Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi cieknie bo mam jaja ogolone nie tak ja Ty....i Ci potem nieźle zapier.... :grin::grin::grin:

Na oem`ie nie byłem tak pijany chyba żebym Ci przedstawiał moją torbe :polew:

Nie swiruj, tam zawsze jest olej. Ten typ tak ma. Przemyć co się da i git.

no właśnie bo ja też mam olej tam

Lepiej powiedz gdzie Ty nie masz oleju....w głowie? :polew::friends:

Nie no co Ty , mam tam z 1/4 :decayed:

Może i masz ale przepalonego :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ludzie co może być przyczyną większego dymienia na czarno po dawaniu w piz*ę? egr wywalony już

Opublikowano

Mi cieknie bo mam jaja ogolone nie tak ja Ty....i Ci potem nieźle zapier.... :grin::grin::grin:

Na oem`ie nie byłem tak pijany chyba żebym Ci przedstawiał moją torbe :polew:

Nie swiruj, tam zawsze jest olej. Ten typ tak ma. Przemyć co się da i git.

no właśnie bo ja też mam olej tam

Lepiej powiedz gdzie Ty nie masz oleju....w głowie? :polew::friends:

Nie no co Ty , mam tam z 1/4 :decayed:

Może i masz ale przepalonego :decayed:

nie pyskuj, myślisz że teraz masz kolor to możesz się rzucać synek :whistling:

Opublikowano

Mi cieknie bo mam jaja ogolone nie tak ja Ty....i Ci potem nieźle zapier.... :grin::grin::grin:

Na oem`ie nie byłem tak pijany chyba żebym Ci przedstawiał moją torbe :polew:

Nie swiruj, tam zawsze jest olej. Ten typ tak ma. Przemyć co się da i git.

no właśnie bo ja też mam olej tam

Lepiej powiedz gdzie Ty nie masz oleju....w głowie? :polew::friends:

Nie no co Ty , mam tam z 1/4 :decayed:

Może i masz ale przepalonego :decayed:

nie pyskuj, myślisz że teraz masz kolor to możesz się rzucać synek :whistling:

Przepraszam :bag:

Opublikowano

Zrobisz kukurydze, przyślesz mi te części za free i grzechy odpuszczone :)

Opublikowano

nie ma ktoś kurde dobrego vacum do sprzedania? Chciałbym kupić jedną z tych nowszych jak już coś. bo kurde przy hamowaniu mam temat taki ze jak przepompuje parę razy to robi się hamulec twardy i nie hamuje;/ diagnoza to pompa vacum...zmienimy zobaczymy

a jakie pompa vacum powinna wskazywać ciśnienie?

Opublikowano

Sama pompa raczej nie padła tylko krociec z ńiej wychodzący sie luzuje w pompach starego typu ... Jest na to sposób , zagniata sie to specjalnym kluczem zeby uszczelnić ...poczytaj

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

forum przerobiłem ale wujka google jeszcze nie pytałem ale będę musiał tak zrobić bo może uszczelnię ten króciec i będzie chodzić o niebo lepiej więc może właśnie zacznę od tego dzieki Bartku

Opublikowano

Podeślij jakiś link z forum o tym krućcu :wink:

Opublikowano

RicS3 - a robiles jakies logi np turbiny i pompek, sprawdzales cos? Jakies objawy są, poza dymem?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Oooooo :hi: a kogo ti przywiało [emoji13]

Opublikowano

:hi: :hi:

Opublikowano

Bry

Opublikowano

RicS3 - a robiles jakies logi np turbiny i pompek, sprawdzales cos? Jakies objawy są, poza dymem?

Logi robilem jakiś czas temu i nic niby w nich nie wyszło. Żadnych innych objawów poza dymem brak.

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Porob logi, moze tam cos wyjdzie.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Podeślij jakiś link z forum o tym krućcu :wink:

wladi tu masz ciekawy filmik bo na forum ciężko :

a tu filmik z luzem jaki powstaje:

Przy wymianie na nową pompą lepiej wsadzić pompę boscha nie luka bo mają kruciec wkręcany nie zaciskany - mowa o tym jest w filmiku pierwszym

tak wygląda pompa która ma wkręcany kruciec:

krociec_podcisnienie-570x262.jpg

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

Dziadek dzięki widziałem już to i doczytałem że można to łatwo naprawić....wciskając kruciec mocno do końca i delikatnie później ranty zaklepać i pompa jak nowa ;) muszę podziałać bo mi też kruciec wylata

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.