Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

XL, tzn ?

extra load. Podwyższona nosnosc i tak jak Bieniek mówi wzmocnione boki opony. A po za tym wydają się szersze od zwykłych w tym samym rozmiarze:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany a pro po opon ja po tym sezonie muszę dwie sztuki wymienić może ktoś coś polecić w rozmiarze 215/40/18 na felgę 8J


wogóle jest szansa że rant ochronny przy tym jeszcze będzie?

Opublikowano

pany a pro po opon ja po tym sezonie muszę dwie sztuki wymienić może ktoś coś polecić w rozmiarze 215/40/18 na felgę 8J

wogóle jest szansa że rant ochronny przy tym jeszcze będzie?

:hi:

ja mam u siebie pirelli zero rosso z rantem ochronnym :P

Opublikowano

:hi:

jeździ ktoś w zimie na 18' ? mam do kupienie w dobrej cenie i się zastanawiam czy jest sens ?

Opublikowano

ja będę jeździł teraz, a co masz ? może ja kupię :decayed:

:hi:

Opublikowano

tylko druga strona ma też delikatne pęknięcia, od razu chce to razem reklamować , nie zaszkodzi myślę ;) a nic nie tracę

mi nie udało się z reklamacją bo już troche miałem nalata na nich, ale koledze się udało jak coś moge podpytać.I z tego co wiem to jest wada fabryczna ,moje tak wyglądały

.2012-07-21120246_zps104ba03f.jpg

2012-07-21120254_zpsc4c1262f.jpg

Opublikowano

ja będę jeździł teraz, a co masz ? może ja kupię :decayed:

:hi:

a takie tam :decayed:

Opublikowano

Pany czy pod tarcze 320 trzeba zmieniać ta osłonę termiczna jeśli mam 288 tarcze? ??

Opublikowano

Panowie, który w czwartek allmotros na podnośniku wisiał? ładna sztuka:)

Opublikowano

Secio nie trzeba

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

Secio nie trzeba

Wysłane z mojego GT-I9070

Dzięki :-))
Opublikowano

Leniwiec z Ciebie, w dziale modu z heblami co kilka stron jest zapytanie i odp na Twoje pytanie ;)

Opublikowano

No pewnie tak ale wiesz jak to wygląda na telefonie i w robocie wiec wole zapytać i czekać na odp nic szukać godzinę.

Opublikowano

:hi:


pany a pro po opon ja po tym sezonie muszę dwie sztuki wymienić może ktoś coś polecić w rozmiarze 215/40/18 na felgę 8J


wogóle jest szansa że rant ochronny przy tym jeszcze będzie?

:hi:

ja mam u siebie pirelli zero rosso z rantem ochronnym :P

obecnie mam je na tylnej osi ale strasznie twarde nie zauważyłeś tego?

Opublikowano

lokP8vr.jpg

Spójrzcie na temp. silnika...trasa, 140km/h i taka temperatura się utrzymuje. To jest normalne zachowanie diesla? W mieście czasami łapie temperaturę 90 stopni i trzyma ją ale też nie zawsze.

Opublikowano

powinien trzymać 90st

Opublikowano

Podepnij vag i zernij ile pokazuje czujnik. Bo może być ze masz 90 stopni i termostat jest ok a czujnik podający na zegary padł :wink: Ja jak odpalam auto mam 60 stopni :decayed:

Opublikowano

lokP8vr.jpg

Spójrzcie na temp. silnika...trasa, 140km/h i taka temperatura się utrzymuje. To jest normalne zachowanie diesla? W mieście czasami łapie temperaturę 90 stopni i trzyma ją ale też nie zawsze.

Termostat na 100% do wymiany standardowy obiad do tego typu silnika jeśli faluje wskazówka. W mieście będziesz miał 90 stopni bo nie rozwija prędkości. Prosty sposób sprawdzić Zagrzej auto do 90 wskocz na autostradę i jak wskazówka opadnie zatrzym się poczekaj czy wzrośnie jak tak to 200% termostat.
Opublikowano

Tylko ori lub wahler (jest troszkę mniejszy ale działa ok, u mnie już 40k km)

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

Tylko ori lub wahler (jest troszkę mniejszy ale działa ok, u mnie już 40k km)

Wysłane z mojego GT-I9070

do 2.0 ori ksoztuje 470zł :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.