Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podepnij vag i zernij ile pokazuje czujnik. Bo może być ze masz 90 stopni i termostat jest ok a czujnik podający na zegary padł :wink: Ja jak odpalam auto mam 60 stopni :decayed:

Czujniki sprawdzałem i są ok, nie ma między nimi rozbieżności. Czyli może to być termostat?

A ori do 1.9 AVF ile może kosztować?

Edytowane przez RicS3

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podepnij vag i zernij ile pokazuje czujnik. Bo może być ze masz 90 stopni i termostat jest ok a czujnik podający na zegary padł :wink: Ja jak odpalam auto mam 60 stopni :decayed:

Czujniki sprawdzałem i są ok, nie ma między nimi rozbieżności. Czyli może to być termostat?

No to juz na pewno termostat :wink: Jak chcesz to Ci podrzuce prajs :wink:

Kup sobie na miejscu maks 40zł taka impreza to szkoda wysyłki :decayed:

Opublikowano

Podepnij vag i zernij ile pokazuje czujnik. Bo może być ze masz 90 stopni i termostat jest ok a czujnik podający na zegary padł :wink: Ja jak odpalam auto mam 60 stopni :decayed:

Czujniki sprawdzałem i są ok, nie ma między nimi rozbieżności. Czyli może to być termostat?

No to juz na pewno termostat :wink: Jak chcesz to Ci podrzuce prajs :wink:

Kup sobie na miejscu maks 40zł taka impreza to szkoda wysyłki :decayed:

Byłbym wdzięczny;)
Opublikowano

siemka. Ma ktos na sprzedanie tempomat + fis z modulem komplecik?

Opublikowano

W 2.0 to razem z obudową w osłonie anty olejowej i stąd ta cena

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

pany a pro po opon ja po tym sezonie muszę dwie sztuki wymienić może ktoś coś polecić w rozmiarze 215/40/18 na felgę 8J

wogóle jest szansa że rant ochronny przy tym jeszcze będzie?

:hi:

ja mam u siebie pirelli zero rosso z rantem ochronnym :P

obecnie mam je na tylnej osi ale strasznie twarde nie zauważyłeś tego?

. Powiem ci ze ja na swoje nie moge narzekać bo sa super
Opublikowano

Pany na szybkości mi potrzeba nr ramki biegow aluminium Szczotkowane 1NK? ma ktos jak sprawdzić?

Opublikowano

:hi:

pany a pro po opon ja po tym sezonie muszę dwie sztuki wymienić może ktoś coś polecić w rozmiarze 215/40/18 na felgę 8J

wogóle jest szansa że rant ochronny przy tym jeszcze będzie?

:hi:

ja mam u siebie pirelli zero rosso z rantem ochronnym :P

obecnie mam je na tylnej osi ale strasznie twarde nie zauważyłeś tego?

. Powiem ci ze ja na swoje nie moge narzekać bo sa super

a w jakim rozmiarze na nich latasz? no ja 245/40/18 mam je to może dlatego i właśnie do końca sezonu je zjeżdżę i szukam 215/40/18 bo przód mam 235/40/18

Opublikowano

Pany ktoś miał do czynienie z Audi A2 z silnikiem 1.4 tfsi...chyba tfsi jak to chodzi warto brać?

Opublikowano

Pany ktoś miał do czynienie z Audi A2 z silnikiem 1.4 tfsi...chyba tfsi jak to chodzi warto brać?

bierz a4 z silnikiem 4,2 :D

Opublikowano

kto mi coś wystawi na eBayu ?

Opublikowano

Siema wszystkim :hi: ,

podrzuci ktoś nry klocków i tarcz ATE pod 320mm :question:

Opublikowano

Siema wszystkim :hi: ,

podrzuci ktoś nry klocków i tarcz ATE pod 320mm :question:

na uj Ci ate?Ferodo Ddf1705 fdb1629

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Siema wszystkim :hi: ,

podrzuci ktoś nry klocków i tarcz ATE pod 320mm :question:

na uj Ci ate?Ferodo Ddf1705 fdb1629

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

dokładnie, bierz od Wandy ferodo.

Opublikowano

Wladi po niedizlei bede miał ceny dla Ciebie :D

Opublikowano

Oki Artek dzięki odrobię w polu :decayed:

Opublikowano

Wroble bedzie przeganial

Opublikowano

Oki Artek dzięki odrobię w polu :decayed:

jak Ty nawet kartofli zbierać nie umiesz ;)

Sent from my телефон

:grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Rapalka nie bądź taki Only You a Ty Ostasek będziesz buraki na polu czesał :lol::lol::lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.