Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy Twojej glebie może być to już ryzykowne. Powiedz, Ty wczoraj tak przyjechałeś, czy może skręcałeś jeszcze przód?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tam mam na stałe, czy lato czy zima i jest git:wink:

Jak sam jezdze to jest super.

W 2-3 os potrafi przytrzev jak mocno skrece.

Unikam kilku drog w gdansku,ale tragedii nie ma.

Opublikowano
no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

Opublikowano

Witam rezaczy :hi:

Mam szybkie pytanie co może być nie tak z klimatronikiem jak chce włączyć obieg zamkniety do klimy żeby chlodziło to nie chce sie wylączyć ECON przez co i obiek zamkniety nie działa i nie chłodzi klima, wiecie może co mogło paść?

Opublikowano
no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

Ta Domin ma z a6:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

W

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

W

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

miałem to samo, padł czujnik, ten jak stoisz przy aucie z otwartą maską po prawej stronie na dole. Podepnij vaga i zobaczysz błąd czujnika wtedy będzie na 100% pewne :wink:

Opublikowano
no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

Ta Domin ma z a6:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

W

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

W

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Wandej nie pij więcej:polew:

Opublikowano
no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

Ta Domin ma z a6:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

W

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

W

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:polew: kocham Twojego hateceka :grin:

Opublikowano

Wkurfia mnie ten taptalk czasem:przebiegly:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego :grin:

miały. bodajże w s6 pchali z et30.

Mialem na mysli, że nie w A4 :P

Opublikowano

Panowie i Panie jest niedługo jakaś impreza Vag ów?

Opublikowano

Warto szukac i kupic uzywki oslony pod tylne tarcze 288mm z B7 3.0TDI za 85zl czy w ASO nowki kosztuja niewiele wiecej? Ktos z familii wywalil moje z garazu zanim zdazylem zrobic moda z heblami :/ a i czy B7 3.0tdi wystepowaly zarowno w quattro i fwd czy tylko w Q? Bo jakies oslony nie podejda do oski w B6?

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Pacze, że chyba wszyscy oglądają finał mumdialu bo cisza tu panuje grobowa [emoji12]

Opublikowano

Noo meczyk fajny dają chłopaki radę:wink:

Opublikowano

Czyzby mialy byc karne jak z Holandia?

Opublikowano

żeby tylko dojczlandery nie wygrali!!!:doh:

Opublikowano
Panowie i Panie jest niedługo jakaś impreza Vag ów?

OEM za miesiąc:naughty:

Zapisuj się:kox:

Opublikowano

A gdzie to będzie?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
A gdzie to będzie?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Ostrów WLPK:wink: U Kaja znaczy:decayed:

Opublikowano

Dzięki Truskawa i Wandej, muszę poczytać i może się skuszę :-P podjadę swoim padlem heh

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.