Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Orientuje się ktoś jaki rozmiar tarcz jest w B6 2.4? 320?

Albo 288 albo 312. 320 było w b7/c6

No to musi być 312, bo jest na pewno większa od 288 :hi: Ale muszę sobie jeszcze zmierzyć, bo jakieś duże się wydają.

Zwrotnice i heble podejdą do 1.8T B6 od 2.4?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

312

Opublikowano
Orientuje się ktoś jaki rozmiar tarcz jest w B6 2.4? 320?

Albo 288 albo 312. 320 było w b7/c6

No to musi być 312, bo jest na pewno większa od 288 :hi: Ale muszę sobie jeszcze zmierzyć, bo jakieś duże się wydają.

Zwrotnice i heble podejdą do 1.8T B6 od 2.4?

Tak. Tylko różnią się jarzmem te heble. Klocki są te same i zaciski też. W 1.8t 150km też było 288mm dopiero 163km miał 312mm:hi:

Opublikowano
Orientuje się ktoś jaki rozmiar tarcz jest w B6 2.4? 320?

Albo 288 albo 312. 320 było w b7/c6

No to musi być 312, bo jest na pewno większa od 288 :hi: Ale muszę sobie jeszcze zmierzyć, bo jakieś duże się wydają.

Zwrotnice i heble podejdą do 1.8T B6 od 2.4?

Tak. Tylko różnią się jarzmem te heble. Klocki są te same i zaciski też. W 1.8t 150km też było 288mm dopiero 163km miał 312mm:hi:

.

A 190KM ile miały? Też 312? To albo 1.8T nie miało 312 albo te w 2.4 mają 320. Nawet w 163KM są malutkie 288. Muszę jutro z miarą obadać temat :decayed:

Opublikowano
Orientuje się ktoś jaki rozmiar tarcz jest w B6 2.4? 320?

Albo 288 albo 312. 320 było w b7/c6

No to musi być 312, bo jest na pewno większa od 288 :hi: Ale muszę sobie jeszcze zmierzyć, bo jakieś duże się wydają.

Zwrotnice i heble podejdą do 1.8T B6 od 2.4?

Tak. Tylko różnią się jarzmem te heble. Klocki są te same i zaciski też. W 1.8t 150km też było 288mm dopiero 163km miał 312mm:hi:

.

A 190KM ile miały? Też 312? To albo 1.8T nie miało 312 albo te w 2.4 mają 320. Nawet w 163KM są malutkie 288. Muszę jutro z miarą obadać temat :decayed:

Też 312. 320/288 miało b7 z 2.0T i 3.0TDi. 15 fela jak wchodzi to masz 288mm. Jak nie to 312

Opublikowano

Jawor, w b6 nie było 320, a tym bardziej w 2.4 skoro do 3.0 pchali 312 :wink:

Opublikowano
Orientuje się ktoś jaki rozmiar tarcz jest w B6 2.4? 320?

Albo 288 albo 312. 320 było w b7/c6

No to musi być 312, bo jest na pewno większa od 288 :hi: Ale muszę sobie jeszcze zmierzyć, bo jakieś duże się wydają.

Zwrotnice i heble podejdą do 1.8T B6 od 2.4?

Tak. Tylko różnią się jarzmem te heble. Klocki są te same i zaciski też. W 1.8t 150km też było 288mm dopiero 163km miał 312mm:hi:

.

A 190KM ile miały? Też 312? To albo 1.8T nie miało 312 albo te w 2.4 mają 320. Nawet w 163KM są malutkie 288. Muszę jutro z miarą obadać temat :decayed:

Też 312. 320/288 miało b7 z 2.0T i 3.0TDi. 15 fela jak wchodzi to masz 288mm. Jak nie to 312

A nie bo w 2.5TDI też było 320 :nose:

Po prostu te z 2.4 wydają się większe od tych w Turbo.

Ile za taki secik 320mm z B7 trzeba zapłacić, zwrotnice też trzeba wymieniać? Zacisk, tarcza, klocki, jarzmo, coś jeszcze? Muszę wiedzieć ile to warte, by mnie czasem szwagier nie wykasował :grin:

Opublikowano
Orientuje się ktoś jaki rozmiar tarcz jest w B6 2.4? 320?

Albo 288 albo 312. 320 było w b7/c6

No to musi być 312, bo jest na pewno większa od 288 :hi: Ale muszę sobie jeszcze zmierzyć, bo jakieś duże się wydają.

Zwrotnice i heble podejdą do 1.8T B6 od 2.4?

Tak. Tylko różnią się jarzmem te heble. Klocki są te same i zaciski też. W 1.8t 150km też było 288mm dopiero 163km miał 312mm:hi:

.

A 190KM ile miały? Też 312? To albo 1.8T nie miało 312 albo te w 2.4 mają 320. Nawet w 163KM są malutkie 288. Muszę jutro z miarą obadać temat :decayed:

Też 312. 320/288 miało b7 z 2.0T i 3.0TDi. 15 fela jak wchodzi to masz 288mm. Jak nie to 312

A nie bo w 2.5TDI też było 320 :nose:

Po prostu te z 2.4 wydają się większe od tych w Turbo.

Ile za taki secik 320mm z B7 trzeba zapłacić, zwrotnice też trzeba wymieniać? Zacisk, tarcza, klocki, jarzmo, coś jeszcze? Muszę wiedzieć ile to warte, by mnie czasem szwagier nie wykasował :grin:

Używki czy nowe tarcze + klocki? Sam przód zaciski można od a6 na allegro kupić po 100zl. Nowe tarcze i klocki to koszt koło 450zl. Wystarczy Ci jarzmo z zaciskiem i monujesz p&p

Opublikowano

Jawor cycuchy piszą jak wół. 312 to max w b6 prócz s4. 31max bex tyż:-)

Opublikowano
Jawor cycuchy piszą jak wół. 312 to max w b6 prócz s4. 31max bex tyż:-)

A Ty mordo pchnij te swoje jarzma. Że 150zl wezmiesz:wink:

Opublikowano

Poszły już dawnoooooo .

Opublikowano

A to sobie wrzucę te 320mm :whistling:

Opublikowano

panowie jakie zakupić dystanse jak mam 2mm miedzy zaciskiem 320 a felgą ? Czy tak może zostać ?

Opublikowano
A to sobie wrzucę te 320mm :whistling:

W porownaniu do 320, 312 nie hamuje :wink:

Opublikowano
A to sobie wrzucę te 320mm :whistling:

W porownaniu do 320, 312 nie hamuje :wink:

True story bro :decayed:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

panowie jakie zakupić dystanse jak mam 2mm miedzy zaciskiem 320 a felgą ? Czy tak może zostać ?

Też tak miałem i jakoś jeszcze żyję :wink:

Opublikowano

Mówicie że tylko 8mm różnicy i idzie to odczuć?

Opublikowano
Mówicie że tylko 8mm różnicy i idzie to odczuć?

Jeszcze się zastanawiasz?!

Uwierz, w tym przypadku 8mm robi różnicę :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Mówicie że tylko 8mm różnicy i idzie to odczuć?

całą robotę tutaj robi zacisk, ktory wielkościowo jest taki sam jak wersje 345/347mm i dużo większa powierzchnia cierna klocków.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.