Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomyślę o tej 225, 1% to chyba dopuszczalne co myślicie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wandej pamiętasz o mnie:whistling:

Opublikowano
Wandej pamiętasz o mnie:whistling:

Nie:decayed:

Opublikowano
Pomyślę o tej 225, 1% to chyba dopuszczalne co myślicie

dopuszczalne jest 3%

Opublikowano
Pomyślę o tej 225, 1% to chyba dopuszczalne co myślicie

myślisz tam coś o mnie ? :decayed:

Opublikowano

Józek możesz powiedzieć gdzie pod maską jest osuszacz klimy i ten dławik?

Opublikowano

osuszacz za prawa lampa przednia, przy rogu blotnika/zderzaka

dlawik pod podszybiem na przewodzie idacym do kabiny

Opublikowano

Osuszacz jest pod prawa lampa a dlawik jak stoisz przed maska w gornym rogu po lewej stronie. W tej aluminiowej rurce sie znajduje ;)

Opublikowano

:hi:

Pany która to rurką do tego dławika

Opublikowano

Dzięki :-)

Opublikowano

asanubus.jpg

u4asapun.jpg

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

?

Opublikowano

Zadna , stoisz przed otwarta maska, gorny lewy rog [emoji6]

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Ale nie na podszybiu tylko ciut nizej

Opublikowano

Wyslij i mi Hammer to foto [email protected] przyda sie

Opublikowano
Pomyślę o tej 225, 1% to chyba dopuszczalne co myślicie

myślisz tam coś o mnie ? :decayed:

Odezwie się wieczorem

Opublikowano

Upss no to na opak przeczytalem z telefonu watek ;)

Opublikowano
Wyslij i mi Hammer to foto [email protected] przyda sie

Jakie foto :decayed: miszka (nowy nick :decayed:) ma mi coś podesłać :wink:

Miszka był już dawno tylko trzeba było załatwić sprawy papierkowe :wink:

H4mm3R czemu ty wcześniej nic nie pisałeś , całkiem mi to z głowy wyleciało :facepalm:, wieczorem ogarnę :wink:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

Zadna , stoisz przed otwarta maska, gorny lewy rog [emoji6]

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Ale nie na podszybiu tylko ciut nizej

Panie a uwzględniłeś że ja mam angola i czy napewno to jest w tym samym miejscu co w europejskiej wersji ?

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Bo górny lewy róg to ja mam komputer :wink:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

?

Opublikowano

Pany który mi znajdzie "w swoim garażu:grin:" ramke na biegi manual alu szczotkowane 1nk ?

Opublikowano

o takiej ramce mowisz :naughty::naughty::naughty:

bG14Qfb.jpg dodam do tego ze jest w garazu

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.