Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie pamiętam dokładnie ,ale chyba je skręciłem razem i przykręciłem do szyny

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chodzi o to ze wolalbym uniknac druciarstwa przy skrzynce z bezpiecznikami i tak myslalem czy mozna czy nie zaszkodzi oba skrecic w szynie, Andrzeju masz pw na Whatsappie

Opublikowano

:hi:

Ludziska, orientujecie się jakie klocki do zestawu 320/288 są potrzebne. Jedyne co wiem, to że jest to zestaw od Q, bo nie ma na przedzie blaszki dociskającej klocki, tylko sprężynkę........reszty nieznaju:facepalm: Druga sprawa, to jakiej marki klocki najlepiej kupić?

Opublikowano
Polecono mi tu napisać bo podobno sami wyjadacze i szybko uzyskam odpowiedź:D

Chłopaki orientujecie się gdzie dorwać kod lakieru jaki wykorzystał ronal na oryginalnych felgach rs6 tzw. łopaty? Potrzebuję zaprawić parę odprysków:D

I co nikt mi nie pomoże? :(

Opublikowano
:hi:

Ludziska, orientujecie się jakie klocki do zestawu 320/288 są potrzebne. Jedyne co wiem, to że jest to zestaw od Q, bo nie ma na przedzie blaszki dociskającej klocki, tylko sprężynkę........reszty nieznaju:facepalm: Druga sprawa, to jakiej marki klocki najlepiej kupić?

kolcki to ferodo ds .....chyba ze sie myle .... tyrknij do deva to Ci wsio powie na ten temat

Opublikowano

Pany nawet nie wiecie jakim wkurwio.... dałem turbo do regeneracji ...odebrałem w czwartek i dzisiaj po montażu turbo puściło olej:facepalm:... ręce mi opadły, krew zalała

Opublikowano
Pany nawet nie wiecie jakim wkurwio.... dałem turbo do regeneracji ...odebrałem w czwartek i dzisiaj po montażu turbo puściło olej:facepalm:... ręce mi opadły, krew zalała

hmm to masz troche lepiej niz ja.ja robilem fiata ducato,sprzeglo komplet wszystko pieknie ladnie poskladane a po chwili jazdy pierdyknal nowy wysprzeglik:facepalm:a co za tym idzie trzeba znowu skrzynie zwalac:doh:

Opublikowano

no kur.. ja tu jutro na urlop a samochód jeszcze tydzień uziemiony... wszystkie roboty, rezanak itp. odwołane:facepalm::cry:

Opublikowano

jak to sie mowi c**jnia jednym slowem:decayed:

Opublikowano

a nic mi nie mow... 2 tygodnie urlopu z czego jeden bez samochodu... mam cichą nadzieje ze na OEM ogarne wszystko:facepalm:

Opublikowano

Full BoSe ogarniety kilka dni temu, dzis w kooooncu zamknalem rozdzial dokladania full elektryki szyb, jutro wkladam siedziska, kilka plastikow i ajda w miasto masowac narzady sluchowe ;)

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

No i mod hebli 320/288 ogarniety wiec bedzie mozna wygrzewac klocki i tarcze co by nie sfajczyc ich ;)

Opublikowano

co tu sie dzieje Pany !!!! :P :p

obudowa filtra APR Carbonio wjechała dzis do mnie na pokład :):)

Opublikowano

jak to co sobota :decayed::wink:

Opublikowano
jak to co sobota :decayed::wink:

No właśnie zamiast rezać to obijata sie tu :P :p

Opublikowano

Ma ktoś może jakiś pomysł na wybicie sworznia od banana, bo chyba walenie młotem w aluminiową zwrotnicę odpada? Może jakiś rodzaj ściągacza, mam jeden ściągacz, ale jest duży i trzeba do niego odkręcać półośkę.

Opublikowano
jak to co sobota :decayed::wink:

No właśnie zamiast rezać to obijata sie tu :P :p

ty mi nie pitol bo jak juz wyzej pisalem wymienilem we fiacie ducato zasrane sprzeglo wiec to mega duzo:doh:

Opublikowano

Tomek wyrobił normę za wszystkich :decayed:

Opublikowano
jak to co sobota :decayed::wink:

No właśnie zamiast rezać to obijata sie tu :P :p

ty mi nie pitol bo jak juz wyzej pisalem wymienilem we fiacie ducato zasrane sprzeglo wiec to mega duzo:doh:

A w Audi co ześ zrobił ??? :P :p i co głupio ci teraz :P :p

Opublikowano

w audi jebnalem czyszczenie z piasku z plazy i co?zatkalo kakao:polew:

Opublikowano
w audi jebnalem czyszczenie z piasku z plazy i co?zatkalo kakao:polew:

yyyyyy NOOOOOOOOOOOOOOOO zatkało bo u mnie to same trawiaste albo kamieniste plaze :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.