Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

czekam na porod akurat:decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

pic nie moge:kwasny:

juz ja wywiozles czy w domu jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ten bas z q5 to do dojazdówki wejdzie? czy pełnowymiarowe musi być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na porod akurat:decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

pic nie moge:kwasny:

juz ja wywiozles czy w domu jeszcze?

jeszcze w domu ale jak dlugo to nie wiem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff Tomek, ja za 3 miechy bede mial to samo co Ty teraz, żona caly czas meczy mnie, ze mam byc przy porodzie a ja drocze sie z nia, ze jak bede na sluzbie i dyzur to niestety ale niet hehe mina i jej reakcja bezcenne

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Barrowiec ja mam 17 " ori dojazdowke i tuba z Q5 wchodzi ale nie cala jakies 8cm wystaje ale w sedanie bez problemu podloge kladzie sie i nic nie odstaje ona,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede twardy i bede wspieral zone:wink:zeby bylo mozna to pewnie koledzy tez by wpadli na oddzial z flaszka:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff Tomek, ja za 3 miechy bede mial to samo co Ty teraz, żona caly czas meczy mnie, ze mam byc przy porodzie a ja drocze sie z nia, ze jak bede na sluzbie i dyzur to niestety ale niet hehe mina i jej reakcja bezcenne

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Barrowiec ja mam 17 " ori dojazdowke i tuba z Q5 wchodzi ale nie cala jakies 8cm wystaje ale w sedanie bez problemu podloge kladzie sie i nic nie odstaje ona,

a wiesz co ci powiem, ze w 17 lepiej gra jak w 18 - bynajmniej przy alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz, ze w przypadku wystapienia przeslanek do cesarki to niestety ale wyprosza :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz, ze w przypadku wystapienia przeslanek do cesarki to niestety ale wyprosza :/

no tu to sie zgadzam ale sie zobaczy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko w 18" gra slabiej bo alusek ma duza srednice i tuba w kolo ma pusta przestrzen a nie powinna, czyli najlepiej jak jest na styk przytulona do scianek kola ;)

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Tomek ja to i przy cesarce moglbym byc, takie widoki to mi nie straszne ani nie smaczne, moge jesc przy tym sniadanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barrowiec ja mam 17 " ori dojazdowke i tuba z Q5 wchodzi ale nie cala jakies 8cm wystaje ale w sedanie bez problemu podloge kladzie sie i nic nie odstaje ona,

a wiesz co ci powiem, ze w 17 lepiej gra jak w 18 - bynajmniej przy alu

u mnie butla siedzi... :kox: i chce dojazdówkę jakoś tak przytegować, że sub wejdzie i będzie sobie ładnie lażało w bagaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą jedynie wyprosić na czas przygotowania do cesarki;) ja byłem przy cesarce , z tym jak już pisałem wprowadzili mnie jak już byli gotowi;) ps: było to w Irlandi ale chyba w Polsce też tak robią;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko w 18" gra slabiej bo alusek ma duza srednice i tuba w kolo ma pusta przestrzen a nie powinna, czyli najlepiej jak jest na styk przytulona do scianek kola ;)

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Tomek ja to i przy cesarce moglbym byc, takie widoki to mi nie straszne ani nie smaczne, moge jesc przy tym sniadanie :D

ale ja dobrze o tym wiem

swoja droga panowie pytanie - dalej wywala mi abs i esp, wszystko sprawdone i dziala jak powinno, doniek sprawdził jak ostatnio byl, mozliwe, ze slabe aku ma na to wplyw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą jedynie wyprosić na czas przygotowania do cesarki;) ja byłem przy cesarce , z tym jak już pisałem wprowadzili mnie jak już byli gotowi;) ps: było to w Irlandi ale chyba w Polsce też tak robią;)

a w Norwegii tak nie robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko w 18" gra slabiej bo alusek ma duza srednice i tuba w kolo ma pusta przestrzen a nie powinna, czyli najlepiej jak jest na styk przytulona do scianek kola ;)

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Tomek ja to i przy cesarce moglbym byc, takie widoki to mi nie straszne ani nie smaczne, moge jesc przy tym sniadanie :D

ale ja dobrze o tym wiem

swoja droga panowie pytanie - dalej wywala mi abs i esp, wszystko sprawdone i dziala jak powinno, doniek sprawdził jak ostatnio byl, mozliwe, ze slabe aku ma na to wplyw?

zniknęłoby po przejechaniu kilku metrów, bynajmniej u mnie tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniknęłoby po przejechaniu kilku metrów, bynajmniej u mnie tak było.

not tru kaju , to nie chodzi o chwilowy bład esp , tu idzie cala choinka :kwasny:

wujek, to bym napisał, że zniknie, napisałem, "zniknęłoby" :wink: wiem, że choinka, bo mi truskawek mówiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejdis od strony kierowcy jest klakson ?? wysoko czy nisko..

jaki ma number :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdejmowałem niedawno zdesia to widziałem tego ala klaskona po stronie kierowcy, ale byłem po kilku mocniejszych browcach więc mogłem pomylić lewą z prawą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz ja żartowałem pisząc lejdis a tuuu :decayed:

są dwa niskotonowy i wysoko tonowy jeden z jednej strony drugi z drugiej :wink:

mi nawala ten od strony kierowcy (czasem mam taki nijaki mierny mono dzwięk) tylko nie pamietam jaki to i tym bardziej nei wiem jaki ma numer :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...