Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Zobacz czy masz w bagaju 4 uchwyty w podlodze tapicerki a potem mysl o siatce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy z Zakwą ostatnio mierzyli ile wejdzie do niego. Sznureczek, na końcu ciężka nakrętka, do błotnika i miarka w dłoń. I mierzyliśmy ile jest od felgi do sznureczka. :wink: Najlepsze wyliczenia hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz w bagaju 4 uchwyty w podlodze tapicerki a potem mysl o siatce ;)

jeżeli sedan i nie ma składanych siedzeń z tyłu to uchwytów niestety nima :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany!

Interesuje mnie ten zderzak. Widziałem go wcześniej, ale został sprzedany. Dzwonię do faceta i mówi, że wrócił do niego. Pytanie tylko, czy wrócił, bo wrócił, czy coś było? Pytanie do Was, czy ktoś z was go kupił? (wcześniej kosztował 700zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy z Zakwą ostatnio mierzyli ile wejdzie do niego. Sznureczek, na końcu ciężka nakrętka, do błotnika i miarka w dłoń. I mierzyliśmy ile jest od felgi do sznureczka. :wink: Najlepsze wyliczenia hehe :grin:

najprostsze rozwiązania sa czasami najlepsze , polak potrafi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak miszka mowi nie mam uchwytów wiec potrzebne 4 uchwyty i siatka...tylko jakie uchwyty i jak wygląda siatka z kieszenią do sedana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tej siatki do bagaja to czy o tym numerku będzie pasiła

[h=3]8E5 861 869[/h]

$_57.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee chlopaki ja nie mam gwintu tylko zawieche sline 1be, a tlustej tesciowej nie zamierzam wozic ;) wiec jak bedzie optymalnie z dystansami do moich felg najlepiej? A do kolegi fo chce siatke do bagaja jak nie masz tak jak u mnie w fotce ponizej to musisz zakupic 4 uchwyty wziac nozyk i wyciac otwory w podlodze tapicerki i wkrecic a potem myslec o siatce quza9u7u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale qwaaaaaa jeszcze 3 dni i urlop :banan: 5 tyg

A już tydz siedze na L4. :grin: Jutro pójdę do roboty zobaczę jak mi się będzie pracować i albo zostanę albo na ostatnie 3 dni LQuattro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą fele więc wrzucaj 15 będzie gicior:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak miszka mowi nie mam uchwytów wiec potrzebne 4 uchwyty i siatka...tylko jakie uchwyty i jak wygląda siatka z kieszenią do sedana?

pierw panie musisz się zaopatrzyć w odpowiednie boczki które posiadają otwory przez które przechodza uchwyty i potem są przekręcone do specjalnie na to przygotowanych miejsc w podłodze bagażnika

W sedanie bez składanych siedzeń nie było chyba takich uchwytów , przez co też nie występowały boczki z odpowiednimi otworami . Miejsca do montażu w podłodze na 100% musisz mieć , tylko musisz wyciąć odpowiednie otwory w tapicerce boczków , przełożyć przez nie uchwyty i przykręcić .

jeździłem tak przez pewien czas zanim kupiłem ori pod składane siedzenia .

dodam że wcześniej miałem nie składaną tylną kanape :wink:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

Eee chlopaki ja nie mam gwintu tylko zawieche sline 1be, a tlustej tesciowej nie zamierzam wozic ;) wiec jak bedzie optymalnie z dystansami do moich felg najlepiej? A do kolegi fo chce siatke do bagaja jak nie masz tak jak u mnie w fotce ponizej to musisz zakupic 4 uchwyty wziac nozyk i wyciac otwory w podlodze tapicerki i wkrecic a potem myslec o siatce http://img.tapatalk.com/d/14/06/10/quza9u7u.jpg

masz panie numer tej siatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyty mają być takie

u6eqatyt.jpg

Takie same tylko z innymi oznaczeniami występują w audi a3 a4 a6 tt passat skoda golf ....

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Zaraz miszka polece 4 raz do furki i zyrkne special 4u ;)

Thanks mate :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapaj numer siatki ezy2ezev.jpg

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Wladi ale ty wcisnales dystanse 15 na przo i tyl? Czy tylko na tyl a przod mniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel na tył 15 weszły na przód mogły by być 10...

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

:slina::slina::slina::slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle, że na przod max 10 na tyl spokojnie 15. Moze poszukam i po cichu udw sie cos kupic, dystanse tylko z amelinium? I tylko HR? Czy jest cos jeszcze godnego uwagi? Wwzne aby byly sruby do tego i aby dystanse mialy kołnierze tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...