkę Twojej herbaty będę aplikował, ale, że mam tego raptem ćfjortke i to na trzy głowy, to chyba zaaplikujemy dożylnie, albo dodupnie... :polew:
Nie znasz tajnej konsumpcji alkoholu:naughty: wacik ze spirytem w d*pę i heja:polew::polew::polew::polew:

no to napisałem, że dożylnie, albo dodupnie :grin:

Opublikowano
kurzce dobrze ze moja kochana kobieta już się przyzwyczaiła i tylko mówi tak:

jak Domni przyjedzie to co bedziecie tam rezać :banan:

gdzie tu sie cisnie lubie to:decayed:

wiesz co?? ... nawet nie próbuje scimniac ze nie bedzie nic grzebane bo to juz nie przechodzi od dwoch lat :polew:

Opublikowano
kurzce dobrze ze moja kochana kobieta już się przyzwyczaiła i tylko mówi tak:

jak Domni przyjedzie to co bedziecie tam rezać :banan:

gdzie tu sie cisnie lubie to:decayed:

wiesz co?? ... nawet nie próbuje scimniac ze nie bedzie nic grzebane bo to juz nie przechodzi od dwoch lat :polew:

:decayed::banan:

Opublikowano
kurzce dobrze ze moja kochana kobieta już się przyzwyczaiła i tylko mówi tak:

jak Domni przyjedzie to co bedziecie tam rezać :banan:

gdzie tu sie cisnie lubie to:decayed:

wiesz co?? ... nawet nie próbuje scimniac ze nie bedzie nic grzebane bo to juz nie przechodzi od dwoch lat :polew:

dobrze, że nie mam z Mateuszem takich problemów :naughty::grin: każda kolejna wizyta u Dońka kończy się nowym pomysłem, a że Mati dwa razy w tyg na Siedlce lata :polew::whistling: okazji do odwiedzin pełno:decayed:

Opublikowano

bLumFKE.jpg

Macie i ciśnijcie do bólu :decayed:

Opublikowano

dobrze, że nie mam z Mateuszem takich problemów :naughty::grin: każda kolejna wizyta u Dońka kończy się nowym pomysłem, a że Mati dwa razy w tyg na Siedlce lata :polew::whistling: okazji do odwiedzin pełno:decayed:

no wlasnie , musze go opirniczyc dawno go niebyło a pomysły są:naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

http://i.imgur.com/bLumFKE.jpg

Macie i ciśnijcie do bólu :decayed:

palec mnie juz nakurw....:grin::banan:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

dobrze, że nie mam z Mateuszem takich problemów :naughty::grin: każda kolejna wizyta u Dońka kończy się nowym pomysłem, a że Mati dwa razy w tyg na Siedlce lata :polew::whistling: okazji do odwiedzin pełno:decayed:

no wlasnie , musze go opirniczyc dawno go niebyło a pomysły są:naughty::decayed:

Domin nawet nie próbuj bo teraz inne priorytety ma chłopak a Ty go będziesz bałamucił:whistling::grin::grin:
Opublikowano

powiedzcie mi czy śruby muszą być dłuższe jak chce założyć 5mm dystans? czy przy tak małym dystansie nie potrzeba zmiany? :wink:

Opublikowano
powiedzcie mi czy śruby muszą być dłuższe jak chce założyć 5mm dystans? czy przy tak małym dystansie nie potrzeba zmiany? :wink:

Fanta sprawdz powinno wystarczyc

Opublikowano

dobrze, że nie mam z Mateuszem takich problemów :naughty::grin: każda kolejna wizyta u Dońka kończy się nowym pomysłem, a że Mati dwa razy w tyg na Siedlce lata :polew::whistling: okazji do odwiedzin pełno:decayed:

no wlasnie , musze go opirniczyc dawno go niebyło a pomysły są:naughty::decayed:

Domin nawet nie próbuj bo teraz inne priorytety ma chłopak a Ty go będziesz bałamucił:whistling::grin::grin:

tam zaraz bałamucił:decayed::grin:

Opublikowano
kurzce dobrze ze moja kochana kobieta już się przyzwyczaiła i tylko mówi tak:

jak Domni przyjedzie to co bedziecie tam rezać :banan:

gdzie tu sie cisnie lubie to:decayed:

wiesz co?? ... nawet nie próbuje scimniac ze nie bedzie nic grzebane bo to juz nie przechodzi od dwoch lat :polew:

dobrze, że nie mam z Mateuszem takich problemów :naughty::grin: każda kolejna wizyta u Dońka kończy się nowym pomysłem, a że Mati dwa razy w tyg na Siedlce lata :polew::whistling: okazji do odwiedzin pełno:decayed:

Edytka ale jeli chodzi o rezanko to ja nie mam zadnych problmów

Opublikowano
powiedzcie mi czy śruby muszą być dłuższe jak chce założyć 5mm dystans? czy przy tak małym dystansie nie potrzeba zmiany? :wink:

Fanta sprawdz powinno wystarczyc

jak tylko opony dojdą to robie przymiarke :kox: fajnie gdybym wcześniej wiedział bo jak coś to kupiłbym takie jak potrzeba a kupić musze bo stare brzydkie do nowego felunku :tongue4:

Opublikowano

u mnie nie ważne czy bedzie córa czy syn będzie od małego w ostrych czarnych klimatach kształtowane z odskocznią na Trance (zadne bibery britneye itp), zamierzam zabierać dziecie na koncerty :punk: - już trzymam piec i gitare elektryka dla dzieciaka, (na perkę nie mam miejsca na chacie :decayed: a w autku na zmiane z trance siedza "lekkie" klimaty typu (fani Cliver, Akcent itp lepiej niech nie właczają :wink:

Opublikowano

Artur wiem wiem :wink:

Doniek macie numery do siebie

Wladi nie marudź:decayed:

Opublikowano
dzis swojej powiedzialem cos o recaro to myslalem ze mnie zapierdzieli tluczkiem do kotleta:grin:ale i tak se kupie:decayed:

Hehe mam to samo a i tak po jakimś czasie zaczyna przyswajać te informacje i i tak kupuje to co chcę hehe :grin:

Lubie to!

mam tak samo

z czasem jej minie......do nastepnego moda:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.