Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Jak dobrze, ze mundial konczy sie bo ciezko rano isc do roboty...ludziska rzucily sie na zestawy z rs4 podstopnice i nakladki takze przestanie to byc rarytasem, zwykle fabryczne beda wow ;)
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprawdzales heble ??

Opublikowano
:hi: Jak dobrze, ze mundial konczy sie bo ciezko rano isc do roboty...ludziska rzucily sie na zestawy z rs4 podstopnice i nakladki takze przestanie to byc rarytasem, zwykle fabryczne beda wow ;)

Teraz takie będą rządzić:

4401802876.jpg

Opublikowano
:hi: Jak dobrze, ze mundial konczy sie bo ciezko rano isc do roboty...ludziska rzucily sie na zestawy z rs4 podstopnice i nakladki takze przestanie to byc rarytasem, zwykle fabryczne beda wow ;)

Teraz takie będą rządzić:

http://s22.postimg.org/8uny2toh9/4401802876.jpg

:wtf:

Opublikowano

Hahaha. Co krzywda?? 200zł i mało ludzi ma:grin:

Opublikowano
:hi: Jak dobrze, ze mundial konczy sie bo ciezko rano isc do roboty...ludziska rzucily sie na zestawy z rs4 podstopnice i nakladki takze przestanie to byc rarytasem, zwykle fabryczne beda wow ;)

Teraz takie będą rządzić:

http://s22.postimg.org/8uny2toh9/4401802876.jpg

takie to mozna kupic z gazetka kaczora donalda:decayed:

Opublikowano
:grin: Nie gadaj nie są złe:wink:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:grin: Nie gadaj nie są złe:wink:

To co zakładasz takie :-P ;-)

Opublikowano
:grin: Nie gadaj nie są złe:wink:

To co zakładasz takie :-P ;-)

:grin: nie :wink:

Opublikowano

:-D ;-)

Opublikowano

No ale jak z trwaloscia tych pedalow z rski? Te gumy nie wycieraja sie za szybko?

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Sprawdzales heble ??

Jeszcze nie wkrecilem fotela czasu wczoraj nie bylo [emoji34]

Opublikowano

U mnie jeden jest lekko przedarty - gazu o ile się nie mylę, ale jakoś specjalnie nie rzuca się to w oczy ;-)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja swoje mam juz rok i wygladaja jak nowki:wink:bo na boso jezdze:grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Andrzeju zrezygnowałem z wywalenia kata. Jak go wyciągnołem to jak i z przodu i z tyłu jak czyściutki i nie miałem serca go wywalić:wink: może jak znajdę coś na alledrogo zapchanego lub w opłakanym stanie to kupię wywalę i wstawię ale na tą chwilę szkoda mi go było:whistling:

Opublikowano
:hi:

Andrzeju zrezygnowałem z wywalenia kata. Jak go wyciągnołem to jak i z przodu i z tyłu jak czyściutki i nie miałem serca go wywalić:wink: może jak znajdę coś na alledrogo zapchanego lub w opłakanym stanie to kupię wywalę i wstawię ale na tą chwilę szkoda mi go było:whistling:

Rozmawiałem z takim jednym gościem który ma wywalonego kata. Powiedział że jak zostawił puchę to buczy mu jak uj w środku:kwasny: I szuka strumiennicy. Powiedziałem debilowi żeby założył downpipe i zobaczy efekty:naughty:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

Mordziaki leje u nas ktoś do auto olej LM(liuqi moly)? :whistling:

Opublikowano

Moze bedzie teraz lepiej, kurna Czaki chyba sie zajeb.. bo dostalem dzis od niego tunel z 2004 a nie z 2007 i z B6 chyba a nie z B7 [emoji12]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.