Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Powitać i zapytać....1.9 TDI AVF, spalanie wg VCDS ~1,6l/h, na jałowym, podczas jazdy ok 2-3l/100km ponad normę - wg FISa.

EGR, przepływka, rozrząd, czujniki, pompki - wszystko wydaje się być OK.

Czy miał ktoś z Was podobny problem?

Przy normalnej jeździe po mieście nie mogę zejść poniżej 9 litów, gdzie kilka tygodni temu mieściłem się w 7-7.5l.

Wgrany powtórnie seryjny program i bez zmian, rozrząd ustawiony na 0.......

Może jakieś sugestię.....:doh:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To że kąt ustawiony na zero nie zawsze znaczy że bedzie dobrze , może dobrze palić a zasysać jak smok. Wiem bo sam ostatnio przez to przechodziłem przy wymianie rozrządu . Ustawiłem książkowo na 0 i mimo tego że palił od strzała to jak by twardo chodził i spalanie było 0,80 - 1l/h na biegu jałowym . Przestawiłem kąt na +0,6 i teraz pokazuje spalanie 0,60l/h i odrazu moc wróciła. Jeździ nawet lepiej jak przed wymianą. Wiec może z kątem pokombinuj

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

1.6l/h na jałowym to musisz mieć coś porządnie porobione , albo coś z softem spier.... :wink:

Opublikowano

No własnie to samo usłyszałem. Mi wałek oscyluje w 0-0.6, nie próbowaliśmy go przestawiać jeszcze. bo niby tj dobra wartość, ale wyczytałem na necie, to co potwierdziłeś, że w wiekowych autach książkowe teorie już się nie sprawdzają.......Dużo jest opinie, że wałek ma wartości ponad 3, gdzie 3 jest jak by graniczną. No i też tego softu nie jestem pewien, cóż trzeba będzie kombinować.....

Dzięki za odpowiedz

Opublikowano
:hi:Powitać i zapytać....1.9 TDI AVF, spalanie wg VCDS ~1,6l/h, na jałowym, podczas jazdy ok 2-3l/100km ponad normę - wg FISa.

EGR, przepływka, rozrząd, czujniki, pompki - wszystko wydaje się być OK.

Czy miał ktoś z Was podobny problem?

Przy normalnej jeździe po mieście nie mogę zejść poniżej 9 litów, gdzie kilka tygodni temu mieściłem się w 7-7.5l.

Wgrany powtórnie seryjny program i bez zmian, rozrząd ustawiony na 0.......

Może jakieś sugestię.....:doh:

Ty się chłopie ciesz, mój pali 8+ jadąc maksymalnie 80km na trasie :facepalm:

Opublikowano

ale on ma diesla :decayed:

Opublikowano

Wiem, żale się tylko :thumbdown:

edit: w ogole jest w benzynie jakis sposob zeby sprawdzic dlaczego takie spalanie? sprawdzic jakies bloki pomiarowe czy kij wie co?

Opublikowano

Ty gdzie się podziewasz że tak mało Cię tu ? :whistling:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

kto mi Powie czy lotka z RS4 b7 avant jest taka sama jak z B7 ?

Opublikowano

tak, taka sama

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Panowie jest możliwość regulacji przedniej maski w stosunku spasowania wysokosciowo z błotnikiem? stałem tak dzisiaj z przodu auta i z prawej strony maska jest na równo z linia wysokości błotnika a z lewej strony maska odstaje ponad linie błotnika, nic nie ruszałem a wcześniej było ok ze spasowaniem

Opublikowano

zobacz czy coś Ci nie odpycha

Opublikowano

na rogu są taki gumki do regulacji, może przez przypadek się poruszyła i dlatego tak jest, zerknij na to :wink:

Opublikowano
Wiem, żale się tylko :thumbdown:

edit: w ogole jest w benzynie jakis sposob zeby sprawdzic dlaczego takie spalanie? sprawdzic jakies bloki pomiarowe czy kij wie co?

Toc masz automat i 1.8t to byś chciał żeby 7 palił?:decayed: Twój chociaz jedzie w porównaniu do 1.9tdi:wink:

Opublikowano
Wiem, żale się tylko :thumbdown:

edit: w ogole jest w benzynie jakis sposob zeby sprawdzic dlaczego takie spalanie? sprawdzic jakies bloki pomiarowe czy kij wie co?

Toc masz automat i 1.8t to byś chciał żeby 7 palił?:decayed: Twój chociaz jedzie w porównaniu do 1.9tdi:wink:

sam mialem 1.8t w automacie i powiem szczerze ze 1.9 o wiele lepiej jedzie niz 1.8t takie moje zdanie.a 1.8t w automacie zre jak smok:doh:

Opublikowano
Wiem, żale się tylko :thumbdown:

edit: w ogole jest w benzynie jakis sposob zeby sprawdzic dlaczego takie spalanie? sprawdzic jakies bloki pomiarowe czy kij wie co?

Toc masz automat i 1.8t to byś chciał żeby 7 palił?:decayed: Twój chociaz jedzie w porównaniu do 1.9tdi:wink:

sam mialem 1.8t w automacie i powiem szczerze ze 1.9 o wiele lepiej jedzie niz 1.8t takie moje zdanie.a 1.8t w automacie zre jak smok:doh:

Ciężko powiedzieć żeby w ogole seryjne 1.9tdi jechało:bag:

Opublikowano

hmmmm w porownaniu do 2.0ALT to chyba rakieta jest:polew:no i jaki oszczedny w oleju jest:whistling:

Opublikowano
hmmmm w porownaniu do 2.0ALT to chyba rakieta jest:polew:no i jaki oszczedny w oleju jest:whistling:

Seryjne 1.9tdi nie ma szans:naughty:do 100km/h tdi dostaje baty. A ze pali i olej i benzynę to niestety idealny być nie może:decayed:

Opublikowano

polemizowal bym na ten temat ze nie ma szans:whistling:2.0 alt d*py nie urywa a 1.9 chociaz ma turbinke:naughty:

Opublikowano
polemizowal bym na ten temat ze nie ma szans:whistling:2.0 alt d*py nie urywa a 1.9 chociaz ma turbinke:naughty:

Jak będziesz w okolicy to zapraszam:wink: tdi ma turnine a benzyna 7k obrotów:wink:

Opublikowano

zaproszenie przyjete:wink:kup jakies dobre piwo:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.