Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 B6 OGRZEWANIE POSTOJOWE WEBASTO DIESEL KPL (4565488790) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.


Audi A4 B6 2.5 01 04 ogrzewanie postojowe WEBASTO (4560439645) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ze względu ze nie wolno komentować i pytać w "Ciekawych aukcjach" to co by było jeszcze potrzeba do montażu takiego ustrojstwa w B6...?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakbyście śledzili odpowiednie wątki na forum to wiedzielibyście, że dyskusja na temat shoutboxa była już poruszana kilkakrotnie i za każdym razem była odrzucana - po tą są wątki typu b5b, b6d i równoległe, by tam

właśnie spamować o wszystkim i o niczym...

Owszem bylo poruszane lecz nie ulega wątpliwości, że jest to za***ista sprawa ;) na stronkach torrentowych (tych lepszych) swietnie przyjął sie na glownej stronie shoutbox, tylko, ze tu forum jest mocno uogólnione i bysmy faktycznie mieli problemy z odnalezieniem wczesniejszych wpisow innych ludzi z mniejszego grona :)
Opublikowano

AUDI A4 B6 OGRZEWANIE POSTOJOWE WEBASTO DIESEL KPL (4565488790) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Audi A4 B6 2.5 01 04 ogrzewanie postojowe WEBASTO (4560439645) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ze względu ze nie wolno komentować i pytać w "Ciekawych aukcjach" to co by było jeszcze potrzeba do montażu takiego ustrojstwa w B6...?

Ogólnie wszystko jest potrzeba tylko sterownika z pilotem no i zestawy są z 2.5 tdi ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

:siema:

co tutaj się dzieje ? :D

Opublikowano

Tego nikt niewie :P

Opublikowano

Turzol najlepszy odrdzewiacz bezaapelacyjnie to plyn hamulcowy:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Turzol najlepszy odrdzewiacz bezaapelacyjnie to plyn hamulcowy:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

A i więcej nie pije:facepalm: Dzisiaj dopiero dochodzę do siebie:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nawet nie probuje czytac tego calego badziewia co przez miesiac nawypisywaliscie... :decayed:

Marcin nalezy mi sie wpierd... :stupid2:

Opublikowano

Nawet nie probuje czytac tego calego badziewia co przez miesiac nawypisywaliscie... :decayed:

Marcin nalezy mi sie wpierd... :stupid2:

jaki leń :decayed:

Opublikowano

Nawet nie probuje czytac tego calego badziewia co przez miesiac nawypisywaliscie... :decayed:

Marcin nalezy mi sie wpierd... :stupid2:

jaki leń :decayed:

Edyta szkoda gadac ostatnim czasy:)

Zna sie ktos tutaj na Merolach?

Interesuje mnie pare tematow zwiazanych z Sl500 r129.

Opublikowano

może vario by ci pomógł, chyba orientuje się w temacie, pisz do niego

wakacje były to sobie wolne zrobiłeś od forum :wink::P

Opublikowano

może vario by ci pomógł, chyba orientuje się w temacie, pisz do niego

wakacje były to sobie wolne zrobiłeś od forum :wink::P

Dziekuje za takie wakacje... :facepalm::wink:

Edyta ten Twoj Purpydel mocno urusł od ostaniej wizyty u mnie? :tongue4:

Opublikowano

gdzie widziałeś :eusathink::naughty: no to już tyle czasu zleciało :wink:

pisz na pw co tam się dzieje...

Opublikowano

Turzol najlepszy odrdzewiacz bezaapelacyjnie to plyn hamulcowy:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Turzol najlepszy odrdzewiacz bezaapelacyjnie to plyn hamulcowy:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

A i więcej nie pije:facepalm: Dzisiaj dopiero dochodzę do siebie:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Aż tak Cię sponiewierały te cztery kasztelany? :polew:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bry

Opublikowano

Witam

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:Siemka:

Opublikowano

Witka ;)

Wczoraj wyrwalem tasme z koncowka A pod multi kiere z B7 za jedyne 19zl :D

Edytowane przez serfin

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.