Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heja z rana :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
heja z rana :)

ranek juz dawno minal:decayed:

Opublikowano

Gdzies napewno jest teraz rano :P :p ja ba nawet juz z roboty wróciłem hahahah :P :p

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

ps. moja suka :)

5cf1d82988f088d5gen.jpg

Opublikowano
:siema: udalo mi sie dorwac oslony 288mm na tyl z B7 3.0tdi Q, setka złociszowa za wszystko już wlacznie z kw to chyba dobry deal?

Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują...

Opublikowano
Gdzies napewno jest teraz rano :P :p ja ba nawet juz z roboty wróciłem hahahah :P :p

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

ps. moja suka :)

http://s29.postimg.org/3oimn1apf/5cf1d82988f088d5gen.jpg

co to za końcówki wydechu ? 110 ? :hi:

Opublikowano
Gdzies napewno jest teraz rano :P :p ja ba nawet juz z roboty wróciłem hahahah :P :p

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

ps. moja suka :)

http://s29.postimg.org/3oimn1apf/5cf1d82988f088d5gen.jpg

co to za końcówki wydechu ? 110 ? :hi:

90 mm Ulter-a

Opublikowano
Gdzies napewno jest teraz rano :P :p ja ba nawet juz z roboty wróciłem hahahah :P :p

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

ps. moja suka :)

http://s29.postimg.org/3oimn1apf/5cf1d82988f088d5gen.jpg

co to za końcówki wydechu ? 110 ? :hi:

90 mm Ulter-a

jakieś to zdjęcie zdeformowane :decayed:

Opublikowano
Gdzies napewno jest teraz rano :P :p ja ba nawet juz z roboty wróciłem hahahah :P :p

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

ps. moja suka :)

http://s29.postimg.org/3oimn1apf/5cf1d82988f088d5gen.jpg

co to za końcówki wydechu ? 110 ? :hi:

90 mm Ulter-a

jakieś to zdjęcie zdeformowane :decayed:

Nie podoba sie to nie oglądać :P :p :P

ps. robione szerokim obiektywem 10-20

Opublikowano
Siema panowie, szybkie pytanko, chcę dołożyć Quattro do avanta awx od sedana 2,5 Tdi, czy avant a sedan jest różnica???

Szukam też kogoś chętnego do pomocy

miałem dzwonić - kolunio twierdził, że nic nie wie o żadnym błotniku i jest w ciężkim szoku :decayed:

Opublikowano
:siema: udalo mi sie dorwac oslony 288mm na tyl z B7 3.0tdi Q, setka złociszowa za wszystko już wlacznie z kw to chyba dobry deal?

Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują...

To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema: udalo mi sie dorwac oslony 288mm na tyl z B7 3.0tdi Q, setka złociszowa za wszystko już wlacznie z kw to chyba dobry deal?

Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują...

To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p

Przerobisz, dopasujesz i będzie dobrze :wink:

Opublikowano
:siema: udalo mi sie dorwac oslony 288mm na tyl z B7 3.0tdi Q, setka złociszowa za wszystko już wlacznie z kw to chyba dobry deal?

Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują...

To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p

też słyszałem że osłony tył na 288mm z Q do ośki nie podejdą

Opublikowano

ja potrzebuje wiązki do PDC ( sterownik - wiazka auta) :) bo troche za leniwy jestem zeby samomu sobie zrobić :)

Opublikowano
:siema: udalo mi sie dorwac oslony 288mm na tyl z B7 3.0tdi Q, setka złociszowa za wszystko już wlacznie z kw to chyba dobry deal?

Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują...

To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p

też słyszałem że osłony tył na 288mm z Q do ośki nie podejdą

A ja słyszalem, że dokladnie na odwrot jest, z Q do FWD pasi a na odwor juz nie [emoji12]

Opublikowano
ja potrzebuje wiązki do PDC ( sterownik - wiazka auta) :) bo troche za leniwy jestem zeby samomu sobie zrobić :)

ja mam wiazke pdc siusiaku:decayed:daleko nie masz leniwcu to podjedz:decayed:

Opublikowano
ja potrzebuje wiązki do PDC ( sterownik - wiazka auta) :) bo troche za leniwy jestem zeby samomu sobie zrobić :)

ja mam wiazke pdc siusiaku:decayed:daleko nie masz leniwcu to podjedz:decayed:

kilkadziesiat tuneli w tym jeden pod wodą , dwa promy , :) :) - ale aż tak daleko nie jest to fakt ;)

o Panie a ja szukam niewiadomo gdzie tego ostatniego brakującego elementu :):)

Opublikowano

lezy u mnie juz z rok i sie kuzy.mam jeszcze pare gadzetow na zbyciu bo te durne norki nie chca kupic:doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.