Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeby tu nie wiało monotonią Truskaweczko, musi być różnorodna tematyka :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale ja nie mowie, ze mi to przeszkadza

Jak najbardziej podzielam wasze zdanie :-P

Opublikowano

Ale ogonie to tu trochę cicho

Opublikowano

Niedzielne popoludnie spacery rodzinne hehe wszak pogoda dopisala :D

Opublikowano

no co zrobisz jak kazy pewnie ma kaca:decayed:

Opublikowano
Macie jakies sprawdzone miejsca lub sprzedawców z Allegro, którzy sprzedają zarniki? , potrzebuje d1s, handluje ktoś tym na forum?

Hammer coś tam miał swojego czasu, napisz do niego :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-xenon-oryginalne-zarnik-d1s-d2s-321989/

Dzieki wielkie kolego.

Opublikowano

pany jak będzie leżeć guma 235/45 na ory feldze RS6 18 cali et 43 8J? jakieś dystanse potrzebne? :hi:

Opublikowano

o tak:wink:

SAM_0536.jpg

Opublikowano

Pany, czemu to dziadostwo nie chce dojść do błotnika, dodam, że zderzak docinany ale na stole ładnie było zrównane

dlgl4y.jpg

Opublikowano

Śrubę dokręć...tam są trzy które dociągają zderzak:wink:

Opublikowano

źle w ślizg błotnika chyba włożyłeś

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Śrubę dokręć...tam są trzy które dociągają zderzak:wink:

wladi górna dokładka dociągnięta ,dół odstaje

Opublikowano

szparke zawsze mozna zaszpachlowac:decayed:

Opublikowano
szparke zawsze mozna zaszpachlowac:decayed:
Ty to widzę masz doświadczenie ze szpachlowaniem szparek:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

źle w ślizg błotnika chyba włożyłeś

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Śrubę dokręć...tam są trzy które dociągają zderzak:wink:

wladi górna dokładka dociągnięta ,dół odstaje

No to widocznie na zaczepach nie wskoczył dobrze...
Opublikowano
szparke zawsze mozna zaszpachlowac:decayed:
Ty to widzę masz doświadczenie ze szpachlowaniem szparek:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

źle w ślizg błotnika chyba włożyłeś

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Śrubę dokręć...tam są trzy które dociągają zderzak:wink:

wladi górna dokładka dociągnięta ,dół odstaje

No to widocznie na zaczepach nie wskoczył dobrze...

szpachlowanie szparek i fugowanie to jestem miszcz:decayed:

Opublikowano

Napewno dobrze włożone, z drugiej strony tez taka szparka ale ciut mniejsza, w zderzaku wskoczyło na zatrzaski, możliwe że za mało podciąłem zderzak a i tak by dokładka się zatrzasnęła?

Opublikowano

Jeden pomysl chodzi mi po glowie od jakiegos czasu. Chcialem odciazyc BIXY i wykorzystac to ze mam czujnik zmierzchu i przelacznik AUTO.

Planuje zrobic swiatla do jazdy dziennej - w gniezdzie zarowki H7 (w miejsce standardowych dlugich swiatel). Ma to dzialac tak, ze w dzien maja sie zalaczac na przelaczniku w pozycji AUTO swiatla do jazdy do dziennej natomiast jak sie sciemni automatycznie ma sie zapalic bixenon. Czy spotkal sie ktos z jakimis zestawami do montazu ktore zadzialaja w ten sposob i nie wywala zadnych bledow?

Druga sprawa to mam MCE z B7 w wersji HIGH - moze pojsc ta droga i wykorzysac MCE? Tylko w B7 gniazdo zarowki DRL to na pewno nie H7 - i pewnie moc zarowki jest inna i tu pytanie - czy nie bedzie wywalac bledow spalonej zarowki.

Zarowki jakie chcialbym zastosowac to jakies mocne LEDy.

Przerabial ktos temat? Jakies podpowiedzi? Przejrzalem dzial Elektryka ale albo cos przeoczylem albo nie ma takiego tematu.

Opublikowano
Jeden pomysl chodzi mi po glowie od jakiegos czasu. Chcialem odciazyc BIXY i wykorzystac to ze mam czujnik zmierzchu i przelacznik AUTO.

Planuje zrobic swiatla do jazdy dziennej - w gniezdzie zarowki H7 (w miejsce standardowych dlugich swiatel). Ma to dzialac tak, ze w dzien maja sie zalaczac na przelaczniku w pozycji AUTO swiatla do jazdy do dziennej natomiast jak sie sciemni automatycznie ma sie zapalic bixenon. Czy spotkal sie ktos z jakimis zestawami do montazu ktore zadzialaja w ten sposob i nie wywala zadnych bledow?

Druga sprawa to mam MCE z B7 w wersji HIGH - moze pojsc ta droga i wykorzysac MCE? Tylko w B7 gniazdo zarowki DRL to na pewno nie H7 - i pewnie moc zarowki jest i tu pytanie - czy nie bedzie wywalac bledow spalonej zarowki.

Zarowki jakie chcialbym zastosowac to jakies mocne LEDy.

Przerabial ktos temat? Jakies podpowiedzi? Przejrzalem dzial Elektryka ale albo cos przeoczylem albo nie ma takiego tematu.

Poczytaj wątek wiem że tego od uja:decayed: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/ po krótce musisz kupić moduł świateł z allegro podłączyć pod mce, założyć ori włącznik drl i będzie banglało:wink:
Opublikowano
Jeden pomysl chodzi mi po glowie od jakiegos czasu. Chcialem odciazyc BIXY i wykorzystac to ze mam czujnik zmierzchu i przelacznik AUTO.

Planuje zrobic swiatla do jazdy dziennej - w gniezdzie zarowki H7 (w miejsce standardowych dlugich swiatel). Ma to dzialac tak, ze w dzien maja sie zalaczac na przelaczniku w pozycji AUTO swiatla do jazdy do dziennej natomiast jak sie sciemni automatycznie ma sie zapalic bixenon. Czy spotkal sie ktos z jakimis zestawami do montazu ktore zadzialaja w ten sposob i nie wywala zadnych bledow?

Druga sprawa to mam MCE z B7 w wersji HIGH - moze pojsc ta droga i wykorzysac MCE? Tylko w B7 gniazdo zarowki DRL to na pewno nie H7 - i pewnie moc zarowki jest i tu pytanie - czy nie bedzie wywalac bledow spalonej zarowki.

Zarowki jakie chcialbym zastosowac to jakies mocne LEDy.

Przerabial ktos temat? Jakies podpowiedzi? Przejrzalem dzial Elektryka ale albo cos przeoczylem albo nie ma takiego tematu.

jeżeli masz mce z b7 to wystarczy pociągnąć kilka kabli,zakodować i kupić wyłącznik do drl-a

albo tak

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-modulu-drl-swiatlach-drogowych-265895/

:wink:

Opublikowano
Poczytaj wątek wiem że tego od uja:decayed: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/ po krótce musisz kupić moduł świateł z allegro podłączyć pod mce, założyć ori włącznik drl i będzie banglało:wink:

Jutro na sluzbie bede studiowal :)

Opublikowano

waldi kolega już ma mce odpowiednie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.