Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe czy za komplet czy sztukę ,była już kiedyś akcja z listwami drzwi s-line za 200zł ,co później okazało się że cena za sztukę,kolor tych boczków wygląda na swing

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Koledzy jakie numery maja te blaszki do zaciskow 320 Ate z B7? I po ile chodza?

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/05/04/davaty9a.jpg

Brałem u kolegi devastation z forum 100zł z wysyłem, ale nie wiem czy zrobił promocje czy po tyle sprzedaje

Opublikowano

100zl za komplet rozumiem z wysylem? Bo inaczej to zadna promocja :D

Opublikowano

A ile wysył może wyjść, 10zł? Jak ja nie lubie, jak ktoś się o te głupie 10 czy 13zł targuje.

Opublikowano

Oj kaju ja tam nie doczytalem ze z wysylem bylo :P a chodzilo mi glownie czy 100 za komplet czy sztuke bylo :D

Opublikowano
:wink: wtyczki zamontował?
Opublikowano

gość od boczków pisze że 100zł komplet z blendami bose ale odbiór tylko osobisty

Opublikowano

Kaju stare wtyczki z kablami bylo trzeba ciac i dolutowywac te od Ciebie z B7, bo piny sa inne te z B7 i z B6 i nie dalo sie piknie zrobic plug and play z ich przelozeniem, natomiast elektryki nie zalozylem jeszcze bo brakuje czasu, a w srode wyjezdzam na urlop i autko zostaje w garazu. Wroce to ogarne bedzie juz przynajmniej cieplo :) przy okazji musze ogarnac dodatkowe kable do modulu MCE F bo mam instalacje Low i czeka mnie w uj roboty z dokladaniem kabli niestety no i dokladka fotochrom wiec jak demontowac wnetrze auta to lepiej na raz wszystko

Opublikowano

Aha, no grunt, że masz już to, co potrzebne :wink:

Opublikowano

O widzę że następna gruba rzeźba się szykuje....:kox:

Opublikowano

narazie to sie szykuje na jaranie ziola w NL:decayed:

Opublikowano

Taaa niestety heh zapomnialem, ze w pytke robotoki bydzie przy zakladaniu CLH foto i modulu F przy moim LOW oplocie :/ wszystko juz mam lusterko przyciski wlaczniki, szkoda ze nie mam blisko do reszty maniakow bo przy piwku byloby latwiej ogarniac to a tak cale autko moduje sam..zeby nie bylo wyslalem w koncu zgloszenie do divisionu, juz rok temu mialem to zrobic po namowach :P

Opublikowano
właśnie wróciłem znad morza (400km) ale już myślałem, że mi się nie uda - w pewnym momencie podczas przyspieszania zaczęło trząść budą, lewarek zmiany biegów trzęsie się jak galareta (tylko przy przyspieszaniu, przy odpuszczeniu gazu jest ok), z komory silnika dochodzą delikatne odgłosy, z kilometra na kilometr nasilało się - poducha pod silnikiem czy się mylę?

stawiałbym na poduche od skrzyni. sam juz taka wymieniałem, a ostatnio wpadł mi kamyczek i sie zaklinował:grin: myslałem ze znowu poducha padła

Opublikowano

A no taa chlopaki w robocie mi dowalaja, ze bede na legalu ziolo wciagal ale we krwi potem i tak bede mial...jakies aluzje..moze nie znajdzie sie taki by mnie wyslac na badania, na szczescie w kwietniu mialem okresowe i 3 lata mam z glowy :D

Opublikowano
Taaa niestety heh zapomnialem, ze w pytke robotoki bydzie przy zakladaniu CLH foto i modulu F przy moim LOW oplocie :/ wszystko juz mam lusterko przyciski wlaczniki, szkoda ze nie mam blisko do reszty maniakow bo przy piwku byloby latwiej ogarniac to a tak cale autko moduje sam..zeby nie bylo wyslalem w koncu zgloszenie do divisionu, juz rok temu mialem to zrobic po namowach :P

za rok w wakacje mozemy pomodzic razem przy wodeczce:decayed:

Opublikowano

Obowiazkowo Tomek, nasze pociechy beda mialy po 1 roczku :) no i w koncu bede juz mial swoja chatke zrobiona. Tylko co mi zostanie do ogarniecia wowczas hm...chyba tylko wodeczka :)

Opublikowano

wróciłem do żywych :decayed: siema :grin:

Opublikowano
Obowiazkowo Tomek, nasze pociechy beda mialy po 1 roczku :) no i w koncu bede juz mial swoja chatke zrobiona. Tylko co mi zostanie do ogarniecia wowczas hm...chyba tylko wodeczka :)

no to porezamy sobie watroby:decayed:

Opublikowano
wróciłem do żywych :decayed: siema :grin:

powiedział grabarz :nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.