Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie orientuje czy istnieje jakas folia (nawet najjasniejsza) ktora spelni wymogi a szyba bedzie delikatnie ciemniejsza i bedzie mozna legalnie jezdzic z przyciemnionymi bocznymi przednimi szybami?

Jechalem na sluzbe i "trafilo na mnie"... przyczepili sie o folie na przednich bocznych szybach. Mandat 50PLN a jesli trafia na mnie nastepnym razem poleci dowod i mandat z najwyzszej polki takze bede musial cos dzialac w tym temacie. Do tej pory nigdy nikt sie mnie nie czepial... odkad mam ten samochod mialem wiecej kontroli niz przez ostatnie 10 lat.

No ładnie :kwasny: , nigdy tak nie ma że jak złapią cię następnym razem to dowód poleci , jeźeli jesteś wstanie usunąć usterkę na miejscu i przy policji to nic nie poleci a mandat i tak wpadnie , ja zdzierałem już przy policji 2razy :grin: I ani razu nie dostałem mandatu , a ten 3 raz to już dość długo trzyma się :wink: Ponad rok , w tej chwili jestem w Jeleniej Górze , zobaczymy jak będzie w powrotem ale mówię stres mam czy nie spotkam policji , zazwyczaj robię tak , jak wjezdzam w takie miasta które wiem że przyczepiają się za szyby to daję przednie szyby w dół i tak jadę przez miasto nawet w zimie na -30st :decayed: , po wyjeździe z miasta szyby do góry i ogrzewanie na 25st

Kazal zrywac na miejscu... wtedy dowodu nie zabierze i ciagle pytal czy przyjmuje mandat wiec grzecznie zaproponowalem ze mandat przyjme ale szyb drapac nie bede bo z nerwow i pospiechu porysuje... wiec powiedzial OK ale przy nastepnej kontroli jesli bedzie folia na szybie poleci dowod i mandat maksymalny.

W A4 B5 tyle lat jezdzilem i nie bylo problemow... mam wrazenie ze troche im GUL chodzi i dla podniesienia wlasnego EGO sie czepiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Seryjna szyba ma mniej więcej 77% -+

Nakleisz nawet najjaśniejsza folie to i tak dowód poleci nie zmieści sie z regulaminowym 70%.

Robiąc całe auto jasną folią jest szansa że policja nie zauważy .

Ale ja na skp na przegladzie napewno :grin:

He pytanie jak upierdliwy diagnosta. i na to sposoby he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara
Seryjna szyba ma mniej więcej 77% -+

Nakleisz nawet najjaśniejsza folie to i tak dowód poleci nie zmieści sie z regulaminowym 70%.

Robiąc całe auto jasną folią jest szansa że policja nie zauważy .

Ale ja na skp na przegladzie napewno :grin:

He pytanie jak upierdliwy diagnosta. i na to sposoby he

Sa na to sposoby. Np ze w zimie przyjezdzaja z otwartymi przednimi szybami :grin:

Albo jeszcze lepszy, maja cale kompletne drzwi na podmianke. Szkoda tylko ze w innym kolorze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze daja certyfikaty, ale co mozna z nimi robic? Pewnie po kontroli tylko sie podetrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Seryjna szyba ma mniej więcej 77% -+

Nakleisz nawet najjaśniejsza folie to i tak dowód poleci nie zmieści sie z regulaminowym 70%.

Robiąc całe auto jasną folią jest szansa że policja nie zauważy .

Ale ja na skp na przegladzie napewno :grin:

He pytanie jak upierdliwy diagnosta. i na to sposoby he

Sa na to sposoby. Np ze w zimie przyjezdzaja z otwartymi przednimi szybami :grin:

Albo jeszcze lepszy, maja cale kompletne drzwi na podmianke. Szkoda tylko ze w innym kolorze :polew:

też nad tym myślałem i próbowałem jedną szybę mieć przyciemnioną a drugą czystą , ale do b6 nie podejdą 2 szyby brak miejsca na tapicerce , z tego co wiem to w a8 jest sporo miejsca i można spokojnie dać 2 szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KANAL Ty chyba z SDZ jestes? Tam aż tak źle? Jestem tam co weekend i na szczęście nie zatrzymywali mnie jeszcze tam. Niedługo też będę robił szyby, mam nadzieje ze nie bede musial zrywac :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z SDZ, zatrzymali mnie u mnie, w ZDW.

Chyba zrobie cale auto najjasniejsza folia. Tylko gdzie? Nie wiem jak robi na Witossa w SDZ, rozne ma opinie. W Lodzi cos mozesz polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nich w ciemno polecam, robiłem tam już parę aut, podejrzewam że Twoje obecne też były tam robione :)

AMS Car Design, Łódź - przyciemnianie szyb, folie okienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: no to fanow przyciemniania szyb bocznych przednich szczerze nie zapraszam na Mazury szczegolnie powiatu ełckiego, tu drogowka ma taki sprzet i widzialem juz nie raz jak mierzyli podczas kontroli szyby i lecialy mandaty. Trzeba pogodzic sie, ze polandia to nie USA gdzie przyciemniaja sobie wszystkie szyby i jest ok. Tez chcialem przyciemnic szyby ale odpuscilem temat zwlaszcza ze mam lakier sreberko i pol auta przyciemnione to troche kiczowato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce zrobić właśnie najjaśniejszą folią, KANAL jak jeździsz przez dobroń to na skrzyżowaniu stoi A4 B7 do sprzedania mojego przyjaciela i ona właśnie jest zrobiona najjaśniejszą folią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nich w ciemno polecam, robiłem tam już parę aut, podejrzewam że Twoje obecne też były tam robione :)

AMS Car Design, Łódź - przyciemnianie szyb, folie okienne

W tej firmie bylo robione moje stare A4 - jestem bardzo zadowolony. Niedlugo bede w Lodzi to do nich podjade.

Wiadomo jaki jest przepis ale jak sie spojrzy na to jak "czlowiek" a nie jak ktos kto tylko patrzy na przepisy to zauwazy ze od srodka wcale ta folia nie jest ciemna. U mnie np nie ma duzej roznice jak patrze przez przednia szyba czy przez boczne, przez tylne juz widze ze jest ciemniej na zewnatrz... ale co Pan zrobisz jak Pan nic nie zrobisz :)

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

ja chce zrobić właśnie najjaśniejszą folią, KANAL jak jeździsz przez dobroń to na skrzyżowaniu stoi A4 B7 do sprzedania mojego przyjaciela i ona właśnie jest zrobiona najjaśniejszą folią

Dlaczego on ja tak dlugo sprzedaje? Ona tam stoi juz kupe czasu... co tam jest za motor? Jaka skrzynia? Bede jechal do LDZ to zwroce uwage na szyby w tej B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje tak długo bo wie co ma i nie chce oddać za bezcen, autko mega zadbane i w ogóle 3.0 tdi i tiptronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mając przednie przyciemnione najjaśniejszą folią musiałem zrywać bo nie chciał j**any dowodu oddać...poza tym jak już było wspomniane nasze szyby już są delikatnie same w sobie przyciemnione i naklejenie nawet białej folii na szybę sprawi że przepuszczalność zmaleje do 20 paru procent...dlaczego? ano dlatego że sam klej robi to że szyba traci na przepuszczalości:whistling: więc jak ktoś chce wydać kasę na folię z przodu to jego sprawa napewno przy kontroli szyb dowód poleci...kiedyś jeździłem z foliami 3 lata zanim auto sprzedałem więc kwestia szczęścia:wink: Amen:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile wersji szyb wychodzilo fabrycznie do naszych audic B6/B7? standardowe, jakies dwuwarstwowe termiczne czy akustyczne? a wychodzily fabrycznie ciemne badz dymione tak, że wyraznie roznily sie od standardowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile wersji szyb wychodzilo fabrycznie do naszych audic B6/B7? standardowe, jakies dwuwarstwowe termiczne czy akustyczne? a wychodzily fabrycznie ciemne badz dymione tak, że wyraznie roznily sie od standardowych?

Ja mam te termiczne czy jakoś tak. Przez nie niby się auto nie nagrzewa ale jeśli te moje pomagają to nie wiem jak w seryjnych jest gorąco w środku w upał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pogoda nie rozpieszcza więc ambiente na tył zrobione :) dzięki kaju za diody

ambiente.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile wersji szyb wychodzilo fabrycznie do naszych audic B6/B7? standardowe, jakies dwuwarstwowe termiczne czy akustyczne? a wychodzily fabrycznie ciemne badz dymione tak, że wyraznie roznily sie od standardowych?

3 wersje. Zielone atermiczne czyli standard , podwójne akustyczne i przyciemniane na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile wersji szyb wychodzilo fabrycznie do naszych audic B6/B7? standardowe, jakies dwuwarstwowe termiczne czy akustyczne? a wychodzily fabrycznie ciemne badz dymione tak, że wyraznie roznily sie od standardowych?

Ja mam te termiczne czy jakoś tak. Przez nie niby się auto nie nagrzewa ale jeśli te moje pomagają to nie wiem jak w seryjnych jest gorąco w środku w upał:wink:

Polecam Solar Dach - Na upał w sam raz :wink: Chłodzi auto cały czas energią słoneczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjna szyba ma mniej więcej 77% -+

Nakleisz nawet najjaśniejsza folie to i tak dowód poleci nie zmieści sie z regulaminowym 70%.

Robiąc całe auto jasną folią jest szansa że policja nie zauważy .

Ale ja na skp na przegladzie napewno :grin:

He pytanie jak upierdliwy diagnosta. i na to sposoby he

Sa na to sposoby. Np ze w zimie przyjezdzaja z otwartymi przednimi szybami :grin:

Albo jeszcze lepszy, maja cale kompletne drzwi na podmianke. Szkoda tylko ze w innym kolorze :polew:

też nad tym myślałem i próbowałem jedną szybę mieć przyciemnioną a drugą czystą , ale do b6 nie podejdą 2 szyby brak miejsca na tapicerce , z tego co wiem to w a8 jest sporo miejsca i można spokojnie dać 2 szyby

co Ty ćpiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...