Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ktos szuka moze foteli pelne skora b6 czarna, bose, roletki, pamieci, pelna elektryka, pakiet swiatlo?:)

Ps. Chetnie kupie B6 full s line 1.9tdi.

Jozek to co oddasz za 20 dychy bo juz nie chce mi sie szukac na allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trwałością dają radę co najmniej tak jak ruville czy Febi. A co do reszty gratów podrzucę Ci ceny na pw:wink:

Tapnięte z SGS5

Z trwałością dają radę co najmniej tak jak ruville czy Febi. A co do reszty gratów podrzucę Ci ceny na pw:wink:

Tapnięte z SGS5

Ok dzieki I czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

wejdą mi do avanta na 1bv felgi 8.5x18 z et 20 ?? opona 225/40/18

na moje oko bedzie obcierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

wejdą mi do avanta na 1bv felgi 8.5x18 z et 20 ?? opona 225/40/18

na moje oko bedzie obcierać
Moze byc, ale tylko przy duzym obciazeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki kolego Wandej to bedziemy w kontakcie. Napisz mi jeszcze jak z ich trwaloscia? Jeszcze jedno jak handlujesz czesciami do aut to podaj mi jeszcze cene kompletu sprzegla wraz dwumasem do BRD oraz palniki ksenonowe D4S o barwie 4600K , Osram lub Philips. Moze byc na pw , jak wolisz.

Koledzy kto z Was ma duze upusty w ASO? Potrzebuje zakupic uszczelki drzwi do B6 ta zewnetrzna wokol nich I wewnetrzna mocowana do karoserii. Bardzo prosze o pomoc.

Hi :) dołącze do pytania? Za ile ktoś ze zniżkami moglby dorwac uszczelki do drzwi przod lewa prawa b6/b7. Bo slysze szum ze swoich juz leciwych 13letnich :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos szuka moze foteli pelne skora b6 czarna, bose, roletki, pamieci, pelna elektryka, pakiet swiatlo?:)

Ps. Chetnie kupie B6 full s line 1.9tdi.

Jozek to co oddasz za 20 dychy bo juz nie chce mi sie szukac na allegro ?

Chyba wiem jakie fotele kupiłeś, za 20 tys moje auto ? [emoji15]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dariuszqw - przy padajacym maglu moga wystepowac rozne stuki z niego, przypocenia/wycieki, luzy na kierownicy, ubywanie plynu, przy niskim poziomie plynu moze byc slychac pompe, a jak pompie ciezko to i sprzegielko altka jeszcze dostaje w du pe. Przerabiam wlasnie ten tamat w golfie - przed wczoraj sie magiel juz puscil calkowicie, teraz szukalem jakiejs uzywki do 150-200zl, ale nie ma, za uzywki wolaja tyle co regeneracja- okolo 4 stowek i jest na to gwarancja, wiec raczej lepiej wziasc regenerowana. ;) a co Ci sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos szuka moze foteli pelne skora b6 czarna, bose, roletki, pamieci, pelna elektryka, pakiet swiatlo? :)

Ps. Chetnie kupie B6 full s line 1.9tdi.

Jozek to co oddasz za 20 dychy bo juz nie chce mi sie szukac na allegro ?

Chyba wiem jakie fotele kupiłeś, za 20 tys moje auto ? [emoji15]

22? :grin:

Pamietaj, ze jestem powaznym czlowiekiem i to moja ostatnia propozycja...

Edytowane przez Wojtek_A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz moje za 30? :P

wladi zaraz dogrywam temat z jozkiem za 22 ...widze, ze juz sie waha...wiec sam widzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz moje za 30? :P

wladi zaraz dogrywam temat z jozkiem za 22 ...widze, ze juz sie waha...wiec sam widzisz...

oki jak uważasz bo jutro już będzie 35 :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz moje za 30? :P

wladi zaraz dogrywam temat z jozkiem za 22 ...widze, ze juz sie waha...wiec sam widzisz...

oki jak uważasz bo jutro już będzie 35 :grin::wink:

Dzisiaj dzien cudow, wybory, niespelnione obietnice wchodza w zycie...pewnie sie uda...czuje to....

Ogladal moze ktos z Was ta sztuke lub wie cos wiecej ?

C34683375_12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam koledzy , jest ktos z Was kto ma duze upusty w ASO? Potrzebuje zakupic uszczelki drzwi prawych i lewych i potrzebuje uszczelki wewnetrzne jak i zewnetrzne. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest temat na forum w zakupie kontrolowanym o niej

niby szukalem ale widocznie slabo.... :angry:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291087-prosba-o-opinie-18t-q/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz moje za 30? :P

wladi zaraz dogrywam temat z jozkiem za 22 ...widze, ze juz sie waha...wiec sam widzisz...

oddam auto za 35 tyś dołożę webasto które trzeba tylko założyć i opony zimowe 225/40/18 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany za nie dlugo bede wkladal skrzynie 6-tke i musze tez zmienic galke zmiany biegow , ciezko jest zalozyc taka galke http://www.ebay.co.uk/itm/110865779609?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Chodzi mi o to jak sie ma sprawa z polaczeniem taj galki z mieszkiem ? bo nigdy sie temu dokladniej nie przygladalem , jak to jest polaczone razem , jakos na wcisk , na klej czy inny sposob ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany hipotetyczne pytanie. Chce zająć się produkcją blaszek z logo s4(lub dowolnym) do hamulcy 320mm/345mm. Za 200zł od kompletu byłby ktoś chętny na taki zakup? Będę to robił na nowych blachach zabezpieczających zmontowane ze sobą tylko założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...