Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Pany powiedzcie, jakiej firmy najlepiej kupić wałek rozrządu i szklanki? Zastanawiam sie nad wymianą szklanek, bo zaczyna być je słychać. Może od razu sprawdzę sobie wałek.
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wizjalokalna.pl

może znacie auto :whistling:

Pisze że auto na niemieckich blachach :whistling:

tylko to może być tylko przykrywka te niemieckie blachy :whistling:

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

Panowie gdzieś mi ucieka płyn od spryskiwaczy, jak otworze maskę nie widać gdzie czyli muszę zdjąć nadkole tak i będę wszystko wiedział ?

Wczoraj przejeżdżałem przez Czersk i nie wiedziałem o co chodzi a tu takie buty w Czersku sie dzieją :D

Opublikowano
Spokoj koty nie drapać sie ;)

Co Ty Marcin my z Wladim:friends:

:decayed: kiedy pijemy brudzia:grin::drinks:

Na oem jedziesz?:naughty:

Opublikowano
:hi: Pany powiedzcie, jakiej firmy najlepiej kupić wałek rozrządu i szklanki? Zastanawiam sie nad wymianą szklanek, bo zaczyna być je słychać. Może od razu sprawdzę sobie wałek.

Ja kupowalem w IC. Walek ruville wyszedl ok 500pln szklanki ok 20pln za szt.

Opublikowano
:hi: Pany powiedzcie, jakiej firmy najlepiej kupić wałek rozrządu i szklanki? Zastanawiam sie nad wymianą szklanek, bo zaczyna być je słychać. Może od razu sprawdzę sobie wałek.

Ja kupowalem w IC. Walek ruville wyszedl ok 500pln szklanki ok 20pln za szt.

Czyli szklanki ina a wałek pewnie amc:wink:

Opublikowano
Spokoj koty nie drapać sie ;)

Co Ty Marcin my z Wladim:friends:

:decayed: kiedy pijemy brudzia:grin::drinks:

Na oem jedziesz?:naughty:

Jadziesz:banan::drunk: szykuj wiadro bo z tego będziem pili:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Spokoj koty nie drapać sie ;)

Co Ty Marcin my z Wladim:friends:

:decayed: kiedy pijemy brudzia:grin::drinks:

Na oem jedziesz?:naughty:

Jadziesz:banan::drunk: szykuj wiadro bo z tego będziem pili:decayed::decayed::decayed:

Ok:naughty: Kaju poproszę pokój na parterze:decayed:

Opublikowano

Panowie bardzo twardo jest na gwincie H&R?

Opublikowano
Panowie bardzo twardo jest na gwincie H&R?

To pytanie tendencyjne:wink:

Opublikowano

Mam na oku zamianę na gwint H&R za zawiechę 1BE, opłaca się ten biznes?

Opublikowano

Jest sens to brać?

View image: IMAG0397

Opublikowano

Mogę się wymienić samymi springami H&R -45 na ori 1BE ale nie wiem jak to będzie stało... Lub zamiana na kompletny gwint H&R za ori 1BE. Co lepiej się opłaca?

Opublikowano
Wizjalokalna.pl

może znacie auto :whistling:

Pisze że auto na niemieckich blachach :whistling:

tylko to może być tylko przykrywka te niemieckie blachy :whistling:

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

Panowie gdzieś mi ucieka płyn od spryskiwaczy, jak otworze maskę nie widać gdzie czyli muszę zdjąć nadkole tak i będę wszystko wiedział ?

Wczoraj przejeżdżałem przez Czersk i nie wiedziałem o co chodzi a tu takie buty w Czersku sie dzieją :D

A widzisz, dzieje się tu na wiosce mojej, oj dzieje :grin:

Opublikowano
:hi: Pany powiedzcie, jakiej firmy najlepiej kupić wałek rozrządu i szklanki? Zastanawiam sie nad wymianą szklanek, bo zaczyna być je słychać. Może od razu sprawdzę sobie wałek.

Ja kupowalem w IC. Walek ruville wyszedl ok 500pln szklanki ok 20pln za szt.

Dzięki, a powiedz jeszce, co muszę kupić?

Wałek, uszczelkę pod głowicę, popychacze x 8, oringi do wałka (nie wiem, czy są w komplecie) i coś jeszcze?

Opublikowano
Wandej ja to uj ale Ty to jesteś elegancki gość masz u siebie taką glebę że ja jebie:thumbup:

Wiesz że zostales nominowany do zrobienia kukurydzy z polykiem popcornu?:przebiegly:

Wlad sorry ale zmusił mnie :decayed::polew: bo nie chciał mi dziś wysyłki zrobic jak nie nominuje Cię :polew:

a tak poważnie to dystans juz dotrł

Opublikowano
Mam na oku zamianę na gwint H&R za zawiechę 1BE, opłaca się ten biznes?

daj mi namiar jak nie chcesz

Opublikowano
Mam na oku zamianę na gwint H&R za zawiechę 1BE, opłaca się ten biznes?

daj mi namiar jak nie chcesz

Czyli mówisz że się opłaca?

Opublikowano
Mam na oku zamianę na gwint H&R za zawiechę 1BE, opłaca się ten biznes?

daj mi namiar jak nie chcesz

Czyli mówisz że się opłaca?

opłaca sie z tym, że mnie wk***ia 1BE i chętnie przytule gwinta w zamian :good:

Opublikowano

Artur spoko odwdzieczysz się patafianom hehe

Opublikowano

Dzień pierwszy:decayed:

u9emu8a5.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.