Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No tez racja, jezeli ma cos na prawde dobrego to ok ;)

Btw. Taka sytuacja. Wyslalem do goscia w zeszlym tygodniu raczke recznego. 40zl na konto mi przelal. Wyslalme z malym poslizgem bo cos tam mi wylecialo ale paczka poszla. Nie pamietam czy priorytet czy ekonomiczna. Poszla w zeszlym tygodniu do dzis NIBY gosc nie dostal paczki. Sapy ma na pw ze kase mam mu oddac iyd ale z kat ja mam pewnosc miec ze on jej nie dostal jak ja wyslalem? Po za tym bym go nie zrobil w bambuko o 4 dychy :D

Co zrobic? Oddac mu kase?

Lolka mu zrobić:bag:

:polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe co pił?

Tez chce. ;-)

Opublikowano
Ciekawe co pił?

Tez chce. ;-)

4x kasztelan + 2x leszek zimny:banan:

Opublikowano

Poszło ekonomicznym i nie doszło jeszcze, gość już donosy na mnie pisał :facepalm: mówiłem bałwanowi że jak do końca następnego tygodnia nie dojdzie to mu oddam kasę i nauczę się na błędach i będę wysyłał inaczej, drożej bo chcesz iść na rękę a dostajesz po gaciach :doh:

Opublikowano
Poszło ekonomicznym i nie doszło jeszcze, gość już donosy na mnie pisał :facepalm: mówiłem bałwanowi że jak do końca następnego tygodnia nie dojdzie to mu oddam kasę i nauczę się na błędach i będę wysyłał inaczej, drożej bo chcesz iść na rękę a dostajesz po gaciach :doh:

nawet ekonomicznym, ale POLECONYM wysyłaj. Oszukisto! :grin:

Opublikowano

Listem ekonomicznym? Czy paczka ekonomiczna? Jesli listem to nic nie sprawdzisz i naucz sie na bledach - lepiej dorzucic 3zl i wyslac listem poleconym ekonomicznym lub priorytetem... zawsze sprawdzisz czy list zostal odebrany. Jesli wyslecz paczke a nie list dodatkowo sprawdzisz w ktorym miejscu jest paczka.

Wysylam duzo paczek i mam bardzo dobre zdanie o poczcie - nie zdarzylo mi sie od 4 lat zeby jakas paczka czy list polecony nie dotarl.

Opublikowano

Jo od dziś będę tak robił , tylko zawsze wysyłałem tylko priorytety czy ekonomiczną i zero problemów:decayed:

wszędzie oszukiści, trzeba uważać :grin:

Opublikowano
No tez racja, jezeli ma cos na prawde dobrego to ok ;)

Btw. Taka sytuacja. Wyslalem do goscia w zeszlym tygodniu raczke recznego. 40zl na konto mi przelal. Wyslalme z malym poslizgem bo cos tam mi wylecialo ale paczka poszla. Nie pamietam czy priorytet czy ekonomiczna. Poszla w zeszlym tygodniu do dzis NIBY gosc nie dostal paczki. Sapy ma na pw ze kase mam mu oddac iyd ale z kat ja mam pewnosc miec ze on jej nie dostal jak ja wyslalem? Po za tym bym go nie zrobil w bambuko o 4 dychy :D

Co zrobic? Oddac mu kase?

Poczta Polska ostatnio kiepsciutko działa bo mieli wielka reorganizacje .ja czekałem na paczke ostatnio prawie 2 tygodnie,paczka lezała sobie w głownej sortowni (9 dni) a w statusie-przygotowana do doręczenia.Pojechałem i odebrałem osobiscie bo pewnie jeszcze by lezała.ZENADA!

Trzeba cierpliwie czekac i sparwdzic co się dzieje z paczką.

Opublikowano
Listem ekonomicznym? Czy paczka ekonomiczna? Jesli listem to nic nie sprawdzisz i naucz sie na bledach - lepiej dorzucic 3zl i wyslac listem poleconym ekonomicznym lub priorytetem... zawsze sprawdzisz czy list zostal odebrany. Jesli wyslecz paczke a nie list dodatkowo sprawdzisz w ktorym miejscu jest paczka.

Wysylam duzo paczek i mam bardzo dobre zdanie o poczcie - nie zdarzylo mi sie od 4 lat zeby jakas paczka czy list polecony nie dotarl.

Dokładnie, ja też na pocztę nie narzekam, ostatnio nawet śliczna pani w okienku jak przy niej wkładałem ambiente do kopert (nie miałem akurat w domu, musiałem kupić), grzecznie zapytała czy mam świadomość, że listem poleconym czy to ekonomicznym, czy też priorytetowym można wysyłać jedynie dokumenty? Z uśmiechem na twarzy odpowiedziałem WIEM PSZE PANIU :decayed: i zakleiłem koperty z diodami :grin: jozek, ekonomiczny jest git, ale bierz polecony, bo jest potwierdzenie zawsze.

Opublikowano

od dziś zawsze będzie polecony :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Doniek żyjesz :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Kurfa browary i fajki to nie jest najlepsze połączenie:facepalm:
Opublikowano

Dlatego ja nie pale ;)

Opublikowano
Dlatego ja nie pale ;)

Ja tylko jak pije:kwasny: Muszę z tym skończyc bo kiedyś mnie zadusi ten kac:facepalm:

Opublikowano

5 dni czekania na weekend a w weekend deszcz :( nawet auta nie umje . chyba czas otworzyc browara

Opublikowano
5 dni czekania na weekend a w weekend deszcz :( nawet auta nie umje . chyba czas otworzyc browara

Deszcze?? :shock3: U mnie praży koło 30 stopni:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.