Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

w w mce z b6 nie było opcji drl, były tylko długie h7 55W, obojętnie czy to bixenon, xenon czy zwykłę światła,

w b7 nie było drl przy zwykłych żarówkach, występował on tylko z bixenonami

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

chłopaki jakie sa wymagania zeby zostac klubowiczem?:decayed:

musisz jechać do Bukowiny Tatrzańskiej, chlać, chlać i później jeszcze się czegoś napić :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co jeszcze dzis wpadlo do bagaja ahyra6a9.jpg

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

...i bardzo lad ie uzupelnia subik Bose w polce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz jechać do Bukowiny Tatrzańskiej, chlać, chlać i później jeszcze się czegoś napić :banan:

To będę mial róż:banan:, skoro tak malo trzeba:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko szybkie..

Czy w 1.8T BEX obudowa termostatu jest rozbieralna ? Można kupić termostat bez obudowy czy trzeba całość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz jechać do Bukowiny Tatrzańskiej, chlać, chlać i później jeszcze się czegoś napić :banan:

To będę mial róż:banan:, skoro tak malo trzeba:decayed:

a jak już przeżyjesz, to wtedy wal podanie do Prezesa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy szanowni bardzo prosze o pomoc i jakas podpowiedz a mianowicie wkoncu po dwoch dniach grzebania wymienilem dzwigienki popychajace pompowtryski (jedna dzwignia pekla po wymianie pompowtryskow) , wszytsko wyregulowalem zgodnie z instrukcja montazu i regulacji pompek ale sie dzisiaj okazalo przy probie startu silnika , ze rozrzad przeskoczyl o dwa zeby :facepalm:

Rozebralem rozrzad , zlozylem i ustawilem tak jak trzeba , kilka razy obrocilem walem korbowym i ladnie i gladko sie wszystko kreci i wkoncu przyszla pora na odpalenie silnika i lipa.

Silnik startuje i zaczyna nie rowno krecic do 1000 obrotow doslownie przez 4-5 sekundy po czym gasnie i tak za kazdym razem. Wspomne tylko , ze z rury wylatuja spaliny czuc je i widac i czuc przepalane paliwo , silnik kreci super be jakich kolwiek stukow , klepania i innych dziwekow ale nie chce zaskoczyc na stale. Autko praktycznie stalo w Sobote przechylone na prawa strone zas dzisiaj caly przod byl podniesiony na koziolkach i w zbiorniku mam tylko 1/4 paliwa. Czy mozliwe jest , ze zapowietrzyl sie uklad paliwowy ????? Bardzo prosze o jakas sugestie.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skasowałeś błędy w silniku??

Niestety ale nie bo nie mam czym moj stary VAG szlago trafil a mimo dobrych checi i pomocy ze strony Dominika "Domin79" na chwile obecna nie mam mozliwosci ogarnac kolejnego interfejsu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo może być, że komp 'zapamiętał', że coś było nie teges z silnikiem i nawet jak już go naprawiłeś, on ma błędy zapisane i cały czas steruje silnikem tak, jakby nie było naprawione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo może być, że komp 'zapamiętał', że coś było nie teges z silnikiem i nawet jak już go naprawiłeś, on ma błędy zapisane i cały czas steruje silnikem tak, jakby nie było naprawione...

Kur..a juz sam nie wiem , pamietam podobna sytuacje kiedys przy wymianie filtra paliwa bo nie zalalem go swierzym paliwem tylko na sucho zalozylem (bo mi sie spieszylo) to tez takie same objawy byly i chyba okolo godziny probowalem auto uruchomic ale jak juz zaskoczyl to silnik pracowal jak sieczkarnia do trawy.

Nic czekam na przyszlego szwagra , zaraz podjedziemy na stacje po wiecej wachy i pozniej wyciagniemy auto z osiedla na glowna droge bo sasiedzi to mnie zapierdol.... jak im pod oknami bede silnikiem przez koleja godzine chechlal o tej porze.

Jak sie nie uda to na bazgram na dzwiach sprayem "fuckin polish go back home" i podpale w piz*ziec i wezme kase z odszkodowania bo juz mam dosc :piroman: i powiem , ze jakies rasisty mi auto spalily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja do 4:00 i spadam do domu. Andrzej wstawiales sobie fotochromy boczne? Ile kosztuja wklady z B7 czyli bez czarnych ramek? Wklady do B6 B7, B7 cabrio oraz do A6 C6 chyba sa takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja do 4:00 i spadam do domu. Andrzej wstawiales sobie fotochromy boczne? Ile kosztuja wklady z B7 czyli bez czarnych ramek? Wklady do B6 B7, B7 cabrio oraz do A6 C6 chyba sa takie same?

lustra w drodze wiec fotochromy niebawem

te z b7 to cos kolo 400 zl za pare wygladaja o niebo lepiej od tych z b6 ale cena tez ladna

tak sa takie same :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeblo mi sie juz zaspany jestem na alledrogo sa za sztuke tfu tfu drozyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarza sie :decayed:

ciagle o tej godzinie forum nie dziala:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...