Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wpadł Kał(j) i pozamiatał(j) :polew::polew::polew: kutfa Fanta poyebało Was jeszcze trochę to air już będzie jak koza:polew::polew::polew::polew:

no stary poważnie moj parch to dzisiaj wyglądał jak doberman przy jamniku :polew:

Ty się kuźwa z Hammerem nie zadawaj:facepalm::grin:

ee tam młotek to inna bajka :wink: dzekson przyleciał na spota i mnie zawstydził :grin:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

jak dlugo czeka sie na odp z B6D? :)

Ja jestem ze, to nic że nie ma mnie w komisji ale i tak mam najwięcej do powiedzenia :kox:

:lol1::guma::hahaha::grzywa:

bo jebne :decayed:

Jerzu tak poważnie to trwa głosowanie

:decayed: Artur kiedy do Miasta Królów Polski zawitasz ?

kurcze Fanta jak tylko będzie okazja ...szczerze to wstyd sie przyznac ae nigdy nie byłem może podlece kiedyś na jakiś weekend z Monika

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak dlugo czeka sie na odp z B6D? :)

Ja jestem ze, to nic że nie ma mnie w komisji ale i tak mam najwięcej do powiedzenia :kox:

:lol1::guma::hahaha::grzywa:

bo jebne :decayed:

Jerzu tak poważnie to trwa głosowanie

:przebiegly: ja już głosowałem :grin: nie chcieliście mnie tam to zagłosowałem sobie tu :polew:

żarcik :decayed:

Kurfa jozek to nie ten konkurs w którym można na siebie głosować:decayed:

Wladi zobaczysz jak Twoja koza wpier.oli całą trawe na Helu to Cie zamkną za niszczenie wydm:decayed:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

kocham to.

:drunk:Wrzucam na SD na OEM`a:przebiegly:

Ty paniczu na OEMa to lepiej wątrobe szykuj, na bifora drugą :grin:

Opublikowano

Spokojna twoja brudna szyja:decayed:

Opublikowano

Ja też pokręciłbym auto w dół ale takie to życie złe. :grin: I nie da rady.

A do DIV może w nast roku się zgłoszę jak bedzie z czym hahaha :wink:

Opublikowano
kurcze Fanta jak tylko będzie okazja ...szczerze to wstyd sie przyznac ae nigdy nie byłem może podlece kiedyś na jakiś weekend z Monika

to okazja będzie :decayed: już ja się o to postaram :decayed:

Opublikowano

Ktoś się wybiera w tym roku: | Raceism Blog

Opublikowano
kurcze Fanta jak tylko będzie okazja ...szczerze to wstyd sie przyznac ae nigdy nie byłem może podlece kiedyś na jakiś weekend z Monika

to okazja będzie :decayed: już ja się o to postaram :decayed:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
kurcze Fanta jak tylko będzie okazja ...szczerze to wstyd sie przyznac ae nigdy nie byłem może podlece kiedyś na jakiś weekend z Monika

Artur warto :wink: maluch podrośnie to też tam zawitamy:naughty::grin:

Opublikowano
kurcze Fanta jak tylko będzie okazja ...szczerze to wstyd sie przyznac ae nigdy nie byłem może podlece kiedyś na jakiś weekend z Monika

Artur warto :wink: maluch podrośnie to też tam zawitamy:naughty::grin:

Ciebie przecież nie zapraszałem :grin:

Opublikowano
kurcze Fanta jak tylko będzie okazja ...szczerze to wstyd sie przyznac ae nigdy nie byłem może podlece kiedyś na jakiś weekend z Monika

Artur warto :wink: maluch podrośnie to też tam zawitamy:naughty::grin:

Ciebie przecież nie zapraszałem :grin:

:polew: Fanta doj**ał

Opublikowano

fanta też cie lubie:polew:

Opublikowano
fanta też cie lubie:polew:

a ja Ciebie nie :kox::kwiatek:

Opublikowano
fanta też cie lubie:polew:

a ja Ciebie nie :kox::kwiatek:

wiedziałam :naughty::buziak:

Opublikowano

:siema:

:kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siemano warjaty a Ty Fanta mi tu spokojnie bo....uta3u8e4.jpg:thumbup:

Opublikowano
Siemano warjaty a Ty Fanta mi tu spokojnie bo....http://img.tapatalk.com/d/14/04/23/uta3u8e4.jpg:thumbup:

lany poniedziałek był 2 dni temu więc schowaj tą pukawkę na wodę :grin:

Opublikowano

A co tu z samego rana się dzieje :naughty:

:hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.