Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie ogłądam:kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

3 lata po slubie ;)

Opublikowano
3 lata po slubie ;)

ooo bracie, to jak ona po trzech latach tak Ci się do manetki dobiera, to wiedz, że coś się dzieje :decayed: (czyt. będziesz teraz rezał po kolei: nóżki, rączki, etc :grin:)

Opublikowano
3 lata po slubie ;)

ooo bracie, to jak ona po trzech latach tak Ci się do manetki dobiera, to wiedz, że coś się dzieje :decayed: (czyt. będziesz teraz rezał po kolei: nóżki, rączki, etc :grin:)

+1:polew:
Opublikowano

kaju żonka w stanie blogoslawionym juz w 4 miesiacu a wigoru jej nie brakuje hehe. Szkoda tylko że nie lubi jak kieruje dynamicznie audicą z przyspieszeniami itp wtedy krzyczy :( wiec musze to robic bez niej na pokladzie :D

Opublikowano
kaju żonka w stanie blogoslawionym juz w 4 miesiacu a wigoru jej nie brakuje hehe. Szkoda tylko że nie lubi jak kieruje dynamicznie audicą z przyspieszeniami itp wtedy krzyczy :( wiec musze to robic bez niej na pokladzie :D

no to co sie dziwisz :grin: teraz to ona dopiero ma potrzeby :grin: także ładuj po same kule, lej do pełna i fuge zaciągaj, co by zdrowe było :decayed:

Opublikowano
kaju żonka w stanie blogoslawionym juz w 4 miesiacu a wigoru jej nie brakuje hehe. Szkoda tylko że nie lubi jak kieruje dynamicznie audicą z przyspieszeniami itp wtedy krzyczy :( wiec musze to robic bez niej na pokladzie :D

no to co sie dziwisz :grin: teraz to ona dopiero ma potrzeby :grin: także ładuj po same kule, lej do pełna i fuge zaciągaj, co by zdrowe było :decayed:

Kaju widzę że niezły nauczyciel z Ciebie :thumbup1::grin:
Opublikowano
kaju żonka w stanie blogoslawionym juz w 4 miesiacu a wigoru jej nie brakuje hehe. Szkoda tylko że nie lubi jak kieruje dynamicznie audicą z przyspieszeniami itp wtedy krzyczy :( wiec musze to robic bez niej na pokladzie :D

no to co sie dziwisz :grin: teraz to ona dopiero ma potrzeby :grin: także ładuj po same kule, lej do pełna i fuge zaciągaj, co by zdrowe było :decayed:

Kaju widzę że niezły nauczyciel z Ciebie :thumbup1::grin:

sam mam dwójke, więc wiem co się odkutasza w takich sytuacjach :grin:

Opublikowano

Kawa wypita program obejrzany, wiec ide w koncu wyrezam tube w kole zapasowym Bang&Olufsen z Q5 ;)

Opublikowano

Oglądam TVN...poyebało ich A8 na full wyposażeniu to koszta 790 tys.:shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

Też oglądam. Cena szok.

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Audi fajne ma awaryjne hehe.

Opublikowano
3 lata po slubie ;)

ooo bracie, to jak ona po trzech latach tak Ci się do manetki dobiera, to wiedz, że coś się dzieje :decayed: (czyt. będziesz teraz rezał po kolei: nóżki, rączki, etc :grin:)

Miszcz :polew::polew::polew:

Opublikowano

Zaslepki zamontowane, mozna jechac w miasto ;) tylko jeszcze kabelki wlutuje od tuby do wazki wzmaka co by lepiej szyby wibrowaly :D

Opublikowano
Hehe wladi ty ty no tego :P żoneczka zdrowa bestyja i nie opierdziela sie, ostatnio mam dziwne pobudki o poranku :D szkoda, że tak wczesnie tj 5-6 rano bo zawsse chce mi sie jeszcze pospac :/

kto z rana popieprzy to ma dzień lepszy - a ten jeszcze narzeka :grin:

+100:kox:

Opublikowano

Na turbo legendy prlu i polskie klasyki w NL. 126p polonezy jest moc hehe :grin:

Opublikowano

Macie jakies sprawdzone miejsca lub sprzedawców z Allegro, którzy sprzedają zarniki? , potrzebuje d1s, handluje ktoś tym na forum?

Opublikowano

Teraz to masuje dupe w aucie na dwa suby ;) polecam w koło zapasowe subik od audi Q5. A czy jest jakas roznica medziy zwykla wersja a B&O to chyba tego nigdy nie dowiem sie ;) kolejny modzik odhaczony. Teraz szyby tyl i fotochrome lustra kartke z kodami z auta bedzie mozna wywalic :D

Opublikowano
Macie jakies sprawdzone miejsca lub sprzedawców z Allegro, którzy sprzedają zarniki? , potrzebuje d1s, handluje ktoś tym na forum?

Hammer coś tam miał swojego czasu, napisz do niego :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-xenon-oryginalne-zarnik-d1s-d2s-321989/

Opublikowano
Teraz to masuje dupe w aucie na dwa suby ;) polecam w koło zapasowe subik od audi Q5. A czy jest jakas roznica medziy zwykla wersja a B&O to chyba tego nigdy nie dowiem sie ;) kolejny modzik odhaczony. Teraz szyby tyl i fotochrome lustra kartke z kodami z auta bedzie mozna wywalic :D

no i ładnie :naughty:

ale się wam dziś temat z rana nawinął :grin:

witam panowie :hi:

Opublikowano

witam panowie :hi:

:buziak:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.