Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wrclaguna ,sorry to był avant

Edytowane przez greg2505

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki :wink:

Opublikowano

A ktoś z Wrocka jest? Cwiara zajęty w tym tygodniu.

Opublikowano

A ktoś z Wrocka jest? Cwiara zajęty w tym tygodniu.

zobacz bohatera jaki zajęty

a9u9ezem.jpg

dwie osoby w Twojej okolicy które mogłyby Ci pomóc są niedostępne... sorry, taki mamy klimat :decayed:

Opublikowano

Siemka

Jakie końcóweczki wydechu na dwie strony radzicie pod zwykła dokładkę? Ma ktoś kogoś sprawdzonego co tym handluje? Celowałem ok, 100 mm delikatnie ścięte...co myślicie?

Edytowane przez Zemis

Opublikowano

100mm do s4 wkładają 90mm chyba będzie u Ciebie optymalna

Opublikowano

90 mm ultera proponuje :wink:

Opublikowano

oki 90 mm. ULTER oki, własnie nie mogłem sobie przypomnieć producenta dzięki

a ma ktos pewny kontakt do ogarnięcia takich koncóweczek?

Edytowane przez Zemis

Opublikowano

ja bralem z allegro

Opublikowano

Chlopaki pilnie potrzebuje namiary na warsztat samochodowy na trasie Poznań Świebodzin, siostrze audi padlo prawdopodobnie cos ze wspomaganiem tj pompa, jechali do Holandii z Mazur i sa w kropce :/

Opublikowano

A ktoś z Wrocka jest? Cwiara zajęty w tym tygodniu.

zobacz bohatera jaki zajęty

a9u9ezem.jpg

dwie osoby w Twojej okolicy które mogłyby Ci pomóc są niedostępne... sorry, taki mamy klimat :decayed:

To Cwiare już trzeba wozić bo jego krew zamieniła się w alkohol :grin::grin::grin:

Opublikowano

A ktoś z Wrocka jest? Cwiara zajęty w tym tygodniu.

zobacz bohatera jaki zajęty

a9u9ezem.jpg

dwie osoby w Twojej okolicy które mogłyby Ci pomóc są niedostępne... sorry, taki mamy klimat :decayed:

To Cwiare już trzeba wozić bo jego krew zamieniła się w alkohol :grin::grin::grin:
nie tylko on jako pasażer jadzie :grin:
Opublikowano

kiedy się solar uchyla ? jak co ? się mocno nagrzeje ? czy jak to jest ?

Nie uchyla...

Opublikowano

Pochwale się :whistling:

Opublikowano

Pisz co dołożyłeś...dodatkowe silniczki?

Opublikowano

Napisano dziś, 20:56

Pisz co dołożyłeś...dodatkowe silniczki?

kable z prawych drzwi extra puszczone do lewych i cytując

Napisano dziś, 21:52

Pany. Tam żadnej elektroniki nie ma. 2 przekaźniki. 4 diody 2 rezystory 2 tranzystory. Troszke kabli . Złączki. Bezpiecznik taśma tesa . Wiedza ucha. Kpl narzędzi z lidla. Jakies % lutownica . Cyna. Przekaźnik luster . Lustra . Dzień wolnego. Wątroba na chodzie. Wyrozumiała kobita. No i pilot....

Wysłane z taboreta...

Aaaaa i szklarnia na wypadek ulewy .

jedynie co to przełącznik lusterek przerobiony bo już z niego nie da się złożyć luster,lustra tylko z pilota działąją

przełącznikiem rozłącza się moduł

waldi takie cuś doszło w drzwiach :wink:

20140811_132355.jpg

Opublikowano

Jaki moze byc powod kiedy na desce rodzielczej podczas jazdy na autostradzie wlaczyla sie i swieci dioda od akumulatora? Chodzi o A4 B5 1.9tdi

Opublikowano

Jaki moze byc powod kiedy na desce rodzielczej podczas jazdy na autostradzie wlaczyla sie i swieci dioda od akumulatora? Chodzi o A4 B5 1.9tdi

pierdolnął albo pasek od altka albo regulator napięcia czy coś (pytaj kowiego z battalionu - to mu pada raz na rok) zdechł. w momencie jak wyczerpie energie z aku to jest pchanie albo laweta. szczerze wspôłczuję jak na autostradzie...

reasumując: brak ładowania i jazda się kończy.

Edytowane przez kaju

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.