Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie kto zapoda torrenta do nowego odcinka gry o tron

w uk wiekszosc piaratebay poblokowana:facepalm:

Co??:shock3: Zeby .se nie zablokowali:whistling:

ale to w uk kolego

wszytskie piraty jakie znam w uk poblokowane

w polsce natomiast smigaja :facepalm:

Nie rozumiem. znaczy nie możesz odpalić np strony thepiratebay.se??:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie kto zapoda torrenta do nowego odcinka gry o tron

w uk wiekszosc piaratebay poblokowana:facepalm:

Co??:shock3: Zeby .se nie zablokowali:whistling:

ale to w uk kolego

wszytskie piraty jakie znam w uk poblokowane

w polsce natomiast smigaja :facepalm:

Nie rozumiem. znaczy nie możesz odpalić np strony thepiratebay.se??:whistling:

tak dokladnie

na kazdej masz komunikat

Error - site blocked

Opublikowano
O tej właśnie mówiłem. A przełącznik to chodzi ci o taki jak pod tym pierwszym od lewej przełaczniku jest?

audi A4 B6 B7 włącznik świateł IDEALNY orginał (4285605459) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tak właśnie o taki mi chodzi:hi:
Opublikowano

znacie jakiś dobry sklep motoryzacyjny we wrocławiu który ma dobre ceny ? bede okazyjnie dziś i potrzebuje kupic jakis plyn do mycia silnikow bo bede czyscil egr oraz musze kupic pare uszczelek :wink:

Opublikowano

Sa ciekawe trackery tzn zamkniete strony torrentowe gdzie sa i mega predkosci i swiezynki i w najlepszej mozliwej jakosci i zawsze wiesz co sciagasz ;) ja w poniedzialki juz z rana moge ogladac Gre o Tron, szkoda ze ponad rok temu zamkneli mozliwosc zaproszenia ale jak znow pojawi sie taka mozliwosc to moge kogos wciagnac w ten tracker

Opublikowano
panowie kto zapoda torrenta do nowego odcinka gry o tron

w uk wiekszosc piaratebay poblokowana:facepalm:

Co??:shock3: Zeby .se nie zablokowali:whistling:

ale to w uk kolego

wszytskie piraty jakie znam w uk poblokowane

w polsce natomiast smigaja :facepalm:

Nie rozumiem. znaczy nie możesz odpalić np strony thepiratebay.se??:whistling:

tak dokladnie

na kazdej masz komunikat

Error - site blocked

Ja yebie jaka manipluacja:facepalm: Tylko patrzeć kiedy jakiś z naszych polityków pojedzie do uk i zerknie że tak można to zaraz będzie i u nas:kwasny:

Jak coś chcesz to pisz to Ci podeślę torrenta:decayed:

Opublikowano
Ktoś wie jaki torx przychodzi do odkrecenia hebli bo nie mam a muszę pożyczyć... mój torx 50 jest za mały

memory five wladi i wszystko jasne :-)

wujek tam nie ma torxa tylko M :wink:

Wujek jednak torx już ogarnąłem potrzebny był T55:wink:
Opublikowano

:siema:

malduej ze prawo jazdy kat. A dziś zrobiłem za pierwszym podejsciem i wracm do żywych!!!! :banan:

Opublikowano
No to graty Artu , to teraz motorek :-)

jeden już ma, chyba że sprzedał :decayed:

Opublikowano

Gratulacje Artur ;-) :-*

Opublikowano

Gratulacje chopie , jak chcesz to mam polandzie wsk125 i mz250 :decayed:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Jeśli chcesz tylko obejrzeć bez ściągania to wejdź na stronkę kinoman.pl. Nie trzeba nic ściągać ani nawet tworzyć konta

Opublikowano
No to graty Artu , to teraz motorek :-)

jeden już ma, chyba że sprzedał :decayed:

tamten sprzedany...jutro jade po drugi :decayed:

fazera 600

Opublikowano

To git ;) wpadne chyba popiz*owac taka maszyna :) a co tam Monia na to ? :P

Opublikowano
:siema:

malduej ze prawo jazdy kat. A dziś zrobiłem za pierwszym podejsciem i wracm do żywych!!!! :banan:

Gratki. Moto fajna sprawa ale trzeba z głową hehe coś o tym wiem :wink:

tak właśnie o taki mi chodzi:hi:

:thumbup1:

Dzisiaj a4 mnie całkiem rozwaliła. Nie pali odrazu tylko muszę z 10 razy przekręcić kluczyk nim we końcu zaskoczy rozrusznik. :facepalm:

Panowie co myślicie kupić używkę czy po regeneracji? Czy jedynie nówka. :kwasny:

Opublikowano
panowie kto zapoda torrenta do nowego odcinka gry o tron

w uk wiekszosc piaratebay poblokowana:facepalm:

Co??:shock3: Zeby .se nie zablokowali:whistling:

ale to w uk kolego

wszytskie piraty jakie znam w uk poblokowane

w polsce natomiast smigaja :facepalm:

Nie rozumiem. znaczy nie możesz odpalić np strony thepiratebay.se??:whistling:

tak dokladnie

na kazdej masz komunikat

Error - site blocked

Ja yebie jaka manipluacja:facepalm: Tylko patrzeć kiedy jakiś z naszych polityków pojedzie do uk i zerknie że tak można to zaraz będzie i u nas:kwasny:

Jak coś chcesz to pisz to Ci podeślę torrenta:decayed:

spoko dzieki

:hi:

mozesz mi podrzucic person of interest se3e20 bo nie moge dorwac nie musi byc ten 720p ten x264killers wystarczy :wink:

:hi:

Opublikowano
To git ;) wpadne chyba popiz*owac taka maszyna :) a co tam Monia na to ? :P

hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto :polew:

Opublikowano

Rozrusznik założyłem zamiennik HP. Nie powiem złego słowa 3 lata idealnie a kosztował nowy 550zł.

Tapatalk Pro Sony Xperia™

Opublikowano

Zaraz trza do realnego swiata wracac.

za B6D i mojego ex czarnucha

image.jpg I za octaviusza :dancing:

Opublikowano
To git ;) wpadne chyba popiz*owac taka maszyna :) a co tam Monia na to ? :P

hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto :polew:

Jak jakieś graty potrzeba to zapraszam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.