Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

Zmieniarka do RNSe ma taki numer: 8E0035111 ?

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Koszulka klubowa L bedzie na mnie dobra ? Czy brać XL ?

zdecydowanie XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:siema::siema:

Jak spędzacie ten piękny weekend? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w drodze... Szkoda ze tak wypadlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje czy istnieje jakas folia (nawet najjasniejsza) ktora spelni wymogi a szyba bedzie delikatnie ciemniejsza i bedzie mozna legalnie jezdzic z przyciemnionymi bocznymi przednimi szybami?

Jechalem na sluzbe i "trafilo na mnie"... przyczepili sie o folie na przednich bocznych szybach. Mandat 50PLN a jesli trafia na mnie nastepnym razem poleci dowod i mandat z najwyzszej polki takze bede musial cos dzialac w tym temacie. Do tej pory nigdy nikt sie mnie nie czepial... odkad mam ten samochod mialem wiecej kontroli niz przez ostatnie 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie ma takiej folii bo szyby sa juz fabrycznie dymione(produceni wykorzystuja limit przepuszczalnosci), wiec kazda folia to dodatkowe przyciemnienie.

Mi osobiscie podobaja sie przyciemnione wszystkie szyby ale najjasniejsza folia.

Zerwanie z przodu a zostawienie ciemnego tylu to taki przedstawiciel handlowy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie jak Ty... ze sam tyl wyglada ciulowo. Ale co zrobic w malym miasteczku gdzie w weekend wieczorem radiowoz widzisz na co drugim skrzyzowaniu :) W koncu na niego trafie i zrobi sie problem :)

Zrywac folie i oddawac auto do zrobienia wszystkich szyb najjasniej to strata kasy... musze podjechac do kogos kto okleja szyby i niech mi pokaze jak wyglada najjasniejsza folia na szybie... niech oceni jakie mam teraz folie i najwyzej okleje przod najjasniejsza, tylne boczne w drzwiach odcien ciemniejsza a tylne boczne w bagazniku zostawie jak sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem problem z przednimi szybami, ale obylo sie i bez mandatu i bez zrywania. Przyczepili sie ze to nie byla najjasniejsza folia ale dalo sie wyprosic. Sa juz zaklady ktore przyciemniaja przednie szyby i daja certyfikaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Czy ktos sie orientuje czy istnieje jakas folia (nawet najjasniejsza) ktora spelni wymogi a szyba bedzie delikatnie ciemniejsza i bedzie mozna legalnie jezdzic z przyciemnionymi bocznymi przednimi szybami?

Jechalem na sluzbe i "trafilo na mnie"... przyczepili sie o folie na przednich bocznych szybach. Mandat 50PLN a jesli trafia na mnie nastepnym razem poleci dowod i mandat z najwyzszej polki takze bede musial cos dzialac w tym temacie. Do tej pory nigdy nikt sie mnie nie czepial... odkad mam ten samochod mialem wiecej kontroli niz przez ostatnie 10 lat.

No ładnie :kwasny: , nigdy tak nie ma że jak złapią cię następnym razem to dowód poleci , jeźeli jesteś wstanie usunąć usterkę na miejscu i przy policji to nic nie poleci a mandat i tak wpadnie , ja zdzierałem już przy policji 2razy :grin: I ani razu nie dostałem mandatu , a ten 3 raz to już dość długo trzyma się :wink: Ponad rok , w tej chwili jestem w Jeleniej Górze , zobaczymy jak będzie w powrotem ale mówię stres mam czy nie spotkam policji , zazwyczaj robię tak , jak wjezdzam w takie miasta które wiem że przyczepiają się za szyby to daję przednie szyby w dół i tak jadę przez miasto nawet w zimie na -30st :decayed: , po wyjeździe z miasta szyby do góry i ogrzewanie na 25st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Certyfikat mozna sobie... wiadomo :) Daja certyfikat bo to dla niech reklama i kolejni klienci. Wiadomo, ze pojedziesz do nich a nie do Czeska do garazu bo oni dadza Ci certyfikat i bedziesz spokojniejszy... Szyba boczna przenia ma przepuszczac 70% swiatla i tyle.

Oczywiscie moglbym sie dzisiaj klocic zeby mi zmierzyl szybe a wiem ze takiego urzadzenia nie maja ale wiemy jak jest w praktyce... zagotowalby sie i podejrzewam ze skonczyloby sie to jeszcze gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Certyfikat na co?

Z tego co wiem to firmy chetnie daja certyfikaty ale ja szyby boczne tylne i tylna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara
Tez mialem problem z przednimi szybami, ale obylo sie i bez mandatu i bez zrywania. Przyczepili sie ze to nie byla najjasniejsza folia ale dalo sie wyprosic. Sa juz zaklady ktore przyciemniaja przednie szyby i daja certyfikaty.

Te certyfikaty to sobie mozna wsadzic gleboko w ten :grin: nawet najjasniejsza folia na szybie juz przekracza normy przepuszczalnosci swiatla. Ori szyba ma ok. 75-78% a norma to 70%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za firmy? Chętnie się dowiem jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjna szyba ma mniej więcej 77% -+

Nakleisz nawet najjaśniejsza folie to i tak dowód poleci nie zmieści sie z regulaminowym 70%.

Robiąc całe auto jasną folią jest szansa że policja nie zauważy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara
Seryjna szyba ma mniej więcej 77% -+

Nakleisz nawet najjaśniejsza folie to i tak dowód poleci nie zmieści sie z regulaminowym 70%.

Robiąc całe auto jasną folią jest szansa że policja nie zauważy .

Ale ja na skp na przegladzie napewno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Certyfikat na co?

Z tego co wiem to firmy chetnie daja certyfikaty ale ja szyby boczne tylne i tylna...

Tylne to mozesz spray zamalowac a certyfikaty to chwyt marketingowy. Nic nie dają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...