Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Danielu dzięki za wiązkę pod Fotochrom wlasnie dzis dotarła przed chwilą :decayed:

Opublikowano

:hi: Szybka ta poczta :naughty:

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

Znalazłem te 5 pinów do zaciskania, to Ci wszystkie dorzuciłem :wink:

Opublikowano

zauwazylem dzieki wielkie pozostaje mi dokupic na alledrogo pare metrow kabla posztukowac polutowac i pozakladac :) przy okazji ukladania elektryki z tyłu wezme się i za fotochrom, bo przynajmniej boczków przednich nie bede musial zdejmowac 2x aby pociagnac kable od lustra wew do silniczkow w drzwiach :) oj poleci kilka kur... przy tej kabelkologi, ale to ogarne aby mnie lutownica nie wkurw... to wszystko bedzie Git:grin:

Opublikowano

Wandej dzwoni się do CIEBIE!!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
wladi chłodź tam jakiś bimber, bo 6.06 będę w Karwi :decayed:

jadz prosto na Hel :decayed:

Daleko nie mam :decayed:

Opublikowano
wladi chłodź tam jakiś bimber, bo 6.06 będę w Karwi :decayed:

to już lepiej się zatrzymaj w Jastrzebiej lub we Władku bo w Karwi to pewnie nawet ludzi nie zobaczysz :decayed:

Opublikowano

Hammerek do mnie się przyjeżdża z własnym prowiantem :P:thumbup:

Opublikowano
wladi chłodź tam jakiś bimber, bo 6.06 będę w Karwi :decayed:

to już lepiej się zatrzymaj w Jastrzebiej lub we Władku bo w Karwi to pewnie nawet ludzi nie zobaczysz :decayed:

tez miałem to napisac ze we Karwi ujjj nocuje :grin::grin:

Na wesele jadę i mam tam nocleg zapewniony :decayed:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Hammerek do mnie się przyjeżdża z własnym prowiantem :P:thumbup:

Ty to jak zawsze gościnny, Tobie to mogę kukurydzę ze Śląska przywieźć :decayed:

Opublikowano
wladi chłodź tam jakiś bimber, bo 6.06 będę w Karwi :decayed:

to już lepiej się zatrzymaj w Jastrzebiej lub we Władku bo w Karwi to pewnie nawet ludzi nie zobaczysz :decayed:

tez miałem to napisac ze we Karwi ujjj nocuje :grin::grin:

Na wesele jadę i mam tam nocleg zapewniony :decayed:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Hammerek do mnie się przyjeżdża z własnym prowiantem :P:thumbup:

Ty to jak zawsze gościnny, Tobie to mogę kukurydzę ze Śląska przywieźć :decayed:

Musisz najpierw z węglą wytrzepać:bag:

Opublikowano

Pany pomozcie. Mam ori zestaw glosnomowiacy ale bez blutka bylo to zainstalowane wszystko pod rns-d zmienilem na rns-e i nie dawno kupilem modul z blutkiem. Czy bedzie wszystko pasowalo czy trzeba cos przerabiac ktos pomoze? Albo przerabial cos takiego.

Opublikowano

gdzie w silniku mogę sprawdzić, czy tempomat jest aktywny? coś się zesrało i nie działa... w module kierownicy błędów brak i manetka jest aktywna...

Opublikowano

Czujnik sprzęgła, hamulca?

Opublikowano
Ty to jak zawsze gościnny, Tobie to mogę kukurydzę ze Śląska przywieźć :decayed:
Spoko jak wogóle dojedziesz to znajdzie się kieliszek chleba:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.